Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopak_20+

Czy to nie za duża różnica wieku ????

Polecane posty

Gość Chłopak_20+

Mam takie pytanie, co myslicie o roznicy wieku miedzy chlpakiem i dziewczyna, ktora wynosi 7 lat? Sprawa jest troche bardziej skomplikowana bo ja mam 21, a dziewczyna 14. czy to normalne? Rozumiemy sie dobrze, ona mi sie podoba ja jej tez, spędzamy ze sobą mnóstwo czasu, ile tylko sie da, bardzo sie do niej przyzwyczailem i nie mam zamiaru tego konczyc. Narazie nie ma mowy o zadnym sexie itp, ale czy nawet platoniczny związek z taką różnicą to nie przegięcie? Ani moi rodzice, ani jej nie wiedzą o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozi Ci
prokurator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wik
Czy ona nie jeste dziecinna, ta czternastolatka? Bo mi się wydaje że nastolatki to mają pstro w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wik mylisz sie!!! To jest wlasnie ten pieprzony stereotyp!!!!Że nastolatki musza byc dziecinne i maja pstro w glowie-gowno prawda!!!!!! Chłopak 20+ --- > u mnie miedzy mna a moim chlopakiem jest roznica 5 lat i on ma 21 a ja 16 i tez z nim zaczynalam jak mialam 14,5 roku i to nie jest prawda ze nastolatki sa glupie!!!!Ja jestem z moim misiem od 1,5 roku i fakt musimy sie ukrywac ale taka milosc ma szanse wiec nie rezygnuj z niej!!! Trzymam za ciebie kciuki i wysylam buziaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dojżała nastolatka bdzie się przekomarzać. A oto zdanie prostej kobiety: jak wam jest dobrze ze sobą to nie widzę problemu: \"dobrze jest nie trza psuć\" Sam się zastanów co Cię w tym związku niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak_20+
Nie jest dziecinna. Ma 14 lat, wyglada na tyle, ale nie jest dziecinna. Owszem czasem tam skacze, smieje z jakichs durnot ktorych nie rozumiem, ale to nieczeste zjawisko. Pochodzi z porządnej, ale bardzo biednej rodziny, moi rodzice natomiast są lekarzami i ja sam studiuje juz na 3 roku na wydziale Lekarskim Akadademi Medycznej w Gdansku. Wydaje mi sie ze mozna nazwac to milością, ale nie jest typowa. Traktuje ją jako partnerke ale czasem mam wrazenie jakbym byl starszym bratem. Jest bardzo skromna i nie ma mowy o tym zeby "wytrzepała mnie z kasy", to bardziej ja staram sie sprowokowac ją do zachcianek, prezentów itd, ale bez wiekszego skutku, nie zalezy jej na tym. To wlasnie w niej cenie i dlatego nie zostawie jej nawet gdyby przyjechał prokurator z komandosami GROMu. Czasem tylko dziwnie ludzie sie patrzą na ulicy jak ide z nią za ręke albo przychodzi czasem pod moją uczelnie(starsze dziewczyny zdają sie nie wierzyc wlasnym oczom ale ja mam w d..). Nie ukrywam ze troche czuje sie nieswojo w jej towarzystwie, w miejscach publicznych, ale są wazniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick velvet
no duża ta różnica w tym wieku, pewnie nie będziesz miał wsparcia w rodzinie, no i uważaj, bo jej uczucia są bardzo delikatne , masz dla niej większe znaczenie niż sądzisz, ale na pewno jeśli myslisz o niej poważnie nie jest to złe, ani chore, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość db35
Moze teraz, gdy ona ma 14 a Ty wiecej to rzeczywiscie wydaje sie, ze roznica jest duza, ale jeszcze kilka lat i nikt nie bedzie na to zwracal uwagi. Moj maz jest ode mnie starszy o 7 lat i nie powiem, zeby to bylo problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoooolaf
O jej. Jak zaczełam czytać ten topic szczerze sie przeraziłam. Ale warto było doczytać Twoje wypowiedzi do końca. Sa piekne naprawde.. to co opisujesz.. jak szczerze - ze widac ze to jest to- uczucia. A przeszkody są były i będą. Ale jeśli do tej pory tak sobie radziliscie to nie martw sie:) I pamietaj ze to Twoje życie a nie otoczenia. Kochasz - to czyń to :) Gratuluje Wam ... ps. a ja sobie wzdycham do 4 lata starszego.. tylko ze tutaj to ja panikuje czy nie jest to za duża róznica.. ale napewno nie przez teorie.. tylko ja sie czuje gówniarą.. ale z tego co opsujesz Twoja partnerka jest odemnie doroślejsza. odważniejsza. To naprawde piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoooolaf
ps. a ja mam 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Narazie nie ma mowy o zadnym sexie itp, ale czy nawet platoniczny związek z taką różnicą to nie przegięcie?\" Jeśli poczekasz do pełnoletności dziewczyny z seksem.......to cztery lata. Akurat skończysz studia a być może dziewczyna zacznie. Ludzie przyjaźnią się w różnym wieku. Trzeba też wziąć pod uwagę odpowiedzialność za tego typu związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostawie jej jak przyjedzie prokurator z komandosami...? ;) pewnie ze nie zostawisz, pojdziesz tylko siedziec a co wtedy ze studiami? Gdyby moja corka majac 14 lat spotykala sie z gosciem na studiach to chyba bym Go pogonil, ale jesli chodzi o sama roznice wieku to z czasem szybko sie zatrze, nie mozna tez wyrokowac o trwalosci zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 16 i spotykam sie z chlopakiem ktory ma 23.Miedzy nami juz bardzo nie widac tej roznicy, ale i tak raczej nie stramy sie pokazywac razembo ludzie domyslaja swoje.Poki co,az ona nie dojrzeje fizycznie(pychicznie juz pewnie dojrzala skoro dobrze sie z nia dogadujesz) starajcie sie nie prowokowac ludzi i za czesto nie wychodzic w miejesca publiczne zeby uniknac nieprzyjemnosci.Polecam np.kino, teatr,restauracje,basen,jakies wspolne tajne miejsce itd.Pozdrawiam i zycze powaodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxiuuu15
a co jeśli ta różnica jest w drugą stronę ??? Co wtedy? Bo właściwie skoro w tym wypadku to nie jest przeszkodą,to czy odwrotnie też mogłoby być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaajjjjj
a co Maxiu,zabujełeś się w jakiejś koleżance starszej siostry?? :-D Sytuacja chyba gorsza,aczkolwiek nie beznadziejna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×