Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LILI2

Podrywa mnie przyjaciel chłopaka....

Polecane posty

no i mineło kilka dni od chwili kiedy zapytałam was o zdanie - mojemu chłopakowi nic nie powiedziałam (tak wiem że źle zrobiłam) ale jakoś nie mogłam. Sms-y i telefony od jego przyjaciele umilkły ponieważ ja na nie nie reagowałam a ostatni jaki przyszedł to to że on bedzie czekał az się zdecyduje. Ale od tego czasu unika mojego chłopaka i szczerze mówiąc mam nadzieje że ten temat jest już zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszc co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co....
moze umów się z chłopakiem, z tym jego przyjacielem w jednym miejscu, w celach towarzyskichi z chlopakiem przywitaj sie glebokim pocalunkiem czy jakoś tak pokaz temu parszywcowi ze masz go glęboko tam gdzie światło nie dochodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p może pomoze ja tak zrobilam..... i poskutkowalo.. POWODZENIA!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co....
napisz jak pomoze, :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×