Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpiszcie mi

jest sens jechac szukac pracy do Londynu czy lepiej teraz gdzies indziej w UK

Polecane posty

Gość odpiszcie mi

Hej Polacy w Londynie? mam pilne pytanko czy jest sens jechac do Londynu czy juz teraz z powodu duzej liczby emigrantów ciezko jest znalezc tam prace? Mysle o pracy w restauracji, pubie itp. Czy moze jest tak ze praca jest ale czesto ponizej stawki 5.05. i ile trawa rekrutacja w takich miejscach? Niech mi ktos odpisze kto sie orientuje w tamtejszych realiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolee
Londyn jest drogi i bardzo duzo Polaków. Ja bym radzila polnocną częsc Anglii i Szkocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj30krak
Mieszkam w Londynie od 8 mcy.Pracy caly czas jest duzo, choc Polakow tez duuuuuuzo.Wejdz sobie na strone www.gumtree.com albo www.caterer.com, wyslij pare Cv i zobaczysz jaki bedzie odzew. Pozdrawiam serdecznie!! Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki za podanie linków
wa wy jak znalazłyscie prace? przez internet bedac jeszcze w Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Szkocji też już nie ma pracy
jestem tu prawei rok,odeszłam z dotychczasowej pracy bo mnie h*j strzelał, i co? z doświadczeniem o dobrym angielskim znalazłam tylko cleanera na 10 godzi ntygodniowo,po mieisącu poszukiwan nie ma tu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj30krak
Ja pracowalam wczesniej w hotelu na recepcji w Worcestershire, ktorego wlasciciela poznalam w Krakowie i zaproponowal mi prace..po roku hotel zamkneli na remont a ja z paroma znajomymi przenioslam sie do Londynu i w ciagu tygodnia znalazlam prace jako recepcjonistka w budynku firmowym..( prace te sa dosc dobrze platne:)) w porownaniu z recepcja w hotelu)...moim zdaniem jesli ktos zna jezyk nie ejst ciezko znalezc prace w Londynie...jeszcze nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
praca to byla ,jest i bedzie,jedyne czego moze brakowac to umiejetnosci i kwalifikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×