Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realistkaa

Alveo kto pije?

Polecane posty

Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
Gość gość
wyrzuć wszystkie kosmetyki przejdź do AKUNY, klasyczny brainwash, co skłania was by to zamawiać? co skłania was do picia napoju cud? jak to weszło do mojego salonu fryzjrskiego to jakiś rozp*****l i wylęg firm marketingu sieciowego nastąpił, okropność to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma akuny na chacie to je tylko wypycha, nie pij akuny może coś opylimy, prawie każdy to chce od razu sprzedawać. smoczek i akuna, pozdro świty i nifuroksazyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś dystrybutorzy Akuny, co niektórzy sprzedawali też tabsy na uspokojenie, viagry, tabletki na odchudzanie i tak się kręci, czesto trudno dostępne w Polsce i tak sie kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy bez wyjątku mało zorientowani-specyfik o szerokim spektrum suplementacyjnym który pasuje wielu organizmom z awitaminozą,więcej gadania aniżeli prawdy na 100 osób 30% coś tam czuje bo ma akurat trafione niedobory to głównie leniuchy co nie potrafią zeżreć uczciwie tego w złożonym przez siebie pożywieniu idą na łatwiznę nabijając kabzę sprytnym producentom którzy zacierają łapy ,naiwniacy płytko myślący nakręcają koniunkturę tworząc własne często przesadzone opinie!!! miłej zabawy jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda z tlenem czy toniczek z ziół, nic to nie robi, z linijka czy nordic walking,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a ja myślę, że witaminy są ważne ale dzisiaj co druga osoba ma nadciśnienie i umiera na choroby związane z układem krążenia. Mój dziadek zmarł na serce, babcia również, szkoda, że wtedy nie było takiej powszechnej wiedzy o tym, jak działa l-arginina. Dzięki l-argininie pozbyłam się nie tylko nadciśnienia ale i cukrzycy. Jeśli ktoś nie chce brać leków całe życie, to polecam poczytać o l-argininie http://synergypoland.pl/l-arginina-zalecane-dawki-dzialanie/ która w 1992 roku przez naukowców została uznana jako cudowna cząsteczka. L-arginina wytwarza w organiźmie tlenek azotu i podana w odpowiedniej dawce jest najskuteczniej działającą i naturalną substancją w nadciśnieniu i chorobach serca, przekażcie to swoim znajomym, bo te informacje są ukrywane i lekarze o tym nie mówią pacjentom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeka na toksykologicznym, skrajny amaway i podkupione towarzystwo lekarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o l-argininie ale nie wiedziałam, że ma takie działanie... Mój znajomy kardiolog, który przyznał się, że również stosuje l-argininę - powiedział, że rzeczywiście działanie tego aminokwasu uzależnione jest od przyjmowanej dawki w ciągu dnia, dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez slyszalam, ale wiary nie dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napoj cud w strukturzr marketingu sieciowego.kto zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze odpala sikanie po akuvit c alveo.ciemnota to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tracic tyle kasy na takie gowno. Trzeba miec zryty leb. Jak widze krazacych z Alveo to omijam z daleka. Okropne w smaku, wody dotleniajace I kosmetyki ekologiczne. Ile za wjazd z Alveo bierzecoe. Jak te guziczki. Kto nazbieral I dostal sie do elity przyglupow w Alveo. Strukturt Alveo. Mojej znajonej specyfik z witamina C rozwalil pecherz I sikala jak p******a. Kolejne laski az wyly do Akuny.ciemnota. alveo stworzylo nowe produkty I specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te akty alveo o tym czy czesto lapiesz grype, czy masz niedoscisnienie, czy masz chore serce, dochodzenie do siebie po zawale po ALVEO, leczenie miesiaczki po ALVEO. Chyba znarkotyzowali ludzi na Alveo. Gdy widze przyglupie laski z kanadyjskim tonikiem z ziol to naprawde nie traktuje powaznie. Cale zycie pod alveo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlac cieplym moczem po Alveo. Zlac sie po Alveo. Wypij cala butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie po tym sikac sie chce, gdy wypijecie alveo to bedziecie lac po idioci, potem wam chyba w was wjebia dafurag max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alveo- sekta atakująca imprezy, lać, lać będę po Akunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Alveo to sie sika I robi bul bul w brzuchy. Niektorzy beda to stawiac wam pod drzwi. Mi tym zawalili kwatere wakacyjna. Jak cie beda nagabywac po zamowieniu. Lac bede po Alveo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadreaktywnosc pecherza, nietrzymanie moczu to skutki ubocznr stosowania alveo. Najwazniejsze to jest to wysikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×