Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna mama__

Czy postąpiłam dobrze?

Polecane posty

BRAWO!!!! Moje gratulacje i wyrazy najwyższego uznania!!! Polscy rodzice są niewolnikami własnych dzieci, ślepo i niewolniczo w nie zapatrzeni, oddali by ostatnią koszulę z własnego grzbietu, żeby młodzian miał na rozrywki. To jest tylko robienie krzywdy. Wiem, co piszę, bo patrzę na takie sytuację na co dzień mając kontakt ze szkołą. Ręcę opadają, jak widzę, jak rodzice demoralizują własne dzieci ustępując im we wszystkim i próbując ułatwiać życie chwytają się metod typy krycie ich, kłamianie w ich sprawie i przymykanie oczu na ich wybryki. To produkuje tylko młodych rozwydrzonych, którzy nie mają pojęcia, co to obowiązek, kara i nagroda, co to praca i powinność. Gdyby inni rodzice mieli Twoją odwagę, hart i siłę charakteru, jestem pewna, że ich dzieci miałyby szansę dorosnąć i stać się odpowiedzialnymi i świadomymi ludźmi. Rodzice bardzo często wstrzymują rozwój własnych dzieci, izlolują je od świata, uprzątając pyłki spod nóg. Im szybciej młodzian/panna zrozumie, czym jest życie i że na to życie trzeba zapracować - tym lepiej. Jesteś wielka. Tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albi bardzo dziekuję za twoją wypowiedź.Czytając takie wypowiedzi mam coraz mniej wyrzutów sumienia.Jest mi coraz łatwiej z tym się pogodzić.Jedno mnie boli bardzo,że izoluje ode mnie 2 letniego wnuczka, którego tak naprawdę to ja wychowywałam.Ze mną spał, gdy wracałam z pracy chodził na spacery , spędzał ze mną wszystkie weekendy.Na moja koleżankę każe mówić babciu to jest poprostu nie do wytrzymania.Wie o tym,że tylko tym może mnie zranić i to robi czekając jak długo wytrzymam.Ale jestem twarda nie poddam się.Myślę,że takich żeczy się nie wybacza odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×