Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominikaaaaa

jaka kawa w sklepie jest najlepsza??

Polecane posty

Gość dominikaaaaa

chodzi mi o rozpuszczalna poniewaz niestety nie posiadam ekspresu ciśnieniowego :( uwielbiam kawe latte z Coffee Heaven.. i chcialabym czasem moc zrobic sobie taka w domu.. tzn. podobną.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie jest
jacobs kronung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidoff - są 3 rodzaje
ja najlepiej lubię łagodną/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
nescaffe classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie te kawy
t gówno:o Smakuja jak jakaś woda. Kup sobie ekspres ciśnieniowy do kawy i po problemie. Potem możesz kupować kawę ziarnistą, w Tchibo, tych kawiarniach, często są w centrach handlowych ich stoiska. Kupujesz sobie kilogram i po problemie na miesiąc:) Mają różne rodzaje kaw a kawa, np. z ekspresów Saeco wychodzi przepyszna- nie jak woda, tylko gęsta i aromatyczna:) Mrrrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Nescafe:) a tak serio to od niedawna, mimio uprzedzeń piję Primę Rumbę. Jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
jacobs gold , dawidoff ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azl
A lavazza? Dobra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavazzaa....
to kawa "sypana" w ziarnkach lub mielona idealna do ekspresu ciśnieniowego. moja NAJ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie smakuje
NY Caffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwmw
nescafe espresso-rozpuszczalna,a prawie jak z ekspresu:) prawie robi tu tylko niewielką różnicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak
Od dluzszego czasu szukam kogos kto pamieta kawe z lat 1965 1970 . Byla to kawa plujka i zaparzalo sie ja w szklance wrzatkiem. Nie chodzi mi o nazwe tamtej kawy ( w nazwie byl wyraz Super albo cos w tym sensie ) ale co dzisiaj w sklepie jest dostepne i takie wlasnie jak tamta kawa ?? Jezeli pamietasz tamta kawe i pijesz dzisiaj podobna w smaku to napisz na moj email bo smak mam ale kawy ani widu ani slychu ha ha. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jaką piłam to kawa z http://www.youbean.pl , zwłaszcza ta pochodząca z Etiopii, fajnym pomysłem jest też kawa z syropem, nie piłam często słodkiej kawy, ale z dodatkiem syropu zamiast cukru jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lavazza to z włoch
lavazze jak kupować to tylko z Włoch albo Cafe Sorrano , dużo tańsza ale w smaku porównywalna , albo mokate premium złota, jak ziarnista to woseba granatowa albo złota mokate ;) kawa najlepsza jest z ameryki środkowej i południowej...Kuba i Dominikana , Argentyna , Brazylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte z Coffee Heaven jest przepyszna, ale nie mam pojęcia która kawa rozpuszczalna się nada, bo sama mam ekspres na kapsułki z Tchibo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smial989
Nie tak dawno odkryłem palarnię kawy ze strony www.swiezowypalana.pl i jak najbardziej rekomenduję! Są tu kawy mielone, są ziarniste, są kawy zielone, są kawy z wszystkich typowo kawowych rejonów świata – Brazylia, Etiopia, Peru..jest z czego wybierać, nawet najbardziej wymagający koneser znajdzie tu coś dla siebie imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Mnie bardzo podchodzi smakowo kawa od New York. Ostatnio zamawiałem mieszankę 80 Arabica/20 Robusta ze sklepu online www.ekstrakawa.pl . Oryginalna, smaczna kawa, mogę ten sklep polecić. Nie było też problemu z dostawą. Mają funkcję z paczkomatami, co mi akurat bardzo odpowiada, bo mam automat pod blokiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej lubie nescafe sensazione creme. bardzo dobra w smaku i z delikatna pianka :) jakbys chciala sprobowac to widzialam, ze teraz w polo markecie jest na promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×