Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annnnnnn

nie rozumiem go!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość annnnnnn

mój chłopak odzszedł do innej bylismy wile lat ze soba i nagle ja poznał iw miesiac koniec juz razem mieszkaja. miedzy nami było róznie, duzoi jest w tym mojej winy bo ja sie odsunełam od niego, nie wiem co ze mna było ale nie potrafiłam sie znim kochac, wiec rzadko to robilismy. jestem osoba dośc uparta i lubie jak jest wszytko po mojemu i chyba czasem przesadzałam. o n miał juz tego dość i odszedł. z tym ze on jest za granica nie jestesmy ze soba w sumie od 3 tyg, on dalej dzwoni, teraz przyjechał na kilka dni, pokupował mi ciuchy, pomógł zapłacic rachunki, bo ja jestem sama a do tej pory razem mieszkalismy i mi ciezko z jednej wypałaty. spał u mnie, kochalismy sie wieczorem razem wychodzilismy do kanjepy z jego kumplai, chociaz do tej pory to zawsze wolał sam chodzic z nimi nie chciałz ebym ja szła. mówi mi ze mnie kocha ale nie umie ze mna zyc, jej niby nie kocha ze to ze to niby tylko do zapomnienia. ale czytałm jego smsy do niej to pisze jejze ja kocha ze teskni, mamie tez powiedziałze mnie kocha i nie wiem co myslec o nim. strasznie go kocham i wiem e to ja znisczyłam tezn zwiazek, on mówi zebym nie robiła sobie nadziei ale jego zachowanie mówi mi co innego, co mylsicie???????? sorki ze sie tak rozpisałm ale musze sie wygadac. bo okropnie mi zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko sie kiedyś kończy
przewaznie takie długie związki sa wynikime przyzwyczajenia juz a nie miłości,moze on czuł ze nic z tego nie bedzie ,jesli tak to nie miało faktycznie sensu.Zapominj,zajmij się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj sie wpuscic w maliny niech sie zdecyduje porozmawiaj szczerze ze kochasz go ale ze albo spróbójecie eaz jeszcze i z tamta konczy albo niech spieprza do tamtej dupy a Ciebie zosatwi w spokoju..co to dwie by chcail bo moze mu wygodnie pokaz mu ze jestes twarda i ostra i ne daj sie pogadaj zn im ostro powodzenia i glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chlopaka swietnie rozumiem. Jedna babka tam, druga tu. Czyli zawsze jakies cieple i goscinne lozko jest. Zyc nie umierac. Wystarczy tylko obu kit powciskac. Dziewczyno kopnij go w dupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×