Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda 32- latka

Dziewczyny czy ubieracie do pracy pod sukienki pończochy ?

Polecane posty

Gość Magda 32- latka

Bo ja dzisiaj ubrałam i dostrzegło to chyba mój kolega z biura i ciągle zerka. Mam wrażenie że chce jeszcze raz coś zobaczyć i czuję się trochę niezręcznie.Zrobiłam to pierwszy i ostatni raz.Czego oni szukają zaglądając nam pod biurka?Jakiejś nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
nudzisz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba laska chcialabys zeby
tak bylo........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
Madziu. To dobrze, że złożyłaś do parcy pończoszki! Kobiety powinny je nosic, bo wyglądają w nich bardzo zmysłowo, kobieco i chyba tak powinno być - prawda? Nie wiem jak to się stało, ze Twój kolego zobaczył, ze masz na sobie pończoszki. Tak nie powinno być, chyba że tego chciałaś. Noś pończoszki czesto i do pracy tez, ale kiedy je zakłdasz zwróć uwage, czy spódniczka nie jest za krótka i wtedy wszystko będzie OK!!! Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, Nie możesz dać się sprowokować przez jakiegoś zerkajacego kolegę. Wszyscy faceci tak reagują, to normalny objaw. Nie możesz się tym tak przejmować. Gdybyś miała rajstopy na sobie też na pewno zagladaliby w nadziei, że coś zobaczą. Taka już jest męska natura i nic na to nie poradzisz! Zakładaj pończoszki zawsze, gdy tylko będziesz miała ku temu okazję i możliwości. Kobieta w pończoszkach wygląda bardzo, bardzo seksy i równocześnie niesamowicie elegancko. A przecież chyba o to chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×