Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irae

za mocno..

Polecane posty

tylko ja czuje strach, ze sie to wszystko skonczy.. u mnie zazdrosc wlasnie z tego wynika to juz wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irae --> mam rade... zacznij wierzyc w siebie... ja sie staram i juz zaczynam powoli dochodzic do rozumu... chociaz to jeszcze nie to co powinno... z reszta sama sobie czasem przecze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tak jak mówisz z braku wiary w siebie,ze swiadomosci ze to jak sie zachowuje jest meczace, z dziwnego przeczcia i obserwacji zycia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irae --> sama nie widzisz jakie robi sz postepy w tym co mowisz... skoro juz sama sie do tego przyznajesz.... trzeba tylko teraz dazyc do poprawy samej siebie... moze sprobojemy razem??? seniorita euchenia ---> gdzie kto jest??? nasi faceci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez spi ale u siebie ... u mnie to trosyke inna historia IRAE podaj gg to moye cos wzmzslimz same??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorita > moj pojechal do siebie, powiedział kilka spostrzezen, bolesnych, a na koniec zebym sie nie smucila heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos> napisz do mnie na adres irae7@tlen.pl to podam w mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł ;) jeśli ktoraś z Was chce jeszcze bardziej kameralnie to na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikt juz na forum nic do powiedzenia nie ma.... jest mail i koniec.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamane serce
niestety tez za mocno kocham rezygnuje ze wszystkiego zeby tylko sie z nim spotkac wtedy kiedy on ma czas zawsze dostosowuje sie do niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×