Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szoki

nieczuly, obojetny facet...

Polecane posty

Chcialabym prosic o pomoc dziewczyny ktore poradzily sobie jakos z brakiem czulosci ze strony swojego faceta... Chodzimy razem do szkoly, on jest zazdrosny o moje sukcesy (to brzi dziecinnie ale boli go to ze lepiej sie ucze i lepiej znam jezyki od niego)... Przez to jest mu czesto przykro :( jestesmy ze soba juz 2 lata i po tych dwoch latach zrobil sie strasznie nieczuly, nie przytula mnie prawie w szkole lub na ulicy jesli nie dam mu do zrozumienia ze tego chce, podobnie jest z buziakami itp. Przez to ze on taki jest, ja domagam sie jeszcze wiecej czulosci i boli mnie to ze on nie potrafi juz byc taki jak na poczatku, a moze po prostu juz nie chce taki byc :( rozmawialam z nim juz o tym wiele razy, raz juz sie przez to rozstalismy na 4 miesiace ale powiedzial ze nie moze beze mnie zyc i strasznie kocha... Nie chce zrzedzic, robic mu wykladow, wiem tez ze nie zmusze go zeby chcial to wszystko robic (byc czulym, kupowac kwiaty czy po prostu zabiegac o mnie...) ale bardzo bym chciala zeby znow byl taki kochany jak kiedys :( macie jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniarra
faceci tak mają - jak kobieta odnosi sukcesy to niedojrzale samce się chcą odegrac , bo ich to frustruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoomkaaa
znajdz w nim to w czym on jets dobry np w sporcie i kibicuj mu na meczach. Kazdy hce miec to cos, co daje mu poczucie spelnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wlasnie mowie mu w czym jest dobry, chwale go i probuje mu przetlumaczyc ze ja moge byc lepsza w jakiejs dziedzinie a on w innej ale on sie upiera ze to mu nie daje spokoju :( ze czuje sie przy mnie nikim:( tylko dlatego bo skonczylam szkole j. angielskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dawaj lekcje swojemu chłopakowi, pomóż mu opanować język albo niech sam się zapisze. Powiedz mu, ze jesteś z niego dumna, wspieraj go. Pewnie go boli, ze jesteś lepsza, ale nie wprowadzaj rywalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I take it
ja juz nie mam sił na mówienie mu co by mógł zrobic... uciekam w świat fantazji - w których są inni faceci a go nie ma ...... tak juz pewnie będzie żałosne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym olala go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu pomagam, kiedy chce to jestem do jego dyspozycji i nie dalam mu nigdy odczuc ze jest gorszy... Uczylam go ale powiedzial ze nie moze tak bo czuje sie jak kretyn... Mowie muciagle ze jest zdolny, ze jest inteligentny i w ogole bo to prawda ale nic nie pomaga :( nie wiem co robic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×