Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GWIAZDKAaaa

CZY MOGE BYC W CIAZY=/??

Polecane posty

Gość GWIAZDKAaaa

DOKLADNIE PONAD MIESIAC TEMU UPRAWALAM SEX ZE SWOIM CHLOPAKIEM GUMKA NAM NIE PEKLA GDYZ ZAWSZE SPRAWDZAMY PO STOSUNKU GUMKE NALEWAJAC DO NIEJ WODY I NIC NIE PRZEPUSZCZAALA ,ALE Z DWA TYGODNIE TEMU NIE MOGLISMY TEGO SPRAWDZIC GDYZ NIE BYLO JAK,TAK SAMO MOJ FACET ZAWSZE PO SPUSZCZENIU SIE SZYBKO WYCIAGA PENISA.OKRES DOSTALAM REGULARNIE LECZ BYL ON KROTKI,A POTYM WYSTAPILY U MNIE BRAZOWE PLAMIENIA,I STRASZNIE MNIE SWEDZIALY PIERSI(SUTKI)NIEWIEM SAMA CO MAM MYSLEC,OSTATNIO TEZ MAM DOSC CZESTE BOLE GLOWY NIE SA ONE ZBYT SILNE ALE JEDNAK SA,A ZADKO JE MIEWALAM.JEZELI COS WIECIE NA TEN TEMAT TO PROSZE NAPISZCIE=(Z GORY DZIEKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Kup jutro test ciążowy w aptece i uzyj moczu porannego- to po 1sze. Po 2-gie uwierz, zajsc w ciąze nie jest wcale tak łatwo! po 3cie moim zdaniem nie ma szans zebys zaszla w ciąże i te wszystkie objawy wkręcasz sobie sama, stres powoduje rozne psikusy. Nie martw sie zawczasu,bo moim zdaniem po prostu kompletnie nie masz czym!!Jutro zrob test tak dla formalnosci i tyle.Te wszystkie Twoje obawy są naprawde zbędne. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIAZDKAaaa
OBY TAK BYŁO JAK MOWISZ.NAPEWNO KUPIE TEST.DZIEKI=)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Kochalam sie tak jak Ty przez okolo 7 lat, zaplodnienia oczywiscie nie bylo!Poza tym pamietaj,ze aby doszlo do zaplodnienia potrzebna jest spora ilosc spermy.Prawdopodobienstwo ciązy jest moim zdaniem zadne. 3mam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozne sa sytuacje
Na pewno nie jestes w ciazy...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×