Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Jaki krem dla skóry suchejprawdopododnie-.Czy ktoś się na tym zna?Doradźcie

Polecane posty

[05.10] 18:10 Paticzka 21 Jak już napisałam mam , przynajmniej tak mi się wydaje skórę suchą i chyba wrażliwą, ponieważ często mnie piecze.Do tej pory używałam kremu nivea baby. Dosyć fajny, ale koleżanka powiedziała mi że wyczytała gdzieś że kremy dla dzieci są przeznaczone dla dzieci, a ja powinnam używać kremu dla kobitek w moim wieku... Zastanowiłam sięi stwierdziłam że ona chyba ma rację.Czy poleci mi ktoś jakiś krem do tego typu cery i żel do mycia twarzy.Aha mam jeszcze jedno pytanko czy ktoś orientuje się w kremach pod oczy dla mnie??Tzn. dla takiegoo typu cery.Proszę o odpowiedź [05.10] 18:30 draniuga twoja cera bardziej podatna na szybkie starzenie, pojawienie sie zmarszczek i linii więc dbaj o nią starannie. do mycia używaj wyłącznie łagodnych środków myjących i płukaj twarz letnią wodą. zabpomnij o tonikach z zawartością alkoholu. sucha cera potrzebuje dodatkowego natłuszczania i nawilżania. na dzień używaj kremów nawilżających z małą ilością substancji natłuszczających, a na noc - natłuszczających z dodatkiem witaminy A lub E i przynajmniej raz w tygodniu nałóż na twarz gruba warstwe kremu na noc! niech się ulezy ze 20 minut i zetrzyj resztki gąbką regularne przyjmowanie witamin A, C, E w kapsułkach może zapobiegać starzeniu się skóry. te witaminy wiążą wolne rodniki, które uszkadzają komórki skóry i pamiętaj dbaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
skore sucha i uzywam kremu AA help , jak dla mnie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
pod oczy avene kojacy krem xerial svr krem do twarzy Nanobase to odżywka do cery suchej a zimą półtłusty gdy będą mrozy broń boze komsetyków matujących czy w postaci zeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do suchej polecam: Ziaja HerbikaPlant Balsam do ciała nawilżająco-odżywczy "olej z winogron" (opakowanie żółte) cena ok. 6-7 zł za 200ml super nawilża :) i szybko się wchłania oraz jest bardzo wydajny i już go nie zamienię na żaden inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beza 1
Polecam półtłusty z Iwostinu, do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjgjgggggggggggggyu
ogólnie polecam phisiogel SVR. ja mam mieszaną, ale słabo nawilżona skóre (dzieki ci kremie AA za 57 zł grrrrrrrr), teraz kupilam Iwostin nawilżający i jest dla mnie dobry. Napewno maski nawilżająco odzywcze, kremy silnie regenrujace na noc i ta warstwa tłustszego kremu raz w tygodniu to też dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×