Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P.m

Czy czasem niemacie juz siły, niewiecie co robic??

Polecane posty

BO ja niestety tak mam niewiem co robic co czynic, zostawila mnie dziewczyna dla innego,juz tyle czasu sie nei widujemy, czasem tylko na gg poklikamy ale ja nadal czuje to cos doniej. Mam kolezanke z która bardzo dobrze sie bawie, bardzo mija mi czas ale co z tego skoro ja nadal kocham Byłą :(:( Jest mi ciezko, niewiem co robic, chciałbym z nia bardzo byc ale pewnie juz los nas nigdy nie połaczy :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była puki co jest szczesliwa ze swoim chłopakiem , co bardzo czest opodkresla, ale czasem jak gadamy widze ze jest zazdrosna oto ze widuje sie z jej kolezankami. Ciezko mi rozgryść tą dziewczyne, ciezko zozumieć jej postepowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisze bo tez mam
ten problem tzn mojego bylego znam juz prawie 2 lata a do tej pory nie potrafie go rozgryzc.Tez dawal mi jakies znaki,tak jakby chcial dac mi do zrozumienia ze chce wrocic itd a nagle przestal sie odzywac i tak jest caly czas,nie rozumiem go.Sadze ze najlepszym rozwiazaniem dla mnie jest zapomniec o nim,w czesci mysle ze mi sie udalo ale jak znowu zacznie dawac jakies syg.to znowu zaczne myslec :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj była za wszelka cene chce w moich oczach oczernic kolezanke swoja, z która teraz sie widuje, oczywiscie nie jestem znia w zwiazku ani nic, tyle ze sie kolegujemy, ale oan mimo tegoze ma chłopaka , zawsze jak pisze domnie to oczernia ta kolezanke, ze taka i owaka:/ i ona tak pisze o najlepszej kolezance:/ .A jak powiedziałem zeby mi tego nie pisałą tylko jak ma cos doniej niech jej powie wprost to nic nie napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisze bo tez mam
I dobrze zrobiles.Ja nie potrafilabym tak powiedziec o najlepszej kolezance badz przyjaciolce.A Twoja byla wydaje mi sie ze albo jest troszke zazdrosna o nia,albo poprostu nie traktuje jej jak przyjaciolke co samo swiadczy o niej ze tak ja obmawia.Na twoim miejscu powiedzialabym tej jej przyjaciolce (jej kolezance),jaka to ma zajefajna przyjaciolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedziałem, i moja kolezanka złapała kontakt z moja była, i prubowałą znią rozmawiac, ale ona nic jej nie powiedzialco ma doniej nic a nic, jak by wszystko było ok!! jak by sie nic niedziało!!! mi sie wydaje ze moja była bardzo ale to bardzo chce mnie zrazić do swojej kolezanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz pecha
nie tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jej napisłąem cio doniej czuje, i co najlepsze , ostatnio jak jej to pisłąem to mi jeździłą, a teraz nic mi nie napisała, zero komentarza i wiecie odrazu mi jest lżej na duszy :):) i humor sie poprawił:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×