Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzis pomaranczowa

roznica wieku w zwiazku

Polecane posty

Gość dzis pomaranczowa

Witajcie :) Dziewczyny czy ktoras z was jest w zwiazku z starszym od siebie mezczyzną? Ja jestem w takim zwiazku... jest miedzy nami 9 lat roznicy.. ja mam 22 lata, a on 31.. poza tym mimo tych 22 lat, wygladam na znacznie mlodsza... Ale w czym problem? hmm.. niby 9 lat roznicy to nie jest wiele, ale boje sie reakcji otoczenia..reakcji sasiadow, gdyz mieszkam "w blokowisku", gdzie ludzie zyja cudzym zyciem.. wiem,ze nie powinnam sie przejmowac tym ,co mysla inni.. ale mimo wszystko jakos sie zastanawiam jak ludzie nas moga odbierac...jak to bedzie kiedys , czy roznica wieku nie przeszkodzi w dogadywaniu sie... Czy ktoras z was jest w podbnej sytuacji ? Czekam na odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pomaranczowa
no fakt... ja teraz jestem po burzliwym zwiazku.. i poznalam Jego.. jestesmy ze soba raptem 2 tygodnie..zalezy mi na nim..ale tak sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pomaranczowa
nikt nie ma starszego od siebie faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt duża różnica wieku nie jest dobra - wychowaliście się w innych \"warunkach\", słuchacie innej muzyki, macie inne nawyki, itp. Szczególnie ta różnica jest widoczna u Ciebie - bo jesteś jeszcze bardzo młoda. Za 5-10 lat ta różnica nie będzie raczej przeszkadzać (o ile przetrwacie do tego czasu), ale teraz... Ty chciałabyś się wyszumieć, chodzić na dyskoteki, itp. a on może woleć posiedzieć w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pomaranczowa
Casanova -> raczej juz nie w glowie mi balangowanie... przezylam ten etap..teraz pragne stabilizacji i harmonii... Krwawa Orlica -> Dziekuje , a moze nie dziekuje by nie zapeszac.. mialas moze jakies doswiadczenia n tym "polu"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego? Moja Matka była młodsza od ojca o 4 lata a od 15 lat nie żyje - ojciec jest wdowcem... Może byś jednak jakieś logiczne argumenty podawała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie czym przejmować, mój jest 8 lat starszy, otoczenie bez najmniejszego zająknięcia go polubiło, rodzina również, nigdy nie byo jakiś niesnasek z tego powodu :) co do wypowiedzi Casanovy - na początku były problemy z imprezami, teraz ja już tak często nie chodzę, a on się ze mną też bawi :) jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casanova---> Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Moim zdaniem to jak najbardziej logiczny argument. Bo srednia wieku kobiet jest wyzsza niz mezczyzn. A wiesz co to statystyka i rachunek prawdopodobienstwa...? :O dzis pomaranczowa---> Na pocieszenie dodam, ze tez smale cholewki do takiego jednego i tez jest 9 lat starszy ;) ALe nie mam szans 😭 Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pomaranczowa
Krwawa -> nie zakladaj z gory, ze nie masz szans... ja go znalam przed 3 laty... nie dawalam mu zadnych sygnalow, bo nie chcialam sie przyslowiowo zblaznic.. podobal mi sie, cos mnie ciagnelo do niego, ale nie umialam mu tego okazac..bylam zimna w jak lod.. co sie okazalo - 3 lata sie nie widzielismy.. zadzwonil , gdy sie dowiedzial, ze juz nie jestem w zwiazku (a bylam w nim kolo 2,5 roku) i sie spotkalismy...dalej juz samo sie potoczylo.. mowil,ze zawsze mu na mnie zalezalo, a myslal, ze on u mnie nie ma szans..hehe zycie pisze rozne scenariusze... nie zakladaj z gory przegranej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlico - statystyka statystyką, ale jak to się ma do tej bzdury o nieparzystej różnicy wieku? Toż to - statystycznie - jest tak samo prawdopodobne, jak dla parzystej różnicy wieku - po 50%. No chyba że nie wiesz, co to jest statystyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
cześć! ja mam 26 mój facet 33 czyli różnica 7 lat jesteśmy ze soba już 4 lata i 08.04.2006 będzie nasz ślub. Jesteśmy ze sobą szcześliwi i nie ma problemu między nami jeżeli chodzi o imprezy i wyjścia oboje lubimy to samo. Moja koleżanka ma męża starszego od siebie o 9 lat i też jest szczęśliwa. moim zdaniem nie powinnaś przejmowac sie tym co ludzie mówią jeżeli jest wam ze sobą dobrze to powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pomaranczowa
kaaaaa - tak... gorzej byloby gdyby roznica wynosila conajmniej 20 lat.. chociaz i zdarzaja sie takie pary ... i sa szczesliwe ;) Tylko znacie mentalnosc niektorych ludzi... dla nich dziewczyna, ktora wyjdzie z bloku np. kolo godziny 22.00 jest zwyklą szm*** Staram sie nie przejmowac takimi ludzmi...ale ciezko czasem zyc w takim zaklamaniu... Ludzie nie maja swojego zycia i koncentrują sie na zyciu innych...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz głupoty
a gdzie tu taka wielka różnica wieku, Ja mam meża o 40 lat starszego i nie pieprzę o tym bez przerwy. Zajmij się lepiej czymś pozytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casanova---> Aaaa, ty o tej roznicy nieparzystej!! ;) No to nie byl zaden argument. To zart byl :O Zreszta przeczytalam to gdzies na kafe... Jakbym brala tak wszystko do sibie co czytam na kafe to bym z domu nie wychodzila :D dzis pomaranczowa---> Nie mam szans, bo to swietny facet jest, a ja taka beznadziejna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pomaranczowa
do "pieprzysz glupoty" - tak roznica 9 lat nie jest duza roznica... a czyms pozytecznym zajme sie za godzine...narazie chce sobie "popieprzyc glupoty"... Sluchaj , wiem ,ze jak sie kogos kocha to wiek nie ma znaczenia... staje sie sprawa drugorzedna... narazie snuje tylko spekulacje... gdyz nie jestem z nim dlugo i sie zastanawiam ...wszystko trzeba wziac pod uwage, prawda? bo myslenie nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frank_
A w czym w zasadzie problem? Skoro dobrze wam ze sobą to co mają do tego inni? Mnie generalnie zdanie innych na temat mojego związku kompletnie nie obchodzi i jak chcą to niech sobie gadają. Obecnie mam 27 lat, a moja dziewczyna 20. Ona pochodzi z małego miasteczka gdzie każdy każdego zna. Mieliśmy na początku trochę problemów, bo ludzie za bardzo obgadywali nas za plecami. Ale odkąd ona wyjechała na studia i mieszka w większym mieście to jest ok. Moja rada brzmi - olać to co myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym był złośliwy (ale nie jestem! :P), to bym napisał \"fakt\" - jako komentarz do Twojego ostatniego zdania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niestety nie znam sie na statystyce i rachunku prawdopodobienstwa... Ale wszelkie srednie itp to jak z tysiacletnia powodzia... Jak zdarzyla sie w tym roku, to nie znaczy ze nastepna bedzie za tysiac lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis pomaranczowa
Krwawa Orlica -> masz zle podejscie ..chodzi mi o zdanie "taka beznadziejna jestem"... nie mozna az tak sie dolowac.. chociaz przyznaje,ze sama czasem mam takie dni, iz podnosze swoje wady do sześcianu... ale to tylko kaleczy psychike, a to nic dobrego nie daje.. kiedys sama myslalam, ze jestem beznadziejna i w ogole..uciekalam od ludzi, od chlopakow..bo sie balam ,ze co widza w takiej okropnej dziewczynie..dopiero po tym ponad 2-letnim zwiazku nabralam pewnosci siebie..i wiesz - lepiej sie czuje... napewno Ty rowniez masz w sobie wiele dobrych cech, wiele superlatyw..musisz w to uwierzyc... "wiara czyni cuda" ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden problem
ja bylam dwukrotnie dlugo zwiazana z mezczyznami starszymi i 8 lat (20-28 i 26-34) i bylo super, teraz mam mlodszego o rok i tez jest super :D wiek metrykalny nie ma wielkiego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej go rzuć
głupia jesteś, jak go nie kochasz to daj spokój, a jak kochasz to nie pisz głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tollla
Jestem młodsza od mężusia o 11latek i jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×