Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja chcę taką mieć

Zakochałam się w tej sukience...

Polecane posty

Gość przecież ona
brzydka jest.... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę taką mieć
mnie się bardzo podoba.:) nie pytałam o to co Ty o niej sądzisz, tylko o to z jakiego jest materiału. Bershka, dziękuję za odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kosmetyki to
mi też się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po cholere szyc skoro mozna
kupic :P w koncu to foty z pokazu mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę taką mieć
bo w moim mieście i okolicach nie ma sklepu Laura Guidi.:( zresztą, uszyte na miarę zawsze lezy duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ewidentnie filc..
mam identyczne wkladki do butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wowwwwwwwwwwww
boska ta sukienka, jak znjdziesz chociaż podobną, to daj znać gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowwwwwwwwww
a ile ta sukienka kosztuje ??? czy można ją kupić przez internet (allgro czy inny sklep w sieci) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę taką mieć
nie mam pojęcia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj właśnie widziałam tą sukienkę w Siedlcach na wystawie ale nie patrzyłam ile kosztuje ;) co moge powiedzieć to na tych zdjęciach to jest chyba ulepszona komputerowo bo w rzeczywistości jest o wiele brzydsza a już sobie wczoraj skopiowałam to zdjęcie bo tak mi się spodobała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj rzeczywiscie cuudna ta sukienka!! :)ciekawe ile kosztuje u mnie nie ma tego sklepu wiec jak ktos znajdzie cene to prosze podac :) Pozdrawiam:) P.S. nastronie firmowej tak takie sliczne zdjecie tej sukienki wraz ze stylizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślęeeee
guzik prawda, ze krawcowa uszyje lepiej, gwarancja dobrego wyglądu n a sylwetce jest zrobienie porządnego wykroju. Na tym polega klasa tych rzeczy, one na sylwetce nabieraja urody. Rzeczy bylejakie fajnie wyglądają na wieszaku, tracą na sylwetce. Ze zrobieniem dobrego wykroju małomiasteczkowa krawcowa sobie nie poradzi, a naprawde dobra wezmie tyle za uszycie , ze to sie nie oplaca, jezeli to i tak ma byc tylko kalka sklepowego ciucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaka zielona majowa
sukienka rzeczywiście jest ładna, nie podoba sie zapewne miłośniczkom stylu Dody. Nic różowego, nic błyszczącego, no moze im sie nie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna sukieneczka
taka z klasą. chyba rzeczywiście lekka wełenka bedzie potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej sukience najwięcej uroku daje dekold bo jest bardzo ładnie wyeksponowany do \"a ja myślęeeee\" są jak to nazwałaś małomiasteczkowe krwacowe które szyją ekstra chociaż znam tylko jedną taką a co do wykroju to zgadzam się z tobą w zupełności musi być idealnie dopasowany do figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaka zielona majowa
rzecz nie w dopasowaniu do figury, tylko w posiadaniu dobrego wykroju, i dopiero z tego wyjsciowego wykroju robi się ten właściwy na daną klientkę, albo powiększa, albo pomniejsza. Dobry wykroj to podstawa. A jak krawcowa nie będzie miała tego wykroju , to roznie moze byc, albo jej wyjdzie, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×