Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężątka

czy to możliwe?

Polecane posty

Gość mężątka

dziewczyny ,czy możliwe jest zebym zakochała sie w chłopaku ,którego poznałam na skype ,nigdy sie nie widzieliśmy,rozmawiamy ze sobą codziennie do 2 w nocy,cały czas o nim myśle .Czy któraś z was to może przechodziła,nie chcę się z nim ''rozstawać'' bo naprawde mi zależy na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe
ale piszesz ze mezatka jestes wiec chcesz ryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka mila
wiesz,ja mysle,ze zakochalas sie w swoim wyobrazeniu! daj sobie spokoj-jestes mezataka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężątka
ale ja nie potrafie z nim nie pisać,nawet go na oczy nie widziałam bo on mieszka w irlandii-wyjechał tam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie smarkula
zastanow sie czego brakuje Ci w malzenstwie...to jest niestety oznaka ze cos zaczyna sie \"psuc\" miedzy Toba a mezem, pewnie z braku czasu zaczynacie sie od siebie oddalac...a co do rozmow na gg i innych takich...zakochujesz sie w \"obrazie faceta\" ktory sama sobie stwarzasz, on jest inny...zreszta nie mozesz tak do konca wiedziec jaki bo go nie znasz, wiesz tylko co on chce Ci przekazac i vice versa...nie chcesz cierpiec, to daj sobie z tym spokoj...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAatja
Moim zdaniem to nei mozliwe, bardziej to zauroczenie, fascynacja ta osoba...Jak mozesz sie zakochac w kims , kogo na oczy nie widzialas, nie wiesz jaki jest jego sposob bycia itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×