Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karamelka

Ja mam 175 on 172cm wzrotsu...

Polecane posty

Gość karamelka

Troche glupio,nie?:O Kocham chlopaka strasznie,tylko czasami szkoda ze nie moge zalozyc butow na obcasie,nawet na grubej podeszwie..tzn moge,ale glupio :( Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karmelka
ale masz problem! 3 centymetry roznicy to prawie zadna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela hela
Moze powiedz o swym zmartwieniu chlopakowi. Jak sie dowie, zes taka pusta to cie rzuci i nie bedziesz miala problemu. Bedziesz mogla zakladac obcasiki i nie bedzie ci głupio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelka
No jasne,od razu zlinczowac,a jak! Ludzie,nie mowie ze chce go rzucic z tego powodu,ale bylam ciekawa czy inne pary tez tak moze maja,bo raczej rzadko sie spotyka pare gdzie kobieta jest wyzsza od mezczyzny.A jednak mimo ze to sa TYLKO 3 cm to to jednak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest troche lepiej bo ja mam 170cm i on ma tyle samo ale i tak mi to przeszkadza.Znaczy kocham go i wogole i bede z nim bez wzgledu na to ale fajnie byłoby zeby facet był wyzszy od dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelka
no i wlasnie o to mi chodzilo...ale w lozku jest ok;) powiedzialabym ze nawet bardzo ok;) ale boje,kurde boje sie i nie lubie jak mnie probuje wziac na rece... no i w ogole,ah,czasami mnie to denerwuje ale tez go kocham ponad wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko
a u nas to jest 178 ja i 176 moj misiek i dajemy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz rację że się wstydzisz
faceci to sięzaczynają od 185 cm wzrostu. Reszta to dzieciaczki które powinny się bawić w piaskownicy a nie startować do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona Polańskiego jest spoo wyższa tak samo było w przypadku Nicole Kidman i Toma Cruise'a, a jednak pokazywali się milionom przez szereg lat nie myśl o tym skoro i tak nie masz na to wpływu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 36 lat i nigdy nie miałem
dziewczyny a ja jestem niski, brzydki ale za to jestem prawiczkiem. Tylko brać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje dziewczyna
to nei jest przyjęte aby facet był niższy, równy zresztą też nie :O same pewnie macie wyższego 20 cm i pokazujecie jakie to jesteście mądre i tolerancyjne to tak jak z tematami które tu kiedyś były "o niskich facetach" i cześć pisze, że to im by nie przeszkadzało a jak co do czego dochodzi to przyznają się, ze mają faceta 20-25 cm wyższego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja Cię rozumiem. Miałam niższego chłopaka. Rzuciłam go po jakichś 3 latach. Nie z powodu wzrostu - po prostu był dupkiem. Ale często wstydziłam się jak z nim szłam. Chodziłam prawie kanałami, na zdjęciach ugięte kolana, buty plaskate.Był też ode mnie drobniejszy - a ja jestem szczupła osoba. Dochodziło do tego że bałam się przejść z nim przed grupą ludzi bo wiedziałam że będa spojrzenia i czasem komentarze. A pusta nie jestem. Więcej się z takim nie zwiażę. nie mam na to siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sys.32
"chyba miłość ważniejsza od centymetrów, co? " a teraz przeczytaj wypowiedz Novomowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję Novomowę "Rzuciłam go po jakichś 3 latach. Nie z powodu wzrostu - po prostu był dupkiem." :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie hipokryci
tu piszecie, że to żadna przeszkoda ale na ulicy gdybyscie zobaczyli taką parę pierwsi byście zaczęli sie gapić i chichotac o mało nie wytykając palcami! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zastanawiam nad tym
mój były był ode mnie niższy i chyba bardziej przeszkadzało to jemu niż mi. Ja chętnie założyłabym buty na obcasie, ale on zawsze źle się czuł w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sys.32
wole to: ". Ale często wstydziłam się jak z nim szłam." "Chodziłam prawie kanałami, na zdjęciach ugięte kolana, buty plaskate" ". Dochodziło do tego że bałam się przejść z nim przed grupą ludzi bo wiedziałam że będa spojrzenia i czasem komentarze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuska_dWaCzTeRy
Moge przybic Tobie 5;)! Ja mam 176 a moj facet 172 i wiesz co... mam to gdzies! Zadnego faceta nie zamienilabym na tego, bo jest najwspanialszym facetem na swiecie. Jestesmy razem ponad 2 lata i do dzisiaj nie spotkalam sie z zadnymi dziwnymi spojrzeniami na ulicy czy cos. Nie zwracam na to w ogole uwagi bo ON ni przeslania caly swiat, wslanie tymi swoimi centymetrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie z tego ciesze w sumie
Ja mam 171 cm, moj facet 175 i mam wymowke zeby nie nosić tych przeklętych szpilek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×