Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

* * * SAMOTNOŚĆ * * *

Polecane posty

Bardzo mi doskwiera — choć trochę mniej niż wtedy, gdy nie miałem w ogóle przyjaciół (przez długi czas). Mimo to jest czymś, o czym chciałbym zapomnieć i już nigdy do tego nie wracać. Idąc wczoraj parkiem przechodziłem koło kilku ławek. Na każdej siedział chłopak z dziewczyną i tulili się do siebie, rozmawiali. A mnie naszło myśl, iż nie wiedzieć dlaczego, mnie takie doświadczenie zostało jakby odebrane. Przez ostatnie miesiące była nadzieja, iż w końcu nie będę sam i będę mógł dzielić się sobą z innym człowiekiem. Okazało się jednak, że Ona nie czuje motylków, nie uginają się Jej kolana i serce nie bije mocniej, gdy jestem przy Niej. To już drugi raz. W międzyczasie pragnąłem być z dziewczyną, która powiedziała mi, że bardzo mnie lubi i jestem jej bliski, ale tylko jako przyjaciel. Takim więc sposobem z 2 kandydatek na Miłość mojego życia pozostały 2 Przyjaciółki. Mam nadzieję, iż gdzieś tam jest dla mnie Ta, przeznaczona mi. Wierzę w to. Na koniec skieruję więc jeszcze do Niej kilka słów: %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; Czekam na Ciebie, Moja Ukochana 😍 %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; Mam nadzieję, że się niedługo spotkamy. %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; %nbsp; Uważaj na siebie! Niech Dobry Bóg Ci błogosławi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi doskwiera — choć trochę mniej niż wtedy, gdy nie miałem w ogóle przyjaciół (przez długi czas). Mimo to jest czymś, o czym chciałbym zapomnieć i już nigdy do tego nie wracać. Idąc wczoraj parkiem przechodziłem koło kilku ławek. Na każdej siedział chłopak z dziewczyną i tulili się do siebie, rozmawiali. A mnie naszło myśl, iż nie wiedzieć dlaczego, mnie takie doświadczenie zostało jakby odebrane. Przez ostatnie miesiące była nadzieja, iż w końcu nie będę sam i będę mógł dzielić się sobą z innym człowiekiem. Okazało się jednak, że Ona nie czuje motylków, nie uginają się Jej kolana i serce nie bije mocniej, gdy jestem przy Niej. To już drugi raz. W międzyczasie pragnąłem być z dziewczyną, która powiedziała mi, że bardzo mnie lubi i jestem jej bliski, ale tylko jako przyjaciel. Takim więc sposobem z 2 kandydatek na Miłość mojego życia pozostały 2 Przyjaciółki. Mam nadzieję, iż gdzieś tam jest dla mnie Ta, przeznaczona mi. Wierzę w to. Na koniec skieruję więc jeszcze do Niej kilka słów:           Czekam na Ciebie, Moja Ukochana 😍           Mam nadzieję, że się niedługo spotkamy.           Uważaj na siebie! Niech Dobry Bóg Ci błogosławi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 547328190
Najlepiej nie patrzeć na obejmujące się pary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPEWNO kiedys znajdziesz ta wlasnie osobe...najlepiej sie tym nie przejmowac i cieszyc sie z zycia nawet jesli byloby okropne...:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaa84
nie martw siee anonimek,napewno któregoś pieknego dnia ja spotkasz.tylko nie zanudź jej-mojemu facetowi prawie sie to udało przed chwilą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak myslalam, kiedy znajde milsoc swojego zycia, tez chce sie przytulac i dzielic z kims swoimi problemami. A teraz.... to chce byc sama... najlepiej panną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaa84
moj gosc robi to tak-wydzwania do mnie bez przerwy,a potem jak nie ma o czym gadać-to...milczymy przez telefon.jak chce skonczyc to musze udawac,ze mnie ktoś woła,albo zupa się przytpala-inaczejh sie obraża:( jest kochany,ale kjiedyś mnie zanudzi na śmierć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamm kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaaaaa84 ---> Aha. Postaram się zapamiętać. trzymamm kciuki, Aaliyah ---> Dzięki i za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka222
Niełatwo znaleźć miłość, niełatwo pokochać z wzajemnością. Cos o tym wiem. Ale ANONIMKU wydajesz się być bardzo fajną i ciepła osobą, także..myślę, że prędzej czy poźniej Ci się uda. Może przez net? Napisz może coś o sobie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh chlopaki nie martwcie sie...przeciez ja za was trzymam kciuki:)...a nie skromnie mowiac ja zawsze szczescie przynosze:)...wiec juz niedlugooo....:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beetaka
Wy nie macie swoich połowek i czujecie sie samotni..a ja mam i co? tez jestem samotna... Dlaczego? Zdecydowalam sie na zwiazek na odleglosc, spotykamy sie raz na miesiac, czasem nawet rzadziej...( ze wzg na Jego prace) :/ Czasem i tak źle i tak niedobrze... Anonimku....mysle ze milosc do Ciebie przyjdzie w momencie, kiedy bedziesz sie tego najmniej spodziewał!!! Przyjdzie..i zawladnie Twoim serduchem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×