Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienne oczy

chyba to ON?

Polecane posty

Gość jesienne oczy

wrózki mówiły, ze mielismy sie poznac w czerwcu... byly zgodne (4) poznalismy sie 2 tygodnie temu. dawno sie juz tak nie czułam. Czuje. Czuje, ze bedzie dobrze i to jest własciwa osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obyło sie bez wróżek :)Mnie podpowiadało serce... mamy za sobą jedno spotkanie i jest bardzo dobrze jest super!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Pewnie to on, tylko wróżkom miesiąc się pomylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienne oczy
no to tez zwatpilam w te " brednie". Ale one podawały kilka szczegółów i to sie zgadza. ale miesiac nie.... I tak sobie mysle, ze byc moze wtedy sie wydarzylo cos, co nam nie pozwolilo sie spotkac... a moglismy sie spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
mnie smsowa wrócka napisała i sie sprawdziło:D ale to chyba nie dzięki wrózce tylko jak ktos Ci nasunie jakąs odpowiedziec i w nią zuwierzysz to Ty sama sprawiasz ze takie zeczy sie dzieją;) ja tak własnie schudłam:D bez diety:D :PP i faceta tez znalazłam bez szukania;D ciaoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienne oczy
dodam,że nie ja chodziłam do wróżek, tylko wróżki gdzies w przelocie spotykalam, przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienne oczy
kurcze on ma taką ochraniajaca energię... nie jestem malutką dziewczynką, ale przy nim mam ochotę sie schować za jego plecy;-) i jeszcze marzę o tym, zeby mnie przytrzasnął swoją ciężką łapką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienne oczy
czuje wzajemność;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×