Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawkowa

zaczynam myslec, ze cos ze mna nie tak...

Polecane posty

w wakacje widzialam pewnego faceta. poznalam go, spotykalismy sie, inteligenty niesamowicie, dawal mi roze... bylo bosko. dopoki mialam o NIego zabiegac. gdy wyznal mi milosc, gdy wiedzialam, ze jest moj, przestal mnie pociagac. nie pierwszy raz zlamalam komus w ten sposob serce :( czy ma ktos podobny problem? i czy moge cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa anusia
skad ja to znam... ktos kiedys zlamal mi serce..planowalam z nim przyszlosc..a on nagle mnie rzucil.. teraz nie wiem co sie ze mna dzieje.. np. podoba mi sie ktos.. a gdy wiem,ze juz jest moj, to wowczas przestaje mnie pociagac.. trace nim zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa anusia
nie wiem czy to tak do konca jest... moze to glebsza psychologiczna kwestia.. kiedys tak nie bylo..kochalam! cala soba! a teraz po zawodzie milosnym..nie umiem kochac tak jak kiedys...wciaz szukam kogos lepszego.. nei wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wiem, ze bede szczesliwa tylko z jednym mezczyzna, mimo, ze go nie znam :( zenada troche z mojej strony... ale czuje, ze to ten. boje sie tylko do niego zblizyc... a zaczelam tak wszystkich odtracac, odkad zobaczylam Jego - tego wspanialego, wymarzonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kobitka
ile masz lat trusawkowa ja tam mialam zawsze az w koncu poznalam kogos i...... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba nas opuścił...mnie też go nie brakuje ale jakoś pusto się zrobiło... Wracając do tematu ... to normalne , że tak się reaguje na zawód miłosny...po pierwsze trudno komuś zaufać , po drugie taka nasza natura , że zdobywamy , żeby zdobyć a jak to już mamy to nam się nie podoba ...a po trzecie , może robimy to z żalu za porażkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potzrebuje rady
calkiem mozliwe. ja tylko trwam w nadziei, ze moje zycie uczuciowe bedzie takie, jakie sobie wymarze. :) a najbardziej od czasu, gdy Go poznalam lubie spac :P bo wtedy mam Go tylko dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem mozliwe. ja tylko trwam w nadziei, ze moje zycie uczuciowe bedzie takie, jakie sobie wymarze. :) a najbardziej od czasu, gdy Go poznalam lubie spac :P bo wtedy mam Go tylko dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugwqouru
ech, chyba mam coś podobnego, jeśli wzdycham w samotności do obiektu pożądania i uganiam się za nieosiagalnym, wówczas pławię się w silnych emocjach, romantycznych odczuciach i pragnieniach, jeśli od rzau zaczynam związek, jestem pewna partnera, spokojna, mam go przy sobie, to czegoś mi brakuje ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolqqq
tez tak mam,jak myslicie skad to sie bierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zdobywczyni
nie martwcie się w końcu traficie na faceta, tróego ciągle będzie trzeba zdobywać.... ja trafiłam i jestem szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zdobywacie i oddtracacie bo zostałyście kiedys skrzywodzenie to polecam wizyte u psycholaga, być może wydąbędzie z was emocje które schowałyście na dno gdy zostałyście zranione. i uciekacie tak na prawde przed miłością bo boicie się zostać znów zranione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuś tuś
ze zranienia to siębierze: Kobiety które kochająza bardzo i wierząże on sięzmieni tam jest opisany 1 z mechanizmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×