Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozyczalski

dziewczyna chce pozyczyc odemnie 1000

Polecane posty

Gość pozyczalski

zupelnie nie wiem co mam robic... czy jej pozyczyc? mowi ze na studia...a jak mnie oszuka i nie odda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy czasem potrzebuje pomocy.Ja kiedyś też takiej potrzebowałam.Najlepiej jak spiszecie umowę gdzieś na piśmie.Nie musi być u fachowca..po prostu na kartce kiedy pożyczyła,ile i kiedy ma zamiar mniej więcej oddać.Zaufanie zaufaniem ale ja sama tak zrobiłam z moim chłopakiem i było oki.Nikt się na nikogo nie gniewał :).Porozmawiaj z Nią. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętne usta
bo z tego wynika że kobiety mają większe zapotrzebowanie na sex niż faceci. To że faceci ZAWSZE mają ochotę to NIESTETY tylko mit... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętne usta
to lepiej bęc kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętne usta
być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę
dobry zwyczaj nie pożyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kocham kocham
Twoja kobieta potrzebuje pomocy a Ty się jeszcze zastanawiasz? Przecież Ci odda! Materialista chrzaniony.... :O pomyśl ile ją musiało kosztować żeby Cię o to poprosić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham-----> a dlaczego materialisto, jak by to facet chciał pozyczać od kobiety to byście inaczej gadali:o 1000 zł to nie jest już taki mały pieniądz, też bym się zastanawiała czy pozyczyć, zwłaszcza że nie napisał nic jak długo są razem, jaki tworzą związek itd. Pożyczyłabyć facetopwi z którym jesteś np. 3 miesiące taką kwotę? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda - całkowicie sie z Tobą zgadzam ! Należy poznać człowieka. Szczerze, osobie z którą jestem powiedzmy miesiąc nie wiem czy pozczyłbym jej taką sumę. No chyba, że autor topiku zarabia po kilka tysięcy na miesiąc i nie jest to dla niego takie obciążenie. Porozmawiaj z nią, jak ona to widzi, spisz umowę jak tu ktoś dobrze radził. W związku należy sobie ufać, ale to już jest stąpanie po cienkiej linie... Przede wszystkim porozmawiajcie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×