Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deeesperad

Moja dziewczyna mnie nie podnieca - wole sie onanizowac

Polecane posty

W porządku forum.Głównie dzięki Stickowi..Tylko hendrix ma jakieś dziwne spojrzenie na świat..ale cóż..wolny kraj, a co za tym idzie wolna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolna wola ok... trzeba dążyć do wytyczonych celów , czy spełniać pragnienia...ale nie czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest rzecza rozsadna i w porzadku, ze idiotki zostaja dziwkami i potem facet chodzi, placi im i sie na nie spuszcza. Co w tym zlego ? One tez musza z czegos zyc ? Prawda w oczy kole ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Rzucacie się na Hendrixa a wydaje mi się, że on zwyczajnie "złą" partnerkę dla siebie wybrał i dlatego teraz ma takie "problemy" lub zachowanie. A to całe chodzenie na dziwki, masturbacja, żona tylko dorobiona teoria aby jakoś usprawiedliwić błędne wybory w młodości. Facet zaczyna poniżać kobiety, wywyższać się nad nimi kiedy zaczyna odczuwać zdominowanie przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observ
jak trzepiesz kapucyna i lepiej ci z tym niż z laską, to po co ci kobieta?nienormalny jesteś?samemu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hendrix Ty dalej nic nie rozumiesz.Te idiotki to ich wybór , ja osobiście do takich nie mam żadnego szacunku. Po co Ty się hajtałeś? Do Wrom...Masz racje,że wybrał złą partnerke.To dlaczego tkwi w chorym związku? Przecież sex jest jednym z gruntownych podstaw w związku. A partnerstwo to nie jest jakiś wyścig...kto pierwszy, kto lepszy,kto ważniejszy...tu trzeba czasem pójść na kompromis, zrozumieć drugiego człowieka-jak tego nie ma to takie życie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
--------->magda1 "Dlaczego tkwi w takim związku (Hendrix)?" Bo jest za stary aby zmieniać coś w swoim życiu, zresztą pewnie przeszkadza mu tylko część rzeczy a z reszty jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary czy młody, Każdy może coś zmienić w swoim życiu.Z reszty jest zadowolony ale chyba domyślasz się co może poczuć jego żona jak się dowie o tym co on wyprawia...bo nie powiesz mi,że w stosunku do Niej jest wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Ma racje\'\' - następny erotoman gawędziasz. Ja się nie wkurzam tylko wyrażam swoją opinię na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->magda1 Przecież on właśnie to chyba z żony jest nie do końca zadowolony i gdyby ona dowiedziała się o jego ekscesach to jemu to "wisi" znaczy jej uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wrom...Wiem,że on nie jest zadowolony.No właśnie dlatego jest bezwartościowym człowiekiem, igrającym z ludzkimi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sluchacie nawet co mowie moi drodzy parafianie ... :) Napisalem wyraznie, ze tak juz jestem skonstruowany (i jak mysle ze w ogole spora czesc facetow jest taka), ze seks z jedna kobieta nigdy mi nie bedzie wystarczal... Wole szereg przecietnych dziewczyn od jednej najpiekniejszej na swiecie super laski. Przestancie wiec bez sensu analizowac moje malzenstwo bo w ogole nie macie do tego podstaw :) Moja zona jest calkiem fajna i mila laska :) Rozbawiliscie mnie troche wiec chyba za chwile zadzwonie do znajomej studentki i umowie sie na pozny numerek. Ma srednio-piekna buzie, ale wielkie cyce i dobrze nimi potrafi poruszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdysia
wiesz co Hendrix faktem jest,ze sa tacy popaprancy jak ty i jest ich sporo....ale po co bierzecie sluby,macie dzieci i tak ich krzywdzicie?Lepiej zostancie sami a wtedy skaczcie sobie z kwiatka na kwiatek i nie krzywdzcie kobiet,ktore niejednokrotnie cierpia w samotnosci a sa zbyt glupie zeby zostawic takie kreatury jak TY.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JERRYY
Swieta racja ze tak jest... Hendrix ma racje w 100% wiekszosc facetów tak robi, a moze inaczej - by chciała, ale nie zawsze to jest mozliwe z roznych powodów. Ja mam zone, mam kochanke, na dziwki nie chodze bo nie lubie -byłem kilkanacie razy ale to nie dla mnie, a na recznym czasami ;-) Jak kochanka staje sie "nudna" to sie zmienia (ale one tez sobie zminiaja) Tak to juz jest z facetami i nic tego nie zmini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiunia
Hendrix.Fantazja, fantazja, bo fanazja jest od tego.. Dupek z Ciebie. Najszczęśliwszei najbardziej zadowolone istoty z siebie na swiecie to osobniki prymitywne a więc idioci, kretyni, uposledzeni emocjonalnie bądź umyslowo.Tudzież pozbawione krytycycmu i głębszej refleksji osoby zdemenciałe. Ale w kolo jest wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JERRYY
Musisz wiedziec o tym , że lylko ludzie o niskim IQ obrazaja innych... Jak koles lubi "bzykac" to jest idiotą - śmieszna jesteś. A to do magdy : czym sie odbije ? Jak Ty bedziesz starą babą (bez obrazy) to człowiek szczesliwy, spełniajacy sie, zyjący tak jak lubi , bedzie ciągle młody, a Ty bedziesz na drutach robiła (nie o takie "druty" chodzi ;-) ) Ja tez mam super zone, super kochanke, extra zycie - robie to lubie, i wygladam i czuje sie 10 lat młodziej - ale wiem wiem, sa ludzie którym to przeszkadza - infantylna osobowośc, nieodpowiedzialność itd. Szkoda mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerryy .Jak będe starą babą to napewno nie będe robiła na drutach.Myślisz,że ja siedze w klasztorze i nie wiem co to sex.Właśnie mam bardzo udany i wiem co to szczęście oraz czerpanie z życia jak najwięcej. A czym się odbije sam się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona + kochanka = all inclusive, czego moze chciec wiecej prymitywny samiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera ja
oj chłopaki i dziewczynki nie zauważyliście jednej rzeczy!mężczyzna który tak was absorbuje to wiiieeelkiii ściemniacz.marzy o tym by było tak jak pisze:)ale niestety.jest samotny,bo żona zostawiła go z młodszym i zabrała mu wszystko.i teraz nie potrafi nic robić oprócz pozostawiania swoich marnych wypowiedzi na kobiecym forum.co taki mężczyzna,"ogier"robi wieczorem na kafeterii?nie zastanowiło to was?ajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JERRYY
No to Ci przeszkadza że ktos zyje inaczej... moze ktos potrzebuje czegos innego niz Ty ? Ja potrzebuje czasami zmiany, i to dobrze wpływa na sex z zoną ;-) Zreszta temat bez sensu bo ja i tak bede robił tak jak chce i nic tego nie zmieni - bo to lubie (i miliony innych facetów robi tak samo - wiec oni wszyscy sa zli ?) Tylko chciałem Ci uswiadomic ze sa ludzie o innym sposobie na zycie, wiec jak taki Hendrix lubi to co robi, kochanki wiedza ze sa kochankami - nic w tym zlego nie ma. Mam kumpli co agentury odwiedzaja 2-3 razy w tygodniu - i co ? Nic... nie widze nic w tym nagannego - jak maja na to szmal i jak lubia tak, to extra - sa wolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
Hendrix ! Jestem nieco starszy, popieram, tak trzymać ! pozdro 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JERRYY
A Ty co robisz ? ;-) Ja naprawiam laptopa i przy okazji dobrze sie bawie... Zostawiła zona, cos tam zabrała, a i do tego z młodszym... ;-) Niestety z wiekiem to Wy macie niestety coraz mniejsze szanse, a my... no cóz ... chyba sama wiesz - i to Cie boli. Kto bedzie chciał babe co na drutach robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No spoko, tylko po co Wam do tego żona?...przysiega malżenska i inne tego typu tandetne, nic nie warte bzdury...dla picu czy jaki grzyb? To naprawde powod to dumy, ze sie jest hipokrytą..? No w zyciu bym na to nie wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JERRYY
Jak to po co ? Ja kocham moja zone, i nie zaminię jej na zadna najlepsza nawet kochanke !! Widze ze nadal nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysiegales jej milosc, wiernosc i uczciwosc malzenska jak mniemam....jestes klamcą. Zgadza sie, nie rozumiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×