Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki miki

dostaję od faceta niebotycznie drogie ciuchy...

Polecane posty

Gość wiecie co
ja myslę ze kiki miki sama ze sobą tu pisze! Ma rozdwojenie jaźni. Pisze coś a potem temu zaprzecza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
wiem że to ciężkie być z męską dziwką ale miłośćnie wybiera, sama przychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
podszywacz mi zajął nicka więc odrazu wam mówię że zaraz pojawi się podszywacz z moim czarnym nickiem a ja to ja z dwoma i na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
więc wam powiem dalej że to ciężko mieć chłopaka męską dziwkę. Ale zawód jak zawód. Trudno. A ty podszywaczu spadaj stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
najbardziej wkurza mnie to, że za te ciuchy zaplacił pieniedzmi, ktore zarobil w ten ,a nie w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha haha, co za beznadzieja, zrobił ci się niczek przez dwa ii na końcu.. co za partactwo! ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
i dodam jeszcze że ostatnio właśnie jak mi kupił ten sweterek za 300 zł. to nie mogłam przestać myśleć że on się puszczał żeby mi go kupić! To okropne! Poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
ha ha ha jest tu już ten podszywacz co mi ukradł nick a już wszyscy wiedzą że ty się podszywasz wstrętny podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszczam ten topik, bo podszywacz który mi sie trafił to wyjatkowy palant a raczej palancica.. pa palancico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
NIE OPUSZCZAJ, NIE RÓB NAM TEGO :( :( :( BĘDZIEMY PŁAKAC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammomillaaaa
czyli twierdzisz jeszcze na koniec że my ci go zazdrościmy? Boże dziewczyno ale ty jesteś głupiutka! Wątpię żeby ktoś ci go zazdrościł. Myślałam że ty nad tym ubolewasz a ty nagle z takim tekstem wyskakujesz ! Czyli chciałaś się pochwalić po prostu. Biedna dziewczyno, nam nie trzeba chłopaka żeby se sweterek luvisa kupić . Same sobie kupujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
cammomillaaaa - bo to podszywacz!!!! On zajal mi nicka! ja pisze tu, pod dwoma ii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
chociaz nikt juz sie nie udziela i mi nie doradzi, co mam zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammomillaaaa
no właśnie wiem że to podszywacz ale chciałam mu dać nauczkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammomillaaaa
może ktoś ci jeszcze poradzi, mam nadzieję bo naprawdę to duży problem. Ja niestety nie umiem pomóc ale moze ktoś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
jestem glupia, o tak! I robie dobrze bezdomnym, za darmo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
to znowu podszywacz :o idz juz spac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tyle, ze nie wiem kto sie podszywa a kto ma problem, ale jak kupuje Ci cos czego na prawde nie chcesz to dziwny jest. poza tym...moze chce Cie \"kupic\" poprostu, nie wiem nic ile jestescie razem? czy zarabia tyle, ze to dla niego pikus tak zwany, czy taki lekkoduch ktory pensje na sweterki rozwala, a potem ciula do konca miesiaca.... najwazniejsze ze sie z tym chyba nie najlepiej czujesz, daj mu to do zrozumienia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikii
ja myślę, że on mnie sobie właśnie kupuje. Bo dziwnym trafem zawsze na następny dzień rząda ode mnie dziwnych rzeczy np. sexu analnego, jak wie że tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci się nie dziwię, gdyby mój facet kupił mi coś bardzo drogiego, źle bym sie z tym czułą i wcale się nie dziwię, że nie jest Ci potem przyjemnie nosić ten sweterek. Natomiast co do sceny w sklepie, kiedy Ty się aż popłakałaś, a on kupił Ci mimo wszystko ten sweter - wzięłabym go i powiedziałą bardzo obojętnie: Mówiłam wyraxnie, że go nie chcę, ale wyrzucić w sklepie na podłoge ni ewypada, wyrzuce go w domu. I w domu, na jego oczach, wrzuciłabym ten sweter do kubła ze śmieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki odpowiadam tylko na ten pierwszy temat z topiku po reszta to jakis szajs zabawowy dzieciaków - bez urazy - no to z tego co widze facet poprostu nie chce CI piowiedziec wprost ze draznią go twoje ciuchy i Cie urabia poprostu. Sa faceci którzy robią to delikatnie zeby dzoewczyna sie nie zorientowała a jak widac ten robi to poprostu na hamcura. Jesli faktycznie Cie to drazni ze kupuje Ci nie wiem czy to za drogie ciuchy czy takie w których źle sie czujesz moze nie w Twoim stylu proponuje nie robic scen tylko pogadac z nim raz czemu to robi a jesli juz robi to Ty sama sobie wybieraj te ciuchy które chcesz. A po czym poznac? Wspólne wyjscie i on Ci mówi np załóż ten sweterek bo cudnie w nim wyglądasz- a Ty ze to wasza randka czy cos nie chcesz wyglądac źle i zakładasz i tym sposobem facet juz Cie \"UROBIŁ\" bo wkładasz to co jemu pasuje. Wiec jesli juz kupuje a to nie wada to powiedz zby kupował to w czym sie dobvrze czujesz nie koniecznie w lumpeksach. A nie mówi Ci byc moze o tamtych ciuchach bo nie chce CI robic przykrosci. Po za tym faceci tez mają taką pewna ideologie że jak kupią dziewczynie duzo ubrań i ogólnie sporo rzeczy to potem ciężko ją zostawić jak sie tyle pieniędzy na nią wydało ( to sa autentyczne opinie niektórych facetów z jakimi rozmawiałam) także mysle że przynajmniej masz pewnego faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"faceci tez mają taką pewna ideologie że jak kupią dziewczynie duzo ubrań i ogólnie sporo rzeczy to potem ciężko ją zostawić jak sie tyle pieniędzy na nią wydało ( to sa autentyczne opinie niektórych facetów z jakimi rozmawiałam) \" o Boże, niektórzy faceci maja naprawdę pokręconą logikę byc może chłopak chce ci zrobić przyjemność i mysli, ze sie nie zgadzasz, bo tak wypada albo chce cię kupić drogimi ciuszkami albo, jak wspomniała koleżanka wyzej, chce cie urobić pod swoje dyktando chce zebys wyglądała tak jak jemu się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz ja bym nie maila nic przeciwko gdyby mi facet takie ciuchy kupowal...wrecz przeciwnie:classic_cool: lepsze to niz sknera...ale............ jesli kazalby sie za to traktowac jako zbawce i spelniac wszystkie jego zachcianki to kopnelabym go w dupe..... co innego jak robi to bo ma gest i dobry gust..... a co do torebki podanej w linku to bardzooo fajna:classic_cool:nie mialabym zadnycn objekcji przed jej zakupem,o ile mialabym nadmiar gotowki o czym marzę wrecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×