Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motakini

zwiazek z młodszym ? warto?

Polecane posty

Spotykam sie z młodszym od siebie facetem, ja mam 21 io 19...podoba mi sie... :/ ale nie przywykłam do tak mlodego towarzystwa do tej pory bylam w zwiazku bardzo długo ze starszym o 7 lat facetem...boje sie pakowac w cos co moze okazac sie klapą...jakie sa wasze doswiadczenia dziewczyny jesli chodzi o mlodszych facetow? wiem ze to zalezy od osoby ale mysle ze mozecie mi cos doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze przesadzam...ze jestem za stara dla niego...no nic...w sumie niczego nie trace probujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z facetem młodszym od siebie o 3 lata. I kiedy ja mialam 28 (czyli byłam blisko 30stki) on miał 25 była na studiach (studjuje zaocznie) to nie moglismy sie dogadac. ja chciałam jakiejś stabilizacji nie mam na myśli slubu, ale po prostu spedzania ze soba czasu, to jemu w głowie było piwko, koledzy i ja byłam -tak sie czułam - jak na załatanie dziury,bo fajnie mieć laske i to starsza doświadczoną. Byłam z nim bo go starsznie kochałam ale nasze kłótnie doprowadziły do rostania. Tak było u mnie ale to nie jest regułą. To zależy od wychowania, dojrzałości i chrakteru. Moja koelzanka spotyka sie z facetem młodszym o 5 lat. Ona ma 28 a on jest na 3 roku studiów, ale ona jest zadowolona, zakochana i w zyciu nie zamieniłaby go na innego. Nie ma na to reguły. Wszystko zlaeży od teog jak sie czujecie razem i od tego jak Ty sie czujesz. Natomiast wydaje mi się, że mogą po pewnym czasie drażnić Cie pewnie zachowania w nim, tymbardziej że pisałas o facecie 7 lat od Ciebie starszym. Nie wiem jak długo z nim byłaś ale taki facet jest zupełnie, bardzije dojrzalszy. przy tym obecnym może Cie zrażać pewne dziecinne jeszcze zachowanie. Ale powtarzam to zależy od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffaella
kochana jak on ci sie podoba nie patrz na wiek!!! Moze sie zdarzyc, ze facet o pare lat starszy od ciebie bedzie bardziej dziecinny niz on.KAzdy ma inny charakter, a 2 lata roznicy to baaaaardzo malo, ja zaluje,ze ja nie zaryzykowalam i nie chcialam glebszego zwiazku z moim mlodszym przyjacielem dzis, zycze ci powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja inaczej
Byłam kilkanascie lat ze starszym o kilka lat ,teraz jestem z młodszym o 10 . Nie wiem co bedzie dalej,ale ten aktualny jest bardziej dojrzały od poprzedniego.ja 42,on 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatek super
pozniej z biegiem czasu kompletna porazka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bylam 3 lata w zwiazku ze starszym ale to bylo zupelnie cos innego, to byl dojzaly mezczyzna... jestem taka spragniona uczucia, ze chyba zaryzykuje poza tym...on ma taki tylek :) hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja inaczej
do motakini Oboje jesteście bardzo młodzi,ryzykować zawsze warto,przynajmniej bedziesz miała co wspominać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez bylam
z facetem o rok modszym wtedy mialam 20 on 19.Byla to moja jedyna milosc,dla mnie byl on wszystkim.Lecz z biegiem czasu zrozumialam ze jest zbyt dziecinny ze jeszcze nie dorosl do milosci,do dzis ze soba gadamy i nic poza tym.Ale to nie jest od razu powiedziane ze Tobie sie nie uda bo moze byc zupelnie inaczej czego ci bardzo zycze ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jego znajomi nie pomysla ze uczepila sie go starsza... nie jest to smieszne dla rowiesnikow? jak patrzycie na starsza dziewczyne kumpla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmm
2 lata to nieduża różnica.. NIektorzy np z 2-3 letnim poslizgiem zaczynaja studia... Sa faceci co maja 26-28 lat i wieczni studenci, a sa co maja 22 i pracuja,samodzielni, niegłupi... nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 5 lat żona
byłam raz z młodszym facetem, dawno to było, ale jest co wsponinać. Juz oczywiście nie jesteśmy razem, ale zostaliśmy w dobrej komitywie. Teraz dziękuję Bogu, że się zdobyłam na odwage i go zostawiłam (dla starszego, który jest moim mężem obecnie). Byłam zakochana, wybaczałam jego głupie zachowania, znosiłam upokorzenia, ale w porę się opamiętałam. To była tylko różnica 1,5 roku, niby nic, ale było to widac a raczej czuć, bo wygląd to on miał na starszego, a ja na młodszą. Teraz mam męża o 3 lata starszego, kochającego, odpowiedzialnego, kochającego, który też mnie czasem wkurzy, ale to już nie to samo. Jestes młodziutka więc powinnaś spróbowac, jeśli się nie uda to będziesz miała co wspominać, jesli się uda to super. Pamiętaj, ze w życiu bardziej się żałuje tego czego się nie zrobiło, zrozumiesz to po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
dziewczyna 28 a chlopak 23 ? jest szansa na udany zwiazek? dodam , iz sprawia wrazenie faceta opiekunczego i rozsadnego co mnie czasem nawet dziwi do tego wyglada na 25-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w związku z młodszym ode mnie chłopakiem -- różnica to 3 lata. I nie czuje się jakoś staro czy źle. W życiu codziennym nie zauważamy tej różnicy, jest nam razem po prostu dobrze ze sobą. Argument, że z młodszym się nie uda jest kiepski -- bo tak naprawdę może się nie ukladać z każdym, a wiek niewiele tu znaczy. Ryzyko niepowodzenia w związku zawsze jest, a kilka lat różnicy to naprawdę mało. I prawdę mówiąć moje poprzednie związki, właśnie ze starszymi ode mnie, nie ułożyły się pozytywnie.. A teraz jestem całkiem szczęśliwa. Więc nie ma reguł, wszystko to przypadki indywidualne.:D Pozdrawiam, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×