Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boję się bardzo

czy którejś z was zdarzyło się, że przy samej pochwie wyskoczyła

Polecane posty

praktykant czy ty bedziesz ginekologiem??? bo ja mam taki maly problem, od kilku lat na posladku obok pochwy wyskoczyla mi krosta, na poczatku mozna to bylo wyciskac w nieskonczonosc, aaa przed dlugi bardzo czas nie ruszalam tego, teraz zauwazylam, ze zrobil sie guzek pod skora, na poczatku mozna byl ruchliwy, jak sie przejechalo palcem a teraz jest w miejscu i boli jak dotykam, do gina ide dopiero pod koniec missiaca wczsniej niestety nie dam rady, mozesz mi powiedizec co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiga
tez to mialam pobolalo i samo zniknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak boli swędzi itd.
to może być opryszczka - ale nikomu tego nie zyczę , bo sama to teraz leczę - boli jak cholera, załatwić się nie można...i też są takie krosty z białym czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umierająca ze starchu
miałam porzez jakis miesiac taka mała krostke pod skora ale nie wyciskałam, w ten piatek wyjatkowo namietnie kaochałam sie z chłopakiem-w piatek wieczorem krostka nbyła jaka była, w sobote to zgrubienie zrobiło się wielkośći ziarnka grochu, twarde i bolesne, a teraz jest wielkosci wisienki|!!!!!! takie podskurne, bardzo bolecne i twarde!!!! ale takie z poł centymetra pod skora!!!! umieram ze strachu!!! jutro pedze do goina bo to okropne i czuje taki ucisk- zrobiło mi sie to w dolnej czesci wargi sromowej!!!! ranyco to jest?!?!?!? pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rzeczy
robia sie od golenia - dlatego w tych miejscach nie powinno sie uzywac "jednorazowej" maszynki ktora sie goli 30 razy, powinna byc jednorazowa lub depilowac woskiem kremem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z tej krosty zrobil sie teraz wrzod, wczoraj z reszta sie powiekszyl, w tym tygodnu ide do gina, zobacze co mi powie... a golic gole sie, ale nie jednorazowka, tylko czesto zmieniam ostrza w maszynce, a tamte okolice z reszta gole 2-3 razy w miesiacu, teraz sie tak nie chce jak w lato, bo dzien krotszy i zmeczona zawsze jestem po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zdarzylo
byl to najwiekszy pryszcz mojego zycia. tez mialam stracha, ale wycisnelam. do konca zycia go nie zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej mam tego wrzoda, nie chce zejsc, ostatnio bylam u gina, ale zapomnialam jej o tym powiedziec, a w sumie podczas badania dziwie sie ze nie zauwazyla, przeciez jest widoczny, a jakis czas temu drugi mi wyskoczyl jakies 6 cm dalej, ale juz nie boli i chyba nawet zniknal... lipa jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka91
wczoraj zauwazyłam, ze cos mnie pobolewa gdy sie tam dotkne... dzis patrze - i mam taka mala biala gulke - wygladało identycznie jak pryszcz... wiec wycisnelam. teraz nie boli ale mam taka mala ranke... i ile razy nacisne to wylewa sie ropa chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffff
słuchajcie ja tez mam podobny problem...tylko ze ja mam to pod skórą taka grudka, nie widac jej trzeba wymacć... i boli tylko troszke przy dotknieciu...ja nie uprawiam seksu wiec to pewnie nie od tego...ale ostatnio siadałam dosc czesto na betonie, tak to wyglada, ze od tego...pomocy!! mam to od niecałego tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Ja mam białą krostę w pochwie.Ale to mnie w ogóle nie boli mam 14 lat.i co ja mam z tym zrobić.wstydzę się powiedzieć o tym mamie.Czy powinnam.pooooomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona <3
Cześć, Mi Się To Wydarzyło Właśnie Nie Dawno, Dziś Znikło. W Sródku Jest Taka Ropa . Wystarczy Wieczorem, Mocniej Nacisnąć I To Pęknię Ale będzie Długo Schodzić, Wg Mnie To Kasza.Pojawia Się Gdy Naprzykład Jesteśmy Osłabione, Lub Przed Okresem.A Gdy Pęknie To Wylewa Się Taki Pomarańczowy Płyn No I Jes Ulga. Podobno Wyskakują Takie Gdy Się Przeziębimy I Gdy Nie Ubieramy Się Ciepło, Najczęściej Na Jesień I Na Zimę. Pozdrawiam Cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjjjj
dwa tygodnie temu pojawiła mi się taka krostka na początku bolało ale wycisnęłam wyleciała krew z ropą dzisiaj już nie ma śladu na początku przyłóż gorącą łyżeczką pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na własnej skórze
Dwa tygodnie temu byłam na tym forum i szukałam odpowiedzi tak jak wy. Postanowiłam napisać co i jak dla następnych dziewczyn z takim problemem. Na mojej wardze sromowej pojawiła się krostka, niepozorna, trochę boląca, która przez noc przerodziła się w dużego, meeeega bolącego wrzoda. NIE WOLNO TEGO WYCISKAĆ! To po pierwsze. On sam pęknie po 2-3 dniach. Wyciskanie grozi rozprzestrzenieniem tego syfu i pogorszeniem objawów. Ja postanowilam udac się do ginekologa, jednak musiałam czekać tydzień, bo był na urlopie. W tym czasie używalam początkowo clotrimazolum, ale nie pomagało, potem sudocrem na zlagodzenie, przyniosło pozorną ulgę, ale mimo to piekło okrutnie, krostki pojawiły się wszędzie, także między pośladkami, swędziało, bolało, nie mogłam usiąść, mycie się i siusianie sprawiało ból i dyskomfort. W końcu pojawił się stan zapalny i bolały mnie pachwiny i dało się wyczuć powiększone węzły, takie jakby dwa guzki w pachwinach. Żeby przeczekać jakoś do wizyty brałam ibuprom, żeby ten stan zapalny załagodzić.. Lekarz przepisał mi maść Triderm (natychmiastowa ulga i krostki znikneły prawie wszystkie!) i antybiotyk doustny - Unidox. Zrobił wymaz, dzisiaj byłam z wynikami, powychodziło dużo jakiegoś paskudztwa, jakieś bakterie, wlaśnie biorę kolejną porcję antybiotyku doustnie i dodatkowo dopochwowo. Ale praktycznie już przeszło, jeszcze trochę swędzi.. Postanowiłam napisać, żeby was przestrzec, nie lekceważcie bolącego wrzoda, wysypki, nie bójcie się iść do ginekologa, żadne domowe sposoby, a juz na pewno nie nakłuwanie (idiotyzm) nie pomogą, jeśli jest infekcja. Gdybym nie musiała czekać i poszła od razu, na pewno nie doszłoby do stanu zapalnego i nie musiałabym się faszerować drugą paką antybiotyków ... Do gina marsz! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaalegoria
Mi się wydaje , że może Masz zapalenie gruczołu Bartholina. Najczęściej samo pęka lub przy lekkiej pomocy i jest po kłopocie. Wkleję Ci link do artykułu o tym: http://ginekologia.wieszjak.pl/abc-ginekologii/292305,Co-to-jest-zapalenie-gruczolu-Bartholina.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi takie coś wyskoczyło drugi raz wycisnąć choćbym chciała się nie da do ginekologa za 2 mies. najbliższe miejsce nie wiem od czego to ale żeby sobie "ulżyć" w bólu bo mega boli po prostu chodzę bez bielizny tak długo aż nie minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
jeśli taka chrostka pojawia się drugi raz to prawie na pewno gruczoł Bartholina.Mnie też wyszło 2 razy w tym samym miejscu, ale po kilku dniach udało się wycisnąć i oczyścić.Oczywiście odkażaj za każdym razem, ja do tego smarowałam to miejsce 2 razy dziennie antybakteryjnym provag żelem i szybko się zagoiło.Ale do lekarz wybierz się tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smarowanie provag żelem może złagodzić ból czy świąd, ale jeśli długo nie przechodzi warto iść do lekarza, bo może to coś poważniejszego i samo nie zniknie, nie miałam nigdy powiększonego gruczołu Bartholina, ale też nie wiemy na 100% że to to, lekarz wystawi diagnozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam podobnie
Tez miałam coś podobnego, ale gdy to oglądałam trochę mocniej przycisnęłam dwoma palcami i to wystrzeliło ropą, później jeszcze trochę to powyciskalam żeby cała ta ropa wyszła i na drugi dzień nie bylo nawet po tym śladu. Ale gdy cię to naprawdę bardzo boli ze nawet nie możesz dotknąć to idź jak najszybciej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam to wszystko wyliżę dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mizy

Właśnie wycisnęłam coś takiego ... Po wycisnieciu ... Wpisałam vo to może być i z jednej strony się niepokoje z drugiej jeśli to pryszcz to dobrze ze go wycisnełam , tylko go lekko scisnelam to jak typowy wielki pryszcz biała "maź" a potem lekka krew jeszcze sie nie zmniejszyło ale liczę na to by to znikneło ... Hmmm .... Czyrak to napewno nie był bo czyraka nie da sie tak poprostu z łatwością wydusić jesli ci to nie zniknie to spróbuj wydusic ja to dzisiaj zauważyłam i stwierdzilam ze wycisne ... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×