Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fanfagiro

mam 41 lat i 16 letnia córke

Polecane posty

Gość Fanfagiro

Czy tylko ja tak mam? Wyglądam dośc młodo i lubie jak mężczyzna sie za mna obejrzy. Ale jak ide z córka to widzę, że jestem zazdrosna o jej młodość. Glupie nie????:( czuje sie z tym niedobrze. Cięzko sie starzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbba
ja mam 37 lat i 16 letniego syna, też czasami czuję się bardzo staro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanfagiro
syna też mam ale jak ide z nim to nie czuje sie tak staro jak przy córce. Corka wygląda na 20 lat i przyciąga spojrzenia meskie. jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mojej kolezanki
tak ma ....tzn ona sie nie przynaje do tego i wrecz ciagle mowi ze ona juz swoej przeszla teraz czas na nas zebysmy sie wyszalaly i taki tam ble ble ble ale np widac to bardzo chociazby wtedy jak ida na zakupy to jej mama wyrywa jej rzeczy ktore sie jej podobaja i sama sobie kupuje oooo wiele razy tak bylo a potem jeszcze jej nie chce pozyczac i tak jest z butami ubraniami torebkami ze wszystkim sama chodzi ciagle do fryzjera i robi sobie jakies tam fryzurki a jej wmawia ze takie rpsote wlsoy so dobre i jak one chce cos zrobic to mowi nie szkoda Ci taki slicznych wlosow... jak ona sie z kims spotyka to jej mama cialge mowi ze za jej czasow to facici byli tacy a tacy itp.... sama sie maluje uzuwa dobrych perfum a jej wmawia takie byle co... no takie przyklady u nich moglabym mnozyc dodam ze jej mama ma 52 lata a ona ma 24 i taka jest sytuacja dziwna ktora sie narazie utrzymuje bo mieszkaja razem dodoam ze jej mama jest mezatka caly czas z tym samym facetem , ktory jest ojcem mojej kumpeli i nosilby jej mame na rekach cale dnie jakby mogl wiec nie wiem dlaczego jest taka zazdrosna strasznie o nia..... cale szczescie ze moaja mam taka jest pozyczamy sobie ubrania pomagamy w ich zakupie i czesto nam sie podba to samo ale zawsze jakies kompromisy znajdujemy takze nie ma sporow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem dumna z urody
swojej corki - naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja byłabym dumna
gdyby moja córka raczej rozwijała sie wewnętrznie anie dbała tylko o wygląd fizyczny w wieku 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MNIE TO SMIESZY
JAK WIDZE właśnie taka mamuśkę która próbuje być młodsza od swojej córki, jak stara się ubierać młodzieżowo, co wielokrotnie nie pasuje do jej figury. To wg mnie jakoś komicznie wygląda a najgorszja to chyba jest ta zazdrość bo to wiele psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO........
ja mam 45,mam 22letnią córkę i jakoś nigdy do głowy mi nie przyszło,zeby zazdrościć jej młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanfagiro
widzę, że jesteście takie doskonałe:O Ja taka nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO........
Nie jesteśmy doskonałe.Ja nie przeżywam jakos upływu czasu,każdy sie starzeje i po prostu trzeba sie z tym pogodzić. Dbam o siebie i wyglądam nieźle,moze też powinnaś poswiecić troche czasu sobie,jestem pewna,ze poczujesz sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 letnia mama maluszka
a ja sie ciesze ze moje dziecko ma 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO..............
do 35letnia mamusia dlaczego? jaki zwiazek z tematem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mając 2 letnie dziecko
w wieku 35 lat mozna czuć sie bardzo młodo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO..............
mam roczną wnuczkę i jakos nie czuję sie młodsza:),a na spacerach wszyscy myśla,ze to moje dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie ciesze z urody córki
ma 21 lat i powiem wam,od zawsze bardziej przezywam jej facetow niz swoich, jej sukcesy bardziej mnie ciesza niz wlasne. Lubie slyszec,ze jest d mnie podobna ( nie wiem, czy ja az tak to cieszy, jak mnie hehe niestety) Tak samo nigdy nie bylam zazdrosna o urode siostry, cieszylam sie z niej. To nie sparwa doskonalosci, tylko podejscia do zycia, chyba. Latwiej sie zyje, gdzu cieszymy sie czyims szczesciem, nawet obcych ludzi. a co dopiero rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 33 lata i 2,5 letnią córkę. Pamiętam, kiedy chodziłam do podstawówki, jedna z moich koleżanek wstydziła się swojej mamy, bo względem innych mam, jej była o jakieś 10-15 lat starsza :-(. To smutne, ale jak moja córa pójdzie do szkoły, to mogę mieć ten sam problem. Mam nadzieję, ze nigdy nie będzie się mnie wstydziła, ze jestem stara...... To taka analogia do tego, jak sama się czujesz. Jeśli córka tak nie uważa, to postaraj się pomyśleć pozytywnie: Moja córka ma zadbaną i ładną mamę, czego o wielu nie można powiedziec :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanfagiro
pewnie, że łatwiej:) tylko co ja mam zrobic kiedy w środku jednak rodzą sie takie uczucia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO..............
do tez sie cieszę ja tez zawsze byłam dumna,ze mam atrakcyjną córkę,mogłam pokazać sie z nia w każym towarzystwie,zawsze potrafiła sie zachować i porozmawiac na każdy temat.Teraz mimo,ze wyszła za mąz/on juz po studiach/ i urodziła dziecko ,nadal studiuje i znakomicie sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
FIGAZMAKIEM: w ogóle sobie nie zawracaj głowy takimi myslami!!!! moja mama urodziła mnie gdy miała 18 lat - fajna jest świadomość, że ma sie młodych rodziców, ale nic poza tym!! nie słuchaj tych kobiet, ktróe rodza dzieci w eiku 20-25 lat i wszystkim opowiadaja, jak to fajnie mieć odchowane dzieci, kiedy ty dopiero jestes w ciązy.. ja mam młodych rodziców (mama miała 18 lat gdy mnie urodziła), ktorzy wychowywali mnie metodą prób i błędów, bo sami byli podlotkami i nic o swiecie nie wiedzieli. Chcieli się wyszaleć, studiowac i być moimi kumplami! a to nie o to chodzi! rodzice maja być rodzicami, a nie młodymi mającymi pstro w głowie podlotkami. Czasami miałam wrażenie, że jestes powazniejsza i mądrzejsza od nich. Dopiero moja 15 lat młodsza siostra jest wychowywana jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
nie chciałam mamy pozyczającej ode mnie ciuchy i ojca, do którego moje koleżanki robiły maślane oczy, bo wyglądał jak mój starszy kolega. Żałosne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
a ja mam 30 lat i dopiero planuje dzieciaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
smileyface : ja ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do guzik prawda
Dzieci najpierw sie kocha a potem wychowywuje,corke urodzilam majac 20 lat teraz ona ma 26 a ja? policz sobie i zapytaj ja czy sie mnie wstydzi:) Moj sposob zeby nie miec takich mysli ?? Dbac o siebie i.. polubic siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś jak ja
a ja mam 41 lat i 4-letniego grzdylka :):D:D:D Ale to życie płata figle. Ale myślę, że gdybym miała 16-stkę, to tez fajnie :) Przynajmniej podpowiadałaby mi, jakie są trendy mody i czego się teraz słucha, jak się imorezuje itd :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do guzik prawda
ktoś jak ja :D:D:D gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś jak ja
a dzięki. nieplanowane, ale cudne. to głównie przez moje małe dziecko nikt mi nie daje tylu lat ile mam:) Ale z drugiej strony - na każdym przedszkolnym zebraniu jestem starsza od węgla:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
do "do guzik prawda": dzieci kochaja równie bezwarunkowo, jak rodzice. ale to nie znaczy, że urodzić dziecko w wieku 18-20 lat to dobry pomysł. dzici nie wystarczy kochać - trzeba je wychowywac, a nie podrzucac babciom - a u mnie tak było. Zzazdrościłam moim koleżankom, których rodzice siedzieli w domu kiedy moi chcieli sie wyszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
może u ciebie było inaczej i twoja córka cieszy się, że ma młoda matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×