Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deeesperad

Moja dziewczyna mnie nie podnieca - wole sie onanizowac

Polecane posty

Gość a co tam
a co tam jedna zlamana przysiega, skoro dzieki malej zdradzie od czasu do czasu unikamy rozpadu rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te sfustrowane i przerażone kobiety. Hendrix ma 100 % racji. I to was boli. Gdyby nie miał tej racji, nikt by nie zareagował, bo jkai by to miało sens. Niestety prawda jest też taka, ze kobieta nie może chodzić na męskie dziwki tak jak facet na damskie, bo po porstu nie lezy to w jej naturze, na dłuższą metę nie poradzi sobie psychicznie. Koniec końców chce stabilizacji i stałego partnera. Samca, który będzie najlepszy w celu stworzenia potomstwa. A samiec chce zapłodnić (czytaj: zerżnąć) jak najwięcej samic. Dziewczyny, czas sie z tym pogodzić, to naukowe fakty. Z drugiej strony szkoda mi kobiet: szybciej pokrywają się zmarszczkami i zwyczajnie gniją. Facet około 50-tki szczupły, zadbany i z kasą zawsze znajdzie śliczną młodziutką dupeczkę, a kobieta około 50-tki nie znajdzie młodszego faceta nigdy. Taka jest kolej rzeczy. I skoro hendrix mówi coś szczerze to należy to uszanować a nie atakować i obrażać. Typowo polskie zachowanie. Dla mnie zwykłe chamstwo. Konkludując: chyba chodzi o to ze niektórzy za wszelką cenę nie chcą zaakceptować faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko naświętsza z Trzebiatowa. Sikun obrońco hendrixa. Chcesz powiedzieć że Twoją biologią życia żądzi poped seksualny. Jeśli tak - nie ma sprawy ale po co w takim wypadku się żenić. Nie lepiej zostać starym jebaką. Wtedy nie miałbym nic do powiedzenia na temat postawy hedrixa. Tak wydaje mi się troszkę żałośne że taki wytrawny koneser i ruchacz marnuje się z żoną w domu zamiast zaliczać kolejne panny. Po co mu w ogóle żona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie zrobie lifting i jako 50-tka bede bzykac 20 letnich prawiczkow:P Wszystko da sie zrobic, nie pitol tu o gniciu za zycia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona mu po to, bo sprzata, gotuje i rodzi dzieci...:oEgocentryzm, hedonizm, hipokryzja.....to rzadzi tymi Panami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą dla mnie już sam fakt płacenia za seks to porażka bo prawdziwy jebaka NIGDY za seks nie płaci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewolucja drogi Hendrixie w Twoim przypadku najwyrazniej zatrzymala sie na etapie owlosionej malpy skaczacej po drzewach i myslacej kutasem ;-) bez obrazy dla szympansow i innych czlekoksztaltnych ktorych rozwiazlosc ogranicza sie zazwyczaj do jednego stada ;-) Najsmieszniejsze jest to ze kiedy juz Cie dopadnie starosc zaczniesz zalowac tego wszystkiego a rodzina starego ruchacza ktory zdradzal matke bedzie miala go w dupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szczescie hendrix,ze zyjesz w polsce...chociaz najlepiej byloby ci w pakistanie. w kazdym razie w skandynawii(gdzie z kolei szczescie mam mieszkac ja) nie mialbys nie tylko kobiet ale nawet kumpli.nie,nie,nikt by cie nie wyzywal ani nie nienawidzil.po prostu nikt by cie nie uwazal za interesujacego czlowieka.bo jestes seksista do potegi setnej.wiem,wiem,ty jestes z tego dumny...zupelnie jak prowincjonalny afrykanczyk,ktory bolesnie rozdziewicza swoja pozbawiona lechtaczki zone. to czlowiek tworzy swiat.jesli nawet gdzieniegdzie pozostaly resztki dawnej ciemnoty obyczajowej,to madrzy ludzie wiedza,ze trzeba wprowadzac zmiany na lepsze zamiast upajac sie pozycja wyznaczona tysiace lat temu gdy zylismy w jaskiniach.tlamszenie i obrazanie kobiet,oprocz calego cierpienia jakie za soba niesie) ,prowadzi do buntu i nienawisci. serio pragne przemowic do ciebie,hendrix,nie chce wywolywac klotni tylko sprobowac cie przekonac.pomysl,gdyby wszyscy szli tylko za wlasnymi instynktami i dbali tylko o wlasna przyjemnosc...zawsze ktos by cierpial...czyz nie jestesmy ludzmi,zeby isc na kompromisy,byc wyrozumialymi,wczuwac sie w polozenie innych,pomagac sobie na tym swiecie,ulatwiac sobie zycie? nie jestem jakas idealistka,mowie tylko o relacjach z najblizszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak i inne jabeki to podstarzali dziadkowie,na ktorych niesty zadna mloda kobitka nie poleci chyba ze za KASE...i to jest powod do dumy? zastanow sie lepiej co robi twoja zona gdy ciebie nie ma w domu..moze tez sobie uzywa na boku z jakimis MLODYMI pieknymi samcami,dorodnymi pelnymi spermy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chętnie ustosunkuje chłopcy ministranci ->Nie jestem, nie byłem nie będę - nie wymyślałem 1) Prawdziwy jebaka że mnie żaden - psychcznie bym się wykończył ale nie miałbym nic przeciwko gdybyś po prostu nie miał żony ... wtedy nawet bym się nie zdźiwił ... 2) Nie powiedziałeś, że jest to dobre dla ogółu bo generalnie zaznaczyłeś ( wypowiedź o systemie społecznym) że bliżej Ci do egoizmu. Być może żądzi nami popęd seksualny podobny do tego ze świata przyrody ale nie może się to odbywać kosztem krzywdzenia innych ludzi. Skoro napisałbyś że żona ten układ akceptuje nawet bym nie zabrał słowa w dyskusji. 3) Upraszczenie doprowadza do wielu nieporozumień 4) Nie użalam się - nawet nie mam zamiaru - kobiety zazwyczaj nie narzekają - godzą się na wiele rzeczy - ale już sam fakt, że oszukujesz ją daje podstawy do negatywnej oceny Twojej osoby (osobiście neguje Ciebie za romans a nie jako człowieka). Za 10-15 lat żona może postawić cię w niezręcznej sytuacji gdy już nic nie będzie was łączyć a wtedy może ty zaczniesz jej potrzebować - pewnie godzisz się obecnie na takie konsekwencje ale CZłOWIEK UCZY SIę PRZEZ CAłE żYCIE... 5) cyt. \"daje nam\" czyli komu 6) ale generalnie to wystawiłeś się na odważny lincz co nie zmiania faktu, że innych ludzi należy szanować a Twoja żona to w pierwszej kolejności człowiek. Niesiony bezwiednie falami Radia przekazuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie probowalem sie lansowac jako model do nasladowania dla mlodziezy :) Niejaki Def Mos spiewa cos co dosc dobrze oddaje moje uczucia w tej sprawie ... I ain\'t no perfect man I\'m trying to do, the best that I can, With what it is I have

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej mysle swoje
jestes beznadziejny i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,A tak generalnie to pokazaliscie zalosna niezdolnosc do tolerowania pogladow innych niz wasze.\'\' i ,,Uwazam ze kobiety nie powinny miec takich samych praw jak faceci\'\'-z tkimi pogladami to tolerancje mozesz miec ale co najwyzej w krajch arabskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czym jestem\".....dobrze to ująłeś, bo o takim jak Ty nie można powiedzieć \"kim jestem\". Myślisz,że jak masz 40 lat to jesteś dorosły i mądrzejszy od 20-sto kilku letnich mężczyzn? Otóż nie chodzi o wiek tylko dojrzałość umysłową. Piszesz też,że potrafisz zrozumieć , to co Tobą rządzi. Oczy pi..ą Ci zarosły. Oczywiste jest to iż jeden potrzebuje mniej bodżców, urozmaiceń a drugi więcej.Jest jeszcze jeden aspekt.Twoja żona ma uczucia.Nie pomyślałeś o tym , że jak się dowie to może Cię znienawidzieć (o ile ceni swoją egzystencje).Zostaniesz sam , wtedy kiedy będziesz jej najbardziej potrzebował. I kto Ci poda szklankę wody?Teraz jesteś spełniony i szczęśliwy , ale jak nie będziesz się do niczego nadawał to żadna laska od tak sobie nie przyjdzie do Ciebie.Pozostanie Ci hospicjum i śmierć w samotności. No chyba , że Twoja żona o tym wie i godzi się na takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwesz co zalosny autorze topiku, nawet nie przytocze twojego nicu bo mi sie rzygac chce na samą mysl, nie dorosles do zwiazku bo gdyby tak bylo porozmawial bys ze swoją zona i powiedzial czego oczekujesz kazdej nocy mialbys odmiane w łozku mógłbys sie postarac chocby ze wzgledu na przysiege, prawdziwy facet ceni swoje słowo, prawdziwa kobieta równiez bo i one nie dotrzymują słowa, wiecie co kiedys przeczytałam, ze wiecej kobiet zdradza mezów, ale oni nigdy sie nie orientują bo są tacy ciemni, a jak juz sie dowiedzą to czesto sie zabijają albo popadają w nałogi, nie mogą znieść ze ich WŁASNOSC byla z kims innym w łozku. Myslcie o swoim wizerunku, bo opowesci swiadcza ze nie macie zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz paszczurom
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksówka
paszczurom mowie NIET !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stic--> jestem pelna uznania dla Twojej postawy, wlasnie takich slów oczekuje od prawdziwego mezczyzny....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600... mi się wydaję że od prawdziwego mężczyzny należy oczekiwać nie słó a czynów... A odnośnie samego tematu to sam jestem facetem i rozumiem że mężczyźni mają swoje (różne) potrzeby. Ale nie wydaje mi sie że zdradzanie żony czy też partnerki można nimi wytłumaczyć. Związek to nie tylko sam seks, to jeszcze uczucia, codzienność, zaufanie i przynajmniej dla mnie wierność. Może mam troche konserwatywne poglądy ale nie znajduję żadnego usprawiedliwienia dla zdrady. I pomijam juz nawet kwestie fizycznego zbliżenia z inną osobą. Zdrada przecież jest ogromnym ciosem psychicznym. A prawdziwy facet jeśli potrzebuje seksu z kimś innym niż jego żona to przynajmniej jej o tym powie. Ale pewnie żaden z macho menów tak chwalących swój sposób życia nawet o tym nie pomyślał i trzęsie sie ze strachu co się stanie jak ona sie dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astaroth77--> wiem, ze czynów, ale dla mnie słowo = czyn. Nie rzucam słów na wiatr i wierze, ze Stic tez, zreszta od dawna go obserwuje i wnioskuje o szczerości jego słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie na forum cieżko pokazać coś więcej niż słowa:). Ewentualnie można je podeprzeć konsekwencją w wypowiedziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie dobrze bawicie pod moja nieobecnosc dzieci :) Fajne to wasze oburzenie .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hendrix... Dzieckiem nie jestem... Wiesz zastanawiam się co się kryje za tą Twoja machowską maską. Twierdzisz że jestes mężczyzna który wie czego chce i jest gotów ponosić konsekwencje swoich czynów. Zastanawiam się czy kiedykolwiek musiałeś je ponosić. Sądzę że raczej nie . Po prostu do tej pory pewnie udawało Ci się ukrywać i zwodzić żonę czy tez inne kobiety. Ale kiedyś Ci się nie uda i jestem ciekawy co się stanie wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hendrix skoro nie fascynuje Cie \'\'normalny \'\'sex to wybierz się na bukaken party.Wtedy będziesz miał dopiero wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trądzik
tak tak trzeba się idiotkom spuszczać na twarz to mądrzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisal
gosc z malym czlonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×