Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgswgeyt

PRZETERMINOWANE PIWO-pić czy nie?

Polecane posty

Gość Ukaszu
Ja trzaskam Chisinau Blonda przeterminowane pół roku. Kwaśne, ale znajomy sprzedaje za takie grosze, że szkoda nie kupić. Zawsze jest spoko - jak po zwykłym piwku, a czasem i lepiej :) Pozdrawiam, smakoszy przeterminowanych piw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
carlsberg z 06.05.13 wchodzi jak malina xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleh :O nie dośćć, że carlsberg to w dodatku przeterminowany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pracuję w markecie i często mam okazję kupować towar po terminie, wszystko to dlatego że nie zarabiam zbyt dużo. Zjadam prawie wszystko za wyjątkiem mrożonek, lodów i mięsa, reszta jest ok, piwo też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj wypiłem 4 reddsy 4 lata po terminie i nic mi nie ma tylko smakuję trochę jak jabol ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strong warka 17.08.2010 ponad 3 lata po terminie wlasnie kosztuje smakuje dziwnie karmelowo troche jazda w ch*j ciekawe co bedzie no ale co jest ich 6 wiec nie wyrzuce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilara
A ja posiadam piwko tatra puszkowe z data terminu do 19.11.2006 wiec jak ktos chce sie podtruc to chetnie odsprzedam. Jak jeszcze pare lat je przetrzymam to bedzie wartosc muzealna ;-) chce ktos odkupic to pisz na patrycjatryksza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z piwem
Właśnie spożywam Lecha z datą przydatności 02.01.2013 jest trochę mętne ale kopie normalnie i smak ma też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poolloop
ja właśnie piję przeterminowane o 10 m-cy i jest ok, browar to nie mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wjechał heniek 2 dni po terminie i daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyskie klasyczne ponad 2 miesiące po terminie, po otwarciu lekko się zaczęło pienić ;-) ale smakuje i kopie normalnie. Szkoda wyrzucać, mam jeszcze desperadosa koło 4 miechy po terminie trza będzie obalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w browarze i czesto mam doczynienia z takim piwem bardzo duzo go juz wypiłem wiec smiało polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enek
Ostatnio kupiłem w małym sklepiku monoNocnym Tatre. Że była mega promocja to wziąłem kilka 4ropaków. Jeszcze przed zakupem sprawdziłem datę i było jeszcze z tydzień do końca. Jednak SMAK tego piwa był KWASKOWY. Ale wylać szkoda to i to wciągnąłem :) Teraz pije Piasta z 3miesiecznym terminem po. Że Piasta pijam na co dzień to czuje zmianę smaku ale kwasu nie wyczuwam. Podsumowując to - trzeba kierować się smakiem. Nigdy nie miałem problemów z tym że wypiłem przeterminowane piwo- POLECAM- oczywiście w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnZet
Ja właśnie piję przeterminowanego o 13 miesięcy Żubra. Smakuje, jak na Żubra przystało (czyli średnio na jeża :D), ale pieni się jak jasna k***a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieck
ciechan pszeniczne 2 miesiące po... na dnie jest pleśń (takie małe grudki na osadzonych na dnie drożdżach). Spróbowałem, lekko kwaśne i pieni się bardziej niż zawsze. NIE PIJĘ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłem piwo którego termin skończył się 2011 roku . Jeszcze chodzę po tej Ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvb
To i ja się dopiszę. Wczoraj wypiłem Żubra ciemnozłotego z terminem 22.05.2013 a dziś Wojaka mocnego z datą 21.08.3013. Nie piłem wcześniej tych piw w wersji nieprzeterminowanej, więc porównania nie mam,ale te staruchy były po prostu OK. Żubr bardzo się pienił, wojak normalnie, były klarowne, nic w nich nie pływało, zapach chyba normalny, nie były kwaśne, czego się obawiałem. Jako że nie pijam na co dzień alku, to zamiotło mnie trochę po nich, szczególnie dziś po strongu. Ale smak zadziwiająco w porządku, jak na koncerniaki oczywiście i to w dodatku mocno posunięte w latach. Jestem mile zaskoczony. Myślałem, że eksperyment zakończy się po otwarciu i powąchaniu a tu niespodzianka. Nie wiem co na to wątroba, ale jeśli do tej pory nie zwyzywała mnie i nie dała po pysku, to chyba nie jest tak źle. Więć jakby co, to na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvb
Dziś redd's cranberry z 22.07.2013. Z nim podobny problem jak z poprzednimi jeśli chodzi o porównanie, choć w sumie większy, bo smakowe do tej pory chyba z 2 razy tylko spróbowałem. Ale powiem tylko tyle, że jest jak najbardziej pijalny. Konsytencja, zapach, smak jak najbardziej OK. Jest kwaskowe, ale chyba takie powinno być, bo to owocowe. W ciepły wieczór wchodzi całkiem nieźle. Mam jeszcze 2 sztuki do spróbowania z podobnymi datami, więc po degustacji podzielę się wrażeniami. Póki co konkluzja taka, że ponad dwuletnie, pasteryzowane piwa nie zabijają. Przynajmniej nie szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam pierdo1isz. Właśnie pije Redd'sa ponad rok po terminie i ogłaszam wnioski. Można pić, jest bez zmian. Smakuje tak samo c***jowo jak świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browarnik 22 lata
pij, pewnie że pij :) jedynie sraczki dostaniesz hehe :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu bo mam ten sam problem. Piwo przeterminowane i nie pasteryzowane ale chyba zaryzykuje. Jeśli mi zaszkodzi to jutro opisze skutki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Browarrnik
Ja spożywam właśnie kasztelana niepasteryzowanego do 16.01.2016, browar jak tralala klarowny nie śmierdzi i normalnie smakuje. Zobaczymy co jutro będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calsberg: 2 lata i 2 miesiace po terminie i smakuje tak samo chukowo jak świeże. Ale nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Wypilam dzis 2 ralery 4 miesiace po. Smakowaly dobrze, pienily sie mocno. Po czasie zabolala mnie glowa i mi chuczy w uszach. Po 2 radlerach nie sadze zeby to bylo normalne. Ale dam znac jutro jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam 24 cydry po terminie patrze a to z 14.07.2016 no nic pije wchodzi zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dębowe mocne

A dębowe w butelce od razu czuć w smaku, że zbliża się upływ terminu przydatności do spożycia. Jest po prostu niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333

zywiec do 29.01 wjezdza 4ro pack 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×