Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justysiaaaaaaaaaa

zima 2006/2007 oficerki czy kowbojki co wybrac??????????????????????????????????

Polecane posty

Gość justysiaaaaaaaaaa

no wlasnie dziewczyny ktore buty sa lepsze ladniejsze bo ja sama juz nie wiem ktore wybrac jezeli macie jakies fajne fotki to bardzo prosze o linki pozdrawiam ja znalazlam takie oficerki ktore w miare mi sie podobaja no ale wiadomo kowbojki sa troche bardziej eleganckie http://www.allegro.pl/item131728669__oficerki_ze_skory_naturalnej_ocieplane_.html no a z kowbojek nic nie moge ciekawego znalezc w necie te mi sie w miare podobaja ale na zime to sie nie nadaja, moze wy macie swoje jakies typy?? bardzo prosze o zdiecia http://www.allegro.pl/item132288835_kowbojki_wyrozniaj_sie_jesien_06_hit_38_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaaaaaaaaaaaaa
a moze macie juz jakies upatrzone??? podzielcie sie fotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedne i drugie będą bardzo
sexi wpołączeniu z obcisłymi skórzanymi lub skóropodobnymi spodniami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych fotkach ładniejsze sa oficerki. Te kowbojki to jakaś starsznie spieprzona podróbka. I te frędzelk, zdobienia. Ble. Poza tym szpic mają jak do muszkieterk, za długi, a obasy za wysokie. Ja mam z naturalnej, jasno brązowej skórki kowbojki na zimę. Przetrwały największe mrozy, ale tez nie mało za nie zapłaciłam. Dobrych butów szukaj w sklepach, a nie na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agajava
Ja kupiłam kowbojki w Deichmanie. Ale oficerki też mi się podobają i może nawet sobie kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awertyukjih
paaaaaaaaskudne jedne i drugie........gdzie Wy macie oczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
oficerki górą :) jednak nie tak tandetne jak na zamieszczonych linkach . Te drugie ko kompletna poraźka :(( mtko ..czy tylko ja jestem taka wybredna ?? jak mozna coś takiego nosić ? zero stylu o elegancji już nie wspomnę :(( kicz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelellelele
I te i te okropne ;/ a te oficerki to juz w ogole obrzydliwe ;/ jak dla chlopa co robi na polu :/ o boze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie jest
ani jedne ani drugie. Teraz są modne takie obcisłe kozaczki na grubszej troszke podeszwie i z takim fajnym kołkowatym obcasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Kowbojki bardziej eleganckie niż oficerki? Nie wiem czemu tak uważasz :) Mam zupełnie odmienne zdanie. Buty z wklejonych linków mi się nie podobają, no ale to rzecz gustu. Sama kupiłam w tym roku oficerki, ale proste, bez żadnych "udziwnień" i jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam za nie 250 zł i choć nie kupiłam ich w sklepie firmowym to robione były przez Ryłko. Jak ktoś słusznie już zauważył- lepiej nie kupuj butów na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka
A ja bym radziła kowbojki są bardziej sexi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się ten trend. Oficerki często wyglądają jak zwykły kalosz lub gumowiec (te które ty pokazałaś to akurat wersja exclusiv), ale uwierz, widziałam takie, że przedwojenne \"relaksy\" prezentowały się lepiej, i bynajmniej nie za niską cenę. A te kowbojki które tu pokazałaś.. to naprawdę tragedia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same buty to za mało
musi być to coś przyciągające wzrok - dobrym przykladem są tu te skórzane spodnie ktoe w połączeniu z odpowiedni butami zwracają uwagę! Teraz w wysokich butach (czy to kozakach czy oficerkach) z "wpuszczonymi" w nie spodniami chodzi co druga dziewczyna! zeby przyciagbac uwage trzeba byc oryginalniejszym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki za rady ale juz kupilam sobie buciki i są to oficerki, takie bardzo zgrabne ze skory dalam za nie 270 zl i jestem zadowolona:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×