Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pobre diabla

BZDURA JEST WYDAWAC NA SLUB MAJATEK!!

Polecane posty

nie wiem dlaczego panuje zwyczaj wydawania majatku na slub,dlaczego zapraszamy tyle gosiu?piate wody po kisielu,w ogole tych ludzi nie znacie ale przeciez CIOCIA I WUJA musza byc,co tam ze nie wiadomo co sie z nimi dzieje,polskie wesela sa (uwaga generalizuje) wiejskie!!! bardzo drogie a sale wygladaja tragicznie(wiekszosc tak),i po co wydawac te 50.000? no po co?(oczywiscie mozna i mniej wydac,co popieram,ale ludzie zastanowcie sie,jestescie mlodzi,po co to wam? nie lepiej wplacic na mieszkanie?nie lepiej wziasc skromny slub w otoczeniu osob ktore znacie i chceice zeby byly na slubie? a i tyo najlepszy kontrast,mlodzi wydaja mase kasy na slub ale zeby sie ubrac o to juz tak skromniej,nie przepraszam sukienki za 2000 lub wiecej ale buty??? to juz 1000zl styknie,smieszne!!! jak ta sukienka wyglada przy tych butach,wiem mozecie mi zarzucic butow nie widac,ale dziewczyny komfort sie liczy,i satysfakcja,skoro chesz miec sukienka za 2000 to i miej porzadne buty,w brew pozorom buty sa tez wazne,to na razie tyle czekam na smary bo wiem ze beda,mimo to pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×