Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna ale bez szans

ładna ale bez szans

Polecane posty

Gość ładna ale bez szans

Czasem zastanawiam się co robię nie tak.4 lata byłam (jestem nadal)zakochana po uszy w nim.Poznaliśmy sie 4 lata temu on z kims byl - ja nie.Zerwał z nią ok 2 miesiące temu.Po drodze (czyli przez te kilka lat)spotkaliśmy sie kilkunastokrotnie(mamy te same zainteresowania muzyczme)zawsze doczegos dochodiło.To jedyna osoba o której mogę powiedziec ze ja pokochałam i naprawdę dałabym wszystko.Wracając do sedna sprawy-dwa miesiące temy zerwał z dziewczyna a ja kilka dni temu zakończylam z nim znajomośc gdyż cała ta sytuacja ,te 4 lata męki wypłukała ze mnie całą energie,nie potrafiłam się z nikim innym spotykać,juz teraz nie umiem sie z nikim spotkać .Nie wiem jak mam sie zachować i w ogóle.Chcialam krótko mówiąc zapytać się was czy jest tkwić w czyms przez tyle czasu,gdy nic nie idzie do przodu,a facet zachowuje się jak dziecko.Wiem,ze w nikim innym nie zakocham się tak jak w nim.Ae jakoś po tych 4 latach dodało mi rozumu i stwierdziłam,ze to zmarnowane lata.Teraz poznałam kogoś wspaniale się z nim czulam ,ale moje zachowanie wydawało mi się dziwne .Byłam zbyt szczera i facet myślał ze bede ptrzec na niego maślanymi oczami.Ja tym, czasem zaczelam mu gadac ze to nie jest zadna randka a do klubów chodzę tylko po to by napić się piwa i wyjść a nie po to by np.kogoś poznać(bo to prawda)on się chyba przestraszył tych moich"wyznń i już wi ęcej nie odezwał.Tak czy siak jestem znowu sama i tylko w kółko słyszę"taka ładna dziewczyna a chłopaka nie ma"ale jak przychodzi co do czego to faceci naprawde sa beznadziejni.Licza na to ze któś łyknie ich tanią bajerkę?nie wiem .Ja chyba jestem nienormalna??napiszcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotykasz
jak na razie nie takich facetow, jak sie trafi odpowiedi, to wtedy nie da sie spitolic sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna ale bez szans
dzięki za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukaj miłości w klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttt
masz racje, facetci potrafia byc beznadziejni... ALE NIE WIN SIEBIE za to, ze bylas szczera. to dobrze, ze do klubow chodzisz pobawic sie, a nie wyrwac, czy byc wyrwana przez faceta.. takie znajomosci zwykle nie sa trwale ani warte glebszego zastanowienia. A Ty, widac, szukasz czegos trwalego, mocnego, powaznego.. Skoro sie facet przestraszyl, smiem przypuszczac, ze chodzilo mu o dziewczyny, ktore po pierszym spotkaniu w klubie wleza do lozka.. nie zawracaj sobie wiec nim glowy, nie warto.. jak szukac? tu musialabym zapytac o Twoj wiek... wszystko jest z Toba w porzadku, kobieto! jestes ladna, inteligentna, widac, ze nie szukasz znajomosci na jedna /kilka nocy, tylko czegos powaznego. Nie martw sie, wszytsko przyjdzie w swoim czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannyNYC
Nie bardzo rozumiem o co Ci wlasciwie chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×