Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina Warszawa-Wola

Markowa bielizna w super cenie. Wszystko po 5zl!

Polecane posty

Gość Karolina Warszawa-Wola

Mam do sprzedania po parenaście sztuk nowej, nieużywanej bielizny firmy Felina, Glitter, Triumph oraz Calvin Klein. Są to w dużym wyborze stringi, biustonosze oraz trochę koszul nocnych, pończoch i topów. Wszystko jest po niewiarygodnie niskiej cenie - 5zł/sztuka. Towar pochodzi ze zlikwidowanego sklepu. Zainteresowanym wyśle meila z fotkami towaru. Zainteresowane osoby proszę o podanie meila na które będe mogła przeszłać fotki oraz rozmiar który was interesuje. Proszę zaznaczyć czym konkretnie jesteście zainteresowane (szczególnie jeśli chodzi o stringi i biustonosze bo jest ich bardzo duży wybór). Proszę o sprecyzowanie zainteresowań ponieważ fotek towaru jest prawie 1,2 giga i nie będe miała możliwości wysłania pełnej oferty do każdej zainteresowanej na meil. Przykład : , , , , Każda sztuka po 5zł. Odbiór osobisty w Warszawie. Koszty wysyłki po przelewie 6zł, a za zaliczeniem 9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Warszawa-Wola
Żadna nie jest zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz wkleić
tu zdjęcia koszul nocnych ? a z majteczek to tylko stringi masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
Ja jestem.Interesują mnie biustonosze, koszule nocne i topy. mail: myszolandia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszee
monikaaaa7@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
Aha i rozmiar biustonosza to 75C, a koszyl i topów S/M. No właśnie a z majtek to tylko stringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszee
aha interesuja mnie koszule nocne,topy i biustonosze.Rozmiar M/L biust 75C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszee
własnie,jakby byly majtki to byloby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
ja poprosze :) andziusia91@buziaczek.pl Ineteresuja mnie biustonosze... rozmiar male B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Warszawa-Wola
Z majtek to tylko stringi. Proszę o podawanie rozmiaru i konkretnych zainteresowań. Za dużo jest zdięc żeby każdej wszystkie wysłać. Przykład źle się wkleił. Podam jeszcze raz stringi, rozmiar, preferencje( firma, kolor i krój) wybiore pasujące i prześle. Jak będzie sporo zainteresowanych normalnymi maitaki to jutro dam znać czy będe miała. Niektóre rzeczy są warte nawet 120zł a u mnie po 5zł są. Więc zachęcam. To naprawde okazja i ja nic na tym nie zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara77
sara77@buziaczek.pl Ja bym chciała biustonosze 85B lub 90B, majtki jak będą to też i koszule nocne, topy - rozmiar 46, firma obojętna. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Warszawa-Wola
Właśnie próbowałam wysłać do buziaczka i nie chciało się (wyszło razem 280 mega i nie przeszło) proszę bardziej sprecyzować! Podać rozmiar bo niektóra bileizna jest w ograniczonych rozmiarach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linsia
jezeli masz tez duze rozmiary np.85c to tez poprosze halo226@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszee
interesowalby mnie Triumph kolor czarny i bialy na fiszbinach,koronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz wkleić
ok w takim razie poproszę o zdjęcia koszul nocnych rozmiar chyba L , biustonosze rozmiar EUR 70 C (napisałam tak bo na metce mam jeszcze 3 rózne rozmiary :O ) i topów . I byłabym zainteresowana innymi majtkami niż stringi. blondi26-26@o2.pl firma nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczka
Dobrze to ja precyzuję: biustonosze 75C, Koszule i topy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprosze o fotki
koszulek, halek(rozmair M), lub gorsetow (75C) firma bez znaczenia pigma83@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Warszawa-Wola
Gorsetów nie mam. Mam to co napisałam. Nie uda mi się wysłać każdemu meila dzisaj. Jutro na pewo wyśle. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriacominteria.pl
Biustonosz- 70A lub 70B- push up Stringi- S/M Top S/M Firma dowolna. Z góry bardzo Ci dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszee
ojej mala pomyłka 75E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
biustonosze 70/75/A/B topy S/M amisulpiryd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę też
koszulka nocna xs firma dowolna stanik push up 70 A/B = stringi do kompletu firma dowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę też
mail tina_p@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze rowniez
chcialabym : koszule nocna rozmiar 38-40 stanik 75 c - 75 d stringi 38-40 Intersusje mnie triumph kwaterus@o2.pl DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana! Stringi wycięte, kolory: jasne, bezowe, białe, rózowe, niebieskie, brązowe, czarne, zielone, naprawdę bez różnicy (tylko nie czerwone), materiał: bawełna, koronka, tiul.Rozmiar 38. Biustonosze: bardotki, push-upy, koronkowe bez wkładek, materiał dowolony. Rozmiar 75-80 D Jesli jeszcze sa to poprosze fotki kilku topików. Firma: Triump, Calvin Klein. Czekam na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze biustonosze kolor czarny, biały - 75B stringi - obojetnie jaki kollor rozmiar -S-M koszule nocne Pozdrawiam natala79@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poprosila
zdjatka stanikow 75B, usztywnianych najlepiej stringow tez:) rozmiar S/M, chocoiaz jesli by sie gdzies znalazly to wolalabym zwykle majtki, albo takie spodenkowe, kolo obojetny, byle nie byly koronkowe.... Topow takze, rozmiar S/M najlepiej gladkie, kolor obojetny i koszul takze rozmiar S/M preferowalabym Feline i CK....jesli by sie wygrzebal gdzie Mey, to rowniez, chocoiaz nie sadze bo ta firma juz na dobre sie chyba wycofala z polskiego rynku :) moj adres: fifka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja tez poproszę :) white_apple@wp.pl interesują mnie stringi - rozmiar M biustonosze - 75B koszulki nocne i topy - rozmiar M wszystko w kolorach czerń lub biel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×