Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet z obawą

w poniedzialek umówię się z dziewczyną na kawę

Polecane posty

Gość Facet z obawą

dość słabo ją znam i ona mnie ale myslę ze już kilka sygnałów odebrała ze podoba mi się. Zatem zaprosze ją na kawe umówić się , boję się jednak odrzucenia . Nie mogę się doczekać tego dnia a jednoczesnie obawiam się go. Oczywiscie nasi znajomi ktorych ona zna długo ja krótko bo niedawno dołączyłem do tej kompani ale olać ich niech sie smieją.ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia 24
odwagi bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka222
świat nalezy do odwaznych!!! życie mamy tylko jedno ! Kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z obawa
ze mna jest tak ze na poczatku tylko jestem niesmialy jak juz zaczne to jest ok. Najwazniejsze by sie zgodzila. Podoba mi sie niesamowicie i kręci mnie to ze mamy podobne imiona ja Karol ona Karolina...To mnie tez dodatkowo kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkłopotka
Kolejny z radzaju: "Chciałabym, a boję się" ;) Mam wrażenie, czytając nawet wybiórczo to forum, że coraz mniej na tej kuli ziemskiej zdecydowanych facetów. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa za to coraz wiecej twardych bab w których mało tej kobiecej delikatnoisci i wrażliwosci nic dodac nic ująć twarde baby smierdza nietopeerzem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się czego bać :) odwagi bo wszystko będzie ok :D moja znajomość z mym Lubym ❤️ też zaczęła się od małej czarnej ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia200
no tak te imiona to duzy atut :P :O🖐️...powiedzialabym, ze nawet kluczowy argument ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z obawa
dzieki wielkie :) juz sie nie moge doczekac. Co myslicie o takiej zgodnosci imion Karol i Karolina jak w moim przypadku czy Juliusz i Julia,Aleksander i Aleksandra,Michał i Michalina Kazimierz i Kazimiera, Wiktor i Wiktoria... hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręcona na maksa 🌼🖐️ :) po prostu... nazywam sie nsledczy i od dwudziestu lat hoduje nietoperze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
Mała czarna ma urok i czar, sama nia jestem i tez tak chyba zaczniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z obawa
nie to zebym sie kierowal zgodnoscia tyle ile ten niezwykly zbieg ich gdyby mi sie udalo np być z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia200
Hanna i Hans...:o :P :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia200
Lucyna i Lucjan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? masz racje ta plyta smierdzi nietoperzem ale to wlasnie jest w niej piękne wiem co mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pupilek? nasz rodzimy gacek to jest na imie ma Pyrog, jest jeszcze brazylijski wampirzy ten to ma na imię Baciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowe serce
własnie udało byc z nim. jak dwoje o tym marzy i chce musi sie stac to:) Mała czarna górą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umili
Fajnie taki zbieg imion jego i jej na pewno niezwykły i ciekawy. Np jakis dfokumentach imie: Michał imie zony: Michalina czy cos w tym stylu. Czy na drzwiach Michał i Michalina Kowalscy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z obawą
No wierzę. Jednak nie wiem co ona myśli na mój temat i czy chce. Chciałbym żeby ona chciała. Marzyłbym zebym jej się podobał i by czekała tylko na to bym próbował się umowić. Ah. PRzyznam się wam że pisałem juz tu pod innym nickiem w innym temacie. Do diabla z ostrożnością. Ona ma na imię Aleksandra a ja Aleksander. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3324716 Tu jest większośc z tego zebrane w temacie.Poprzedni usunięto nie wiem czemu ale zdazylem zebrac i przekleić. Chodzi o to ognisko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juio
nie che mi sie czytac[ ziewniecie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z obawa
hm nikt wiecej nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×