Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tęsknię za Tobą

Kochać, to znaczy...dotknąć, zobaczyć...

Polecane posty

Gość tęsknię za Tobą

a Ciebie nie ma, nie ma........................" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
Kochać to znaczy pokochac zanim się dotknie. Tęsknie, a Ciebie nie ma.......Może inną pocieszasz, moze nawet teraz znów pisze do Ciebie, dzowni.... a ja.... Tęsknie, sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
ciekawe jaki ma opis ciekawe czy znow bedzie na imprezie andjrzekowje z Tobą, niby przypadkiem, ale z niej swinia. Gra i ustawia pod swoja gre innych Moze juz napisala 10 zdan na gg, i 3 esy... jakim prawem? za to zlo ktore ma, te podlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za Tobą
Sęk w tym, że już się dotknęło :(, że już się pokochało. Tęsknię, ale nie za Tobą kobieto, tęsknię za nim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
Własnie, ze się dotknęło Duszy, serca i tak boli gdy ta osoba tak lekko sobie traktuje uczucia, mimo ze kocha. Własnie kocha sie bardzo, tak ze az boli nieobecnosc. ❤️ i nie moze byc tak dalej jak w 05, ze Ona rzadzi. czas jej pokazac miejsce i powiedziec w oczy, ze jest wyrachowana. wyciac z zycia, aby za duzo nie wiedziała. Ona za duzo wiedziała o mnie. Ze ladnie tancze to bach polecuala na kurs flamenco, ze chce formy bach poleciala swoja zalozyc. Bylo jej latwiej z kasy ktora zarobila dzieki znajomoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za Tobą
nie wiem, ale to nie przeszkadza mi tęsknić :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
napewno własciwsza niz ta toksyczna i wyrachowan koza. Od 01/02 zna ja i co? tyle mu narobila, ale z korzyscia dla siebie. czas wyciac ją. Po co ona jest w jego zyciu, radzi, wyraza opinie, manipuluje jednym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknię za Tobą
do samotne serce - jest w Tobie wiele bólu i zazdrości, a to nie wróży najlepiej. pozbądź się tych złych emocji bo one Twojemu sercu szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
smieszne, ja mowie to co zobaczyłam i przeanalizowałam. To fakty, bol i zazdropsc ma ona. Jak czegos nie dostanie leci do wrozki. Jets zdolna nawet wynajc platengo morderce. Ma wtyki. A jak nie to tylka da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×