Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pannatunia

srebrny sprzęt do kuchni

Polecane posty

czy do każdej kuchni pasuje srebny sprzęt agd, czyli lodówka o kuchenka? Czy może jednak zdecydować się na brązową kuchenkę a lodówkę zabudować? Moble w kuchni raczej w tonacji brązowo-waniliowej....Lub cosik w podobie.. Co wogóle sądzicie o srebrnym sprzęcie? Trudniejszy w utrzymaniu czystości czy podobnie ???? Jakieś rady.... Może jakiś wypróbowany sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaka jedna
inox porzede wszystkim jest droższy, poza tym wg mnie pasuje do takiej zimnej nowoczesnej kuchni ,chociaż..ile ludzi tyle opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładnie wyglada ale jest
strasznie niepraktyczny - widać każda plamkę, o odciskach palców nie wspominajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inox wygląda świetnie również w kuchni o rustykalnym charakterze, ale tak jak juz ktoś napisał - jest bardzo niepraktyczny i pracochłonny. Gdybym miała raz jeszcze robić kuchnię to napewno lodówkę bym zabudowała, a zabudowana kuchnia miałaby białą płytę.... ale to kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam srebrną kuchenkę i zlew i przyrzekłam sobie, że już nigdy, przenigdy nie skuszę się na sprzęt kuchenny w tym kolorze! Widać każdą plamkę, a że jestem cholerną estetką i pedantką kuchenkę muszę myć tak srednio 2-3 razy dziennie, natomiast zlew po każdym myciu naczyń. Także zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyżej - fajnie wygląda i pasuje zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej kuchni tylko to utrzymanie w czystości... Każda plamka, place - wszystko znać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam brązową, potem białą kuchnię, obecnie mam srebrną i nie wróciłabym do żadnej poprzedniej. A plamki to chyba na każdej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli masz meble ...
w kuchni w tonacji brązowo-wan. to raczej kuchenka brązowa by pasowala, ale lodowka wtedy na pewno zabudowana Powiem tobie, że kiedys mialam brązowa kuch. gazowa i wiem, że bardzo widac na niej kurz, teraz zmienilam na biała i jestem zadowolona :-D Radzę tobie tez kupic zmywarkę do naczyń, to na prawdę jest dobry zakup i wspaniala sprawa, warto wydac pieniądze, tym bardziej , że nie potrzeba kupoważ najdroższej :-D Zreszta to zależy od grubości portfela, ja np. kupiłam zmywarkę firmy Heier za (00,- zł. (45 cm) i jestem zadowolona :-D Zastanow się nad zmywarka na peawde warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy srebrny sprzęt wymaga jakiegoś szczególnego pynu do mycia?? A czy są wogóle jeszcze brązowe kuchnie gazowo-elektryczne ? Tzn, z płytą na 3 lub 2 palniki gazowe i płytą grzejną elektryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo - srebrny sprzęt do kuchni nie wymaga jakiś specjalnych preparatów, ale nie jestem ekspertką w tej dziedzinie bo np. moja lodówka jest w kolorze białym ;P Ale bardzo podoba mi się taki sprzet i jeśli tylko będzie mnie na niego stać na pewno stanie w mojej kuchni taka lodówka. No chyba, że wczesniej trafię na jakąś fajną promocję (wiem, ze na magicznej planecie ceny są rozsądne) to jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam brązowo-
waniliową kuchnię, lodówkę mam zabudowaną, bo kuchnia jest otwarta i chciałam wszystko ukryć co się da, żeby było w miarę jednolicie. Więc to zależy czy masz kuchnię otwartą czy zamkniętą, bo przy otwartej to może razić. Płytę gazową mam natomiast taką właśnie stalową/srebrną/inox (???), tyle że matową bardziej i bardzo fajnie wygląda na jasnym blacie. Na początku myłam codziennie, ale teraz nie mam czasu i myję jak już jest rzeczywiście syfna. Czasami ciężko jest pozbyć się smug, ale wystarczy po umyciu przetrzeć wacikiem z kropelką oliwy z oliwek i smugi znikają - patent perfekcyjnej pani domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ma ten sam problem, chce wymienic lodówkę co prawda tylko, podobają mi się te srebrne, ale wlasnie słyszalam, ze wszystko na nich widac, z kolei w pracy mamy srebrna lodówkę i nie ma z nia jakiś szczególnych problemów jesli chodzi o plamy czy odciski, moze to zalezy od firmy????? ponadto chce pomalowac sciany w kuchni i nie wiem jaki kolor scian bedzie pasowal do tego typu sprzetu? jakies pomysly? musze poszukac dobrej szorowalnej farby, zeby tez w razie co nie miec problemow ze zmywaniem plam, moze ktos mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam srebrną lodówkę, i musze przyznać, że widać na niej wszystko, każde dotknięcie, regularnie trzeba ją czyścić w okolicach uchwytu do otwierania. Z kolei jak zabrałam się do czyszczenia całej powierzchni, to za cholerę nie dałam rady wyczyscić jej tak, żeby nie było smug, zostawały też jakby takie drobne rysy po ścierce. Dałam spokój i zostawiłam, nie spędzę reszty życia na machaniu rękami jak wiatrak:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam cały sprzęt kuchenny
inox i bardzo sobie chwalę przede wszystkim zwracajcie uwagę , żeby miał powłokę tzw "anty fingers" to taki chyba lakier dodatkowy, bardzo ładnie sie czyści, a śladów tak bardzo nie widać jak na samej stali co do stali "gołej" to mam boki lodówki z tego materiału i wystarczy czysta bawełniana szmatka zamoczona w cieplej wodzie z płynem do naczyń, zeby umyć. Nie wiem jakie Wy macie problemy z inoxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogrodowa mania
a ja sobie kupiłam z czarnego szkła piekarnik, który mi się kompatybiluje z czarną płytą indukcyjną. Lodówkę będę robić do zadudowy. Zmywarka do zabudowy a zlew... jeszcze nie wiem jaki wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kuchnię w kolorach
bardzo ciemnego brazu ( niemal czarny) i jasnego ecru (?) otwarta, piekarnik czarno-srebrny, płyta czarna, lodówka srebra, bez wiekszych problemów jesli chodzi o smugi i ślady palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie srebrne dodatki najlepiej pasuja do czekoladowego brazu. ale slowo 'kompatybiluje' 2 posty wyzej mnie powalilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja mam jakiś oszukany inox:-O Albo nie każdy srebrny sprzęt to inox...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, bo tak jak juz mowilam, wszyscy mi powtarzają, ze u nich ciagle plamy na takim sprzecie, a w pracy mamy taka lodowke i jak sie ją umyje, to stoi czysta, az jej ktos czym nie obleje i zabrudzi;)...wiec moze własnie trzeba zwracac uwage na te powłokę ANTY-FINGERS, ktora ktos wymienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
mam cały sprzęt w inoxie , lodówkę ,zmywarkę , piec ,czajnik , mikrofalówka , robot itd , wszystko dobieralam pod kątem anty-fingers i niemam problemu z czyszczeniem , mam kuchnię w kolorach beż-brąz-inox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecoola
ja tez mam sprzęt inox i nie narzekam. no chyba ze na kuchenke bo mam duzą szybę i widac krople wody. pozatym rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja
co nnego silver co innego inox! na tym pierwszym nie widac paluchow i innych tak jak na inoxie! zmiznilam wszystko na silver- jakos tak nowoczesniej niz biale....a brazowe w ogole odpadaja cos jak wczesne lata 90te....dla mnie fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabudowa!
Żeby pasowało do meli, to najlepiej wszystko co się da zabudować, a płytę wybrać z tą powloką, na której nie widać śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię srebrny sprzęt. To zalezy też jakie masz wnętrze, jaka panuje kolorystyka, jakie masz dodatki. U mnie jets biel czerń zieleń i czerwień więc metaliczne akcesoria pasują jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam srebrny czajnik elektryczny i srebrny ekspres do kawy z panasonica. Pięknie wyglądają z ciemnymi meblmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatrzenie do mojej kuchni wpadło prosto z www.marketchrosciel.pl - jeśli zależy Wam na garnkach wysokiej jakości i to nie z sieciowych sklepów to naprawdę warto zainteresować się ich ofertą. Bardzo polecam, od bardzo dawna sprawują się jak nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kolor sprzętu w kuchni pełni swoją rolę. Brązowe mogą pasować do ciepłego, domowego wystroju. Z kolei srebrne kojarzą się z zimniejszą atmosferą, ale również z profesjonalizmem. Są estetyczne i nowoczesne. Warto poczytać o psychologii koloru zanim decyzja zostanie podjęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×