Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karina84

wazny problem... co zrobic?

Polecane posty

Gość karina84

hej wszystkiim..chcialam opowiedziec pewna sytuacje i dostac jakies konkretne decyzje mam nadzieje ze moge na was liczyc :) Otoz chodzi o to.. kolezanka moja dosc bliska poprosila mnie bym napisala do jej chlopaka z nowego nr gg.Oczywiscie pogadala.. nie chcialam sie zgodzic..bo dla mnie to troche nie zbyt mile.. a sama nie chciala to zrobic poniewaz powiedziala ze poznalby jej styl pisania i by nie milo potem. Wiec po wszelkich dlugich namowach zgodzilam .. hmm czemu to chciala?? sama do konca nie wiem.. No i z jej chlopakiem zamienilismy pare zdan... i wczoraj zaproponowalam mu wypad na kawke.. on powiedzial ze nie ma sprawy tylko nie jest pewien czy w tym czy w nastepnym tyg.. sama teraz nie wiem czy powiedziec o tym kolezance tego chlopaka.do tej pory widziala wszystkie nasze rozmowy , wczorajszej nie..bo sie jeszcze nie widzielismy.. Znam dosc tego chlopaka wydaje sie dosc ok.. a tu sama zdziwiona ... czytam takie cos... Co mi poradzicie? po ciagnac ta rozmowe jeszcze.. i zaproponowac w niedlugim czasie miejsce itp itd. I isc.. z kolezanka i pokazac jaki jej facet jest.. Czy olac to..Bo byc moze on specjalnie.. to pisze.. Sama nie wiem. Dziekuije za wszystkie odpowiedzi bede wdzieczna jesli beda szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zejść na temat seksu i zapytać się go, co sądzi o seksie na pierwszej randce? No a potem pociągnąć dalej ten temat i ... przekonać się, jaki jest ten chłopak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
hmm dziękuje za odpowiedz. Pewnie powie.. że nie.. by nie odstraszyć mnie.. czyli osobe pod ktora sie podszywam.. On nie zawsze ma duzo czasu by rozmawiac na gg bo pracuje przy komputrze, mysle by napisac za pare dni i zaplanowac konkretny dzien i godzine. Schowac sie i zobaczyc czy on bedzie, a co jesli wyjdziemy.. a on powie wiedzialam ze cos tu nie tak, jak to faceci robia.. odwracaja kota ogonem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji zapytaj się go, czy dobrze całuje i czy lubi to robić. A potem zapytaj się, czy ma dziewczynę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaa
myślę, że powinnaś jeszcze trochę odczekac zanim się z nim spotkasz. porozmawiac o różnych rzeczach, o uczuciach o związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
Powiedzial ze ma.. ze sie im uklada.....wiec o co chodzi?????? czemu chce sie umowic?? albo poprostu specjalnie tak pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeewiadoma
spotkac sie na kawke czy cole i porozmawiac to nie grzech i nie zdrada kochanej osoby, trzeba poznawac ludzi kazdy tego potrzebuje i nie oznacza to od razu ze on szuka nowej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda......
powiedz o tym qmpeli,w końcu pewnie po to chciala byś z nim pogadała,by się przekonać jaki on jest,no to sie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeewiadoma
zaraz faceta "skazujecie na szubienice" umowic sie dla zwyklego milego popoludnia to nic zlego, wyluzujcie troche!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
czy Ty pomyslalas o tym ze ta kolezanka moze cie wkrecac razem z jej chlopakiem? Czy przyszlo Ci do glowy ze to swinstwo jej rozmowy nie pokazac? Czy Ty wogole uwazasz ze to co robisz jest mądre? Bo wg mnie to jest idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona
ale powiedz, jaki był jej cel, żebys ty rozmawiała ? po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
hmmm ok ok..ale ona o tym nic nie wie.... a sama mi mowila.. ze ok spotykac sie.. ale nie z plcami przeciwnymi.. jak juz to w towarzystwie..a tu nie wyglada na zwykle spotkanie... heh powie.. Kasia umawiam sie z Karolina na kawe.. znam ja od 3 tyg z neta fajnie nam sie gada.. a ona co zgodzi sie? (imie.. specjalnie zmienione) w ogole o tym nic nei wie.. az sama sie boje jej powiedziec.. zeby sie nie schizowala i wygadala.. mu odrazu co o nim mysli.. W ogole slyszy ze ciagle pracuje nie ma czasu by z kimkolwiek gadac na gg.. ehh biedna ta moja przyjaciolka.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
nie wiem.. uznaje to za zabawe.. ciekaowsc jak zareaguje ., ale tu chyba wyszlo szydlo z worka :( Nie nie oszukuje mnie.. znamy sie od dziecka.. i powierzalismy najwieksze sekrety naszego zycia.. jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona
bo takie rozmowy mozna poprowadzić róznie, w zależności od tego, co sie chce osiągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
no wlasnie ona chciala osiagnac..czyli sprawdzic czy sie umowi... z jakas obca dziewczyna.. jesli rozmowa sie fajnie potoczy.. wg mnie uznaje za zabawe jak powiedziala, ale w glebi serca.. jest zazdrosna i chce go sprawdzic.. Chociaz ja sama uznalam to za zabawe... nigdy sie nie spodziewalam ze taki jest..dlatego pytam czy .. on naprawde ma na mysli spotkanie czy cos wyczuwa?? bo mimo wszystko to jest net.. gg wiec mozna klamac.., jest sie anonimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
odpusc sobie ta zabawe poki mozesz. Jesli tego nie zrobisz bedziesz zalowala. Wspomnisz moje slowa. Nie wolno sie pakowac miedzy problemy dwojga ludzi bo potem Ty bedziesz wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
P.s. jesli on sie troche zna na komouterach a z tego co piszesz to tak, to on moze sparwdzic z jakiego komputera piszesz. To zaden wiekszy problem. Mysle ze ok 20 minut zabawy.Uwazaj wiec w co sie pakujesz. Potem bedziesz wrogiem dla tego goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
hmmmmmm oj wlasnie... wiem o co Ci chodzi jak sie skapnac... ale.. nie nie .. nei zna tego bajeru.. ja chyba masz racje... zeby odczepic sie.. od tego..tylko ehh to moja przyjaciolka zawsze sobie na wzajem pomagalysmy wspieralysmy sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
przepraszam ze Ci to pisze, nie jestem przeciwko Tobie: ale czy to prawdziwa przyjaciolka skoro wkopuje Cie w takie akcje? Pokaz jej co jej facet napisal. Powiedz ze zalujesz ze dalas sie w to wplatac. Nie warto moczyc tyłka za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona
jakos nie przemawia do mnie motywaćja zabawowa i z pewnościa tak nie jest... załóżmy, że chce go sprawdzić i go nie sprawdzi, bo przecież nie pójdziesz na randkę i sie nie ujawnisz, więc nic nie zobaczy... załóżmy, ze bedziecie tak rozmawiac sobie...i jak długo mozna oszukiwać kogoś, kto nic ci nie zrobił złego, nie szkoda choćby czasu? jeśli bedą deklaracje i rozmowy coraz bardziej intymne, to ona to bedzie chciała wykorzystać, on sie dowie, najesz sie wstydu, nie wiadomo o co ona cie bedzie podejrzewać i co mieć za złe.. moja rada: wyplacz sie z tego szybko, skasuj numer, powiedz swojej koleżance, że źle sie z tym czujesz i przestań, zniknij...i zatrzymaj dla siebie swoja wiedzę, a jak on nie jest wobec niej w porządku, to i tak ten związek sie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
__ona :) dzieki za rade masz racje :) nie ma sensu ciagnac bo potem wyjdzie ze ja go na to namowilam joj- jak mu tak nie ufa bo na to wyglada.. niech sama to ciagnie wszystko a odrazu powie co nie pasuje... p.s chociaz szkoda mi jej bo jesli on naprawde chcial sie ze mna umowic na ta kawe... to ehh kawal z niego ...... a wydawal mi sie dotychczas ok..ale intuicja mi podpowiada ze to pisze specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
wlasnie dlatego ze sytuacja jest bardzo nie jasna moze z tego wyjsc starszna afera. Ktora nikomu nie wyjdzie na dobre a juz na pewno nie Tobie. Wiem ze szkoda Ci przyjaciolki to naturalne. Zadna z nas nie chce byc nigdy w takiej sytuacji ani po streonie Twojej ani Twojej kolezanki. Faceci juz tacy sa, jest jakis mały procent tych prawdziwych , kochajacy facetow, ale to mala garstka i chodza z rownie mala garstka francowatych dziewczyn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×