Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fanfagiro

mam 41 lat i 16 letnia córke

Polecane posty

Gość do guzik prawda
od wegla powiadasz??? Dobre :D Czyli rodzice Twoich kolezanek byli bezrobotni skoro siedzieli w domu??? No nie kazy rodzic moze sobie na to pozwolic pociechy oprucz milosci,wychowania musza papu i ciuszki MODNE miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
oczywiście, że pracowalo. Pracowali, studiowali i jeszcze chcieli sie wyszalec. Mieli prawo, pewnie zaraz powiesz.. :) dobrze wiesz o czym mówię :) nie wiem skąd ta twoja złośliwość juz współczuje twojej córce, której matka w TYM wieku takie głupoty opowiada. Chyba za bardzo sie na tych ciuchach koncentrujesz, skoro analfabetką jesteś i błędy i ortografy robisz w podstawowych słowach. I czego ty mądrego swoją córkę nauczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
że mam dorosłą mamę :) moja tez juz dorosła, ale kiedys to był podlotek. widze, jaka jest dla mojej o 15 lat młodszej siostry - to zupełnie inna - teraz juz dojrzała - kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napa Valley
41 -> 16 to prawie tak jak ja 40 -> 16. A ja mysle, ze to wlasnie to ze masz nastoletnia corke moze dodawac Tobie uroku. Z mojego doswiadczenia wiem, ze przebywanie (np sport) i wspolne lektury i filmy z moja nastoletnia sprawiaja, ze czuje sie bardziej "na czasie" Aha a z tym ogladaniem sie to jest tak, ze jak kobieta ma cos w sobie (uroda lub ubior lub sposob kolysania sie chodzac) to ogladanie sie jest wieczne ... Ciao, NapaV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napa Valley
Aha przepraszam .. zapomnialem dodac, ze jestem ponoc z Marsa a tutaj jest chyba Venus .. tak czy inaczej to jest Kafeteria wiec wlasnie pilem espresso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skumbria w Tomacie
Dla mnie bomba. I mamusia jeszcze w wieku do zaakcpetowania a i za córkę nie będzie już prokurator ścigał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do guzik prawda
Zlosliwoasci sie doszukalas bo chcialas specjalinie napisalam ironicznie ale w swojej zlosliwosci nie odruzniasz ironi. Corke wychowalam na kulturaln,grzeczna i mila kobiete. Przepraszam forumowiczki za bledy za dlugo jestem za granica i cosik juz sie pozapominalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO....................
do guzik prawda Nie zgadzam się z toba.Moze ty masz złe wspomnienia ,ale nie każdy młody rodzic zachowuje sie podobnie.Moja córka zdecydowała sie na ciazę w podobnym wieku,bo jak twierdzi uwielbia swoje dzieciństwo i chciałaby podobnie wychowywać swoje dziecko. A co do dojrzałego macierzyństwa,to akurat tez jest różnie,na te sprawy nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do guzik prawda
WIESZ CO.................... to chyba nie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO....................
to do tej pierwszej guzik prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
oczywiście, że nie każdy młody rodzic zachowuje sie podobnie. Tylko ci, których znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
prawda tez jest, że każda kobieta broni swojego "wyboru" ( w cudzysłowiu,b o urodzenie dziecka w bardzo młodym wieklu zazwyczaj nie jest planowane ;-) ) i denerwuje mnie pokrzykiwanie na kobiety, które później decydują się na dziecko, że są za stare. 30-35 lat to nie jest starośc i nie jest za późno na dzieci. A napisałam to do Figizmakiem, a nie do was, żebyście mi udowadniały, jaki to raj dla dzieci posiadac młodych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do guzik prawda
Radzilabym Ci przestac byc zazdrosna o siostre i jakas tam kolezanke z dziecinstwa ,pogadaj poprostu z mama sama widzisz ze ma wiecej czasu jezeli ma dla siostry to znajdzie i dla Ciebie. W pogoni za pieniadzem i wygodniejszym zyciem,czasami nawet przezyciem zmuszani sa rodzice do"podrzucania" dzieci do przedszkoli ,babc ,cioteczek nieuda nam sie w zyciu bo na przyklad mama nie pracowala a ojciec za malo zarobil jestesmy rodzicami do d.... uda nam sie z pomoca ktora opisywalam za malo poswiecalismy dziecom czasu czyli tez do d....Zrozumialas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIESZ CO....................
guzik prawda Nie pokrzykuję na kobiety dojrzałe z małymi dziećmi,nic takiego nie napisałam.Ty z kolei jesteś wyjątkowo agresywna w stosunku do młodych matek,moje dziecko nie było z wpadki,tylko zaplanowane.Jedni decyduja sie na dziecko wcześniej inni później,to każdego prywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
przeciez nie napisałam, ZE TY wpadłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
ale widzę,że wszystkie zaczniecie mi zaraz udowadniać co sie tykjo da, wiec konczę, nie mam czasu na czcze dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×