Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Ile godzin dziennie pracujecie?

Polecane posty

Osiem czy więcej i na jakich stanowiskach. Pytam z ciekawości ponieważ ja dzisiaj wyszedłem po 10-ciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaod
6 nauczyciel przedszkola... i mam dosc po 2h... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standardowo 8
ale całych 8 nie wytrzymuję, uciekam zawsze ok 30 min. wcześniej, nikt mnie niekontroluje, wieć mogę sobie pozwolić. pracuję w laboratorium, ale jak ja tego nie lubie :o i znów od jutra to smao :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powinienem 8,5 bo 0,5 mam na obiad. Czasami wyjdę o czasie ale przeważnie zostaję dłużej. I przyznam się te 8 to bez wytchnienia. I jeszcze studiuję i właśnie zastanawiam się kiedy będę mieć czas a przede wszystkim siłę do nauki i pisania pracy licencjackiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka milka
czasem tylko 2 lekcyjne pracuje w szkole najwiecej to 5 godzin lekcyjnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy, jak rowniez zalezy co nazywasz praca ;) ostatnio pracuje od 8 do 13 godzin. czasami sie obijam i czasami wychodze wczesniej jak sie da ;) kiedys zdarzalo mi sie pracowac 24 godziny na dobe, a wykroczajac poza dzien to do 57 godzin, a najwiecej w jednym tygodniu to jakies 120 godzin. wiem ze nie jestem pod tym wzgledem rekordzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Teoretycznie 8 godzin dziennie. A praktycznie: czasem 10-12 ciężkiej, solidnej pracy, a czasem obijanie się i nuda przez tych 8 :o Plus zlecenia w domu, tu przynajmniej mogę sama zorganizować sobie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×