Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedrek

CALY MUJ SWIAT SIE ZAWALIL

Polecane posty

Gość jedrek

KILKA LAT TEMU ZDRADZILEM ZONE .WYBACZYLA TERAZ ZNOWU JA ZAWIODLEM .AONA MI SIE ZREWANZOWALA.MYSLALEM ZE NIEBEDE POTRAFIL ALE DALEJ JA KOCHAM .IWIEM ZE SAM JA DO TEGO POPCHNOLEM .ONA JUZ MI NIE UFA. CO ROBIC MI ZALERZY MAMY DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki
Facet nie gadaj głupot!!!! Jakbyś ją kochał, to byś nie zdradzał. Zapomniałeś, że zona może potem cierpieć, gdzie Ci umknął ten szczegół????? A jeśli robiłeś tak żeby żona cierpiała to napewno jej nie kochasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDGJXG
no tak jak sie samemu zdradza to jest ok a jak ktoś ciebie zdradził to RATUUUJCIIIEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek
DOPIERO TERAZ POCZULEM JAK TO BOLI I JAKIE SWINSTWO ZROBILEM NIEPRUBUJE SIE TLUMACZYC .CIERPIE TYM BARDZIEJ BO PRZEZ SWOJE POSTEPOWANIE POPCHNOLEM JA W RECE INNEGO .JESTEM DURNIEM I NIEMA DLAMNIE USPRAWIEDLIWIENIA CHCE BYC ZNIA KOCHAM PONAD WSZYSTKO .INIEWIEM JAK PRZEKONAC ABY DOLA MI CHOĆ ĆEŃ NADZIEJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
po pierwsze nie kulturalnie jest pisac dużymi literami, to tak jakbyś tu krzyczał... poza tym, wydaje mi sie ze raz można wybaczyc, każdy może popełnic bład, ale dwa razy??? a potem jak wybaczy to znowu może sie uda??? ughhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaa
Człowiek mądry po szkodzie.Niestety jak jestes dziwkarzemto nie zasługujesz na porządna kobiete i rodzine.Zdychaj w samotnosci jak Ci się cipek zachciało.Wstyd.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki
Popieram Cię Samanta Jędrek, lepiej najpierw nadrób zaległości z ortografii, bo są porażające!!! Dobrze Ci tak!!! Mam nadzieję, że żona Ci nie wybaczy!!! "Nawarzyłeś piwa to teraz musisz je wypić", o ile zrozumiałeć to !!!!!!!!!!!!!!!!! I nie zawracaj ludziom głowy durnotami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×