Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pesymistka....

poznałam Go wreszcie! i co dalej?

Polecane posty

Gość pesymistka....

poznałam faceta, którego obserwowałam od roku. jestem bardzo nieśmiała i oceniam się bardzo krytycznie, więc poznanie go - to był dla mnie nie-lada wyczyn... na razie obyło się na jednej krótkiej rozmowie gdzieś na ulicy. tylko zawsze, kiedy ktoś mi się już spodoba, nie robię nic, bojąc się odrzucenia :( niech mi ktoś doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Bojąc się odrzucenia - nie dopuszczasz do sytuacji, żeby być odrzuconą. Rozumiem Cię, nikt nie chce być odrzucony, to nieprzyjemne. Ale jeśli się nie odważysz i nie NARAZISZ, jeśli nie znajdziesz w sobie odwagi - wówczas ominie Cię również wielka przyjemność jaką jest bycie we dwoje, wzajemnośc uczuć. Życzę odwagi. Moim zdaniem to trudne, ael warto się narazić, żeby przeżyć coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze on jest zajety i nie zainteresowany znajmoscia z toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymistka....
dziękuję :) mam nadzieje ze z pomoca mojej przyjaciolki jakos sie przemoge... ona ma w tych sprawach doswiadczenie i to dzieki niej Go poznalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymistka....
jest wolny :) i gdy przyjaciolka z ktora Go poznalam mija Go na ulicy, to On udaje, ze jej nie zna... glupio moim zdaniem mimo wszystko. a kiedy ja z Nia ide to potrafi z drugiej strony ulicy krzyknac: czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAataja
Pesymistko Wiecej Odwagi.... Faceci lubia kobiety pewne siebie to ich rajcuje ! Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×