Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość o psach

pielęgnacja, zdrowie psa

Polecane posty

Gość o psach

Witam Piszcie o swoich Pociechach tutaj.Napiszcie jakie oświdczenia macie z pieskami.A może jakieś brzydkie choroby spotkały Wasze Zwierzaki? Pozdrawiam i czekam na dalszych uczestników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnieta czy co
chyba ci sie forum pomylilo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja musiałam
Pociechach! :o Nie mam nic przeciwko zwierzętom, sama miałam ukochanego psa, ale nigdy nie nazwalabym go moją pociechą. To dość dziwaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalala
nie to forum !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccekrr47
O zdrowie i piękno psa trzeba dbać jak najlepiej się da, tak jak o siebie samego według mnie ! Ja ze swoim owczarkiem udaje się do salonu pielęgnacji psów http://psisalonik-gdynia.pl/ gdzie wykonują profesjonalną robotę i mój owczarek prezentuje się i pachnie wyśmienicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaKaja85
Możecie skorzystać z takich usług np. w sklepie Pet Station w Warszawie: http://www.petstation.pl/groomer - ja chodzę regularnie i dzięki temu psiak ma zapewnioną opiekę. Oczywiście sama w domu też się pupilem zajmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:-)ja kocham psy od dziecka!ale nigdy nie moglam miec,teraz jak juz mieszkam na swoim mamy z mężem suczke rasy pinczer miniaturowy pospolicie ratlerek,sarenka.Jest kochana,grzeczna,czysta,ma 2.5 roku poki co nie choruje.Jest jak członek rodziny b.ja kochamy i wielu ludziom sie podoba.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:-)ja kocham psy od dziecka!ale nigdy nie moglam miec,teraz jak juz mieszkam na swoim mamy z mężem suczke rasy pinczer miniaturowy pospolicie ratlerek,sarenka.Jest kochana,grzeczna,czysta,ma 2.5 roku poki co nie choruje.Jest jak członek rodziny b.ja kochamy i wielu ludziom sie podoba.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:-)ja kocham psy od dziecka!ale nigdy nie moglam miec,teraz jak juz mieszkam na swoim mamy z mężem suczke rasy pinczer miniaturowy pospolicie ratlerek,sarenka.Jest kochana,grzeczna,czysta,ma 2.5 roku poki co nie choruje.Jest jak członek rodziny b.ja kochamy i wielu ludziom sie podoba.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dbacie o psy i ich zdrowie oprócz wizyt u weterynarza regularnych? Nam poleciła koleżanka która ma hodowlę taki suplement diety z algami morskimi - http://sklep.alg-borje.pl/ To taka ala mączka którą się dosypuje do karmy i to uzupełnia wszystkie niedobory i usuwa metale ciężke z organizmu :) po sierści na przykład juz spory efekt widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swojego psa mówię czasem dzieciaczek :-) Bo to taka nasza czworonożna pocieszka :-) jak dbamy? Fryzjer, kąpiele, witaminy, reg. wizyty i weterynarza :-) Karma dobrej jakości plus gotowany drób, wołowina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od pewnego czasu podajemy jeszcze witaminy - vetaminex od vetexpert. Warto :) A tak poza tym to wiadomo że kontrole u weterynarza, dobrej jakości karma, stały dostęp do wody świeżej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Pielęgnacja psów nie należy do prostych zadań, zatem jeżeli jesteśmy gotowi na taką odpowiedzialność to samo w sobie posiadanie psiaka nie będzie dla nas czymś ciężkim. Zachęcam do zapoznania się z artykułem -> http://onlyblackmusic.pl/2018/06/19/jak-nalez y-pielegnowac-psa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×