Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pracuje za grosze

jaki zarobek was interesuje?

Polecane posty

Gość Pracuje za grosze

Ludzie za jaka kase chcielibyscie robibic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje
za 1200 zl brutto, co wychodzi netto ok 850 zl i uwazam,ze to skandalicznie malo. Chcialabym zarabiac minimum 2000 zl netto- wtedy bylabym sie w stanie sama utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole...
4000 netto. teraz mam 2.500 i jest malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała 2,5 tys miesięcznie, byłabym naprawdę zadowolona :O obecnie nie pracuję, jeszcze się uczę, ale jednak wiem, jak cieżko o dobrze płatną pracę. A to jest naprawdę dobry zarobek. Ludzie charują ciężko cały miesiąc za 600 a nawet 500 zł. I to bardzo cieżko pracują! wiem, znam takie przykłady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję pracy
najniższa krajowa. interesuje mnie umowa o pracę i dobre stanowisko. piniądze zdobędę zleceniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z kim masz ta date
minumum 7000 brutto mnie by na razie zadowolilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2500
chciałabym conajmniej 10000 netto. tak zarabiają przeciętni ludzie których znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z kim masz ta date
to tez , ale na wszystko przyjdzie pora ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega z pracy opowiadał
że właściciel pewnej firmy oferuje dla kandydatów do pracy 120 zł za 8 godzin pracy i .................. ludzie nie chcą , brak chętnych do pracy ( woj.mazowieckie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ta praca
pewnie jest na umowę zlecenie,więc- oprócz kasy oczywiście-niczego nie daje ,dlatego nikt jej nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa zlecenie
z wynagrodzeniem powyzej najnizszej krajowej akurat daje duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole...
Ja tez znam duzo takich co zarabiaja wiecej.Ale nie o to chodzi. Powiem Wam ze jak mialam 1tys netto to wydawalam mniej, a teraz raty mieszkaniowe, samochod , meble... wieksze wydadki po prostu. Na zycie to 2,5 by spokojnie starczylo. Choc z drugiej strony to jakbym miala wiecej to pewnie zainwestowalabym jeszcze w dzialke (moze domek jakis :P), czesciej wyjezdala na wakacje itd i tez pewnie by bylo malo. Zawsze czlowiek chce troche wiecej niz ma i chyba nie ma nic zlego w tym. W koncu zycie jest nieustannym parciem do przodu :P A najnizsza krajowa tez zarabialam i powiem ze owszem zyc sie da ale nigdy z wlasnej woli nie wrucilabym do niej i nie znam nikogo co ma tyle i nie nazeka. Wogle to minimalna powinna wynosic 1,500 bo za to idzie spokojnie przezyc (bez rat itd) tylko pytanie jak to by wplynelo na bezrobocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by zadowoliło w zupełności te 1500 na rękę ...Ale gdzie:P pracuję za 800 na rękę + prowizja( 100-200zł w zalezności od sprzedazy i tego czy w ogole ta sprzedaz jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myśle że
a mnie by zadowoliło jakies 1800-2000 na początek z danej firmie, a później dobrze by było, gdyby na konto wpływało 2,5-3 tys. (oczywiście wyższe kwoty mile widziane ;) ) teraz zarabiam 1400, jestem na okresie próbnym, potem mam dostawać 1600, ale szukam dalej, bo 1600 nie jest kwotą, która by mnie zatrzymała w tej firmie na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×