Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to boli

kiedyś myślałam że gorzej jest być samą niż..

Polecane posty

Gość to boli

przeżyć nieszczęśliwą miłość. teraz wiem że nie ma nic gorszego niż zostać porzuconą.. :( chce być sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
narazie tak myslisz,z czasem Ci przejdzie,nabierzesz dystansu do całej sytuacji.Jeszcze bedziesz sie z tego śmiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni eprzesadzaj
bywałam porzuconą i sama rzucałam takie życie jest po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
to była pierwsza osoba która naprawde pokochałam :( więc nie wiem czy czas tu coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwp
Chyba jednak nie. Kochałaś, to już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
i kocham dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
pomoże.Sama byłam w takiej sytuacji.Widocznie on nie był Ciebie wart i tak miało być.Wierze w przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
jak mam sobie z tym poradzić? spróbować o nim zapomnieć czy utrzymywać dalej kontakt? mimo wszysko jest dla mnie bardzo ważną osobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
na pewno sama nie bedziesz chciala zrezygnowac z kontaktu z nim,to normalne,.Z czasem jezeli nie bedzie zadnych szans na to,abyscie znowu mogli byc razem,automatycznie sie od niego oddalisz.Abo dopiero wtedy kiedy poznasz kooś,kim się zainteresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
niestety,taki jest schemat porzuconych a wciąż zakochanych.Jesli moge wiedziec ile masz lat i jak dlugo byliscie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
w tym problem że wiem że nikim innym sie nie zainteresuje. on był jedenym facetem który wzbudził we mnie takie uczucia, ciekawość :( a jeśli chodzi o mój wiek to nie jestem już nastolatką zakochującą sie co chwila. byliśmy ze sobą pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
wiem ze dla Ciebie tearz to moze puste słowa,ale poznasz jeszcze co to znaczy prawdziwa miłość,w najmniej oczekiwanym momencie.I nie mów ze jestes pewna,iz nikogo innego nie spotkasz...nie wiesz przeciez co Cie czeka,jestes młoda,całe życie przed Tobą.Radze Ci,weź sie lepiej szybko w garść i nie trać czasu na człowieka który jest niestały w uczuciach i sam nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free gonzo
też to przerabiam..zostałem porzucony z dnia na dzień bez żadnych przyczyn...zero kontaktu..totalne echo....wiem że czas goi rany i na to licze i wiem że kiedyś poznam kogoś innego tylko nie wiem kiedy.....ale kocham dalej ale już sam dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
ale ja nie chce innego :( czekałam na niego całe życie i jeszcze nie wierze w to co się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
a dlaczego Cie rzucił?Chociaz wyraxny dał Ci powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free gonzo
ja też do końca nie wierze....i co z tego jeżeli ona ma mnie w d...., nic na siłe w miłości nie zrobisz...miłość i cierpienie zawsze są blisko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
odległość. mieszkamy daleko od siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free gonzo
chociaż znasz powód....mysle że gdyby kochał problem odległości byłby nieistotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
to żaden powod,jeśli ma sie do czynienia z "prawdziwą miłością".Przykro mi.Chyba uczucie jednostronne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
powiedział że nie da rady być w takim związku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
Gdyby traktował Wasz związek poważnie,znalazłby jakieś rozwiązanie.A takich mnóstwo,chociażby przeprowadzka jednego z Was.Dla mnie kręci i tyle.Albo wcale sie nie zaangażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
kiedyś był bardzo we mnie zakochany, ale od pewnego czasu tak jakby przegasł :( nie rozumiem jak można przestać kogoś kochać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
mozna przestać,wedy okazuje sie ze wydawało nam się ze kochamy.Chociaż to przykre.Teraz juz na pewno nie powinnaś tracic czasu.Nie wart jest i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to boli
nie mam już siły na nic :( załamałam sie ale dzięki za wszystkie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free gonzo
trochę pocierpimy...a w następnym związku będziemy ostrożniejsi...life is brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
bądź dzielna.Jeszcze gorsze i bardziej przykre rzeczy czyhaja w życiu.Wiem że to zadne pocieszenie.Chłopak ktory Ci rzucil naprawde jest jeszcze mało dojrzały.I to on ma problem,nie Ty.Trzymaj się,na pewno bedziesz jeszcze szcęśliwa.Tak naprawde i tak na długo szcześliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
ta wypowiedz równiez tyczy sie free gonzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leczy rany
w sumie to sam koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free gonzo
wiem....cierpie ale wiem że kiedyś szczęście i tak sie do mnie uśmiechnie...dzięki i pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×