Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NARIARI

kto pomoże--PROJEKT MAGAZYNU WYROBOW GOTOWYCH

Polecane posty

moze mi ktos pomoc??musze zrobic doslownie wszystko poczawszy od powierzchni planu dojazdu wybrania skladowanego towaru itd. moze ktos to juz robil??? albo sie zna na tym z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekty to robią biura
projektantów, i kasują za to taką kasę, że głowa boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem... ale ja nie potrzebuje profesjonalnego projektu... bo to na zajecia z przechowalnictwa towarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to trochę utrudniasz sobie życie, ponieważ jest wiele firm, które pomagają w kwestii magazynowania i rozwoju firmy : ) Na przykład ja współpracuje z firmą, która zajmuje się dystrybucją, transportem, posiada logistykę kontraktową (czyli magazyn do wynajęcia i inne usługi magazynowe), jak i prowadzi wiele innych usług. To naprawdę wielka wygoda, wiele zmartwień byś miała z głowy : ) Pruszków ma firmę z której korzystam, nazywa się D.M.T . Oni to wszystko posiadają, a nawet jeszcze więcej : ) Zobacz sobie na ich stronie http://dmt.waw.pl/ może właśnie takie rozwiązanie było by najbardziej odpowiednie w twoim przypadku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie w kwestii magazynowania i rozwoju firmy świetnie się sprawdza współpraca z firmą www.dmt.waw.pl . Jesteśmy z nimi już od dobrych paru lat, jak do tej pory ani razu się na nich nie zawiedliśmy, warto myślę chociaż spróbować takiej współpracy i samemu się przekonać czy to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×