Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja jestem facetem

kochanka

Polecane posty

Gość a ja jestem facetem

I mam kochanke - od 2 lat Kocham ja ale robi takie rzeczy ze czasami mam ja ochote udusic Powiadomila moja zonę o naszym romansie Było cudownie jak nic nie wiedziała teraz zaczęły sie problemy Kocham moją G ale jest to diabeł wcielony czasami a takim słodkim aniołkiem sie wydawała Robi tyle głupstw Odchodze od niej i wracam bo nie moge bez niej zyc Czasem ususiłbym ja mowie ze nie kocham a za chwilę pisze do niej o moim wiekim uczuciu Jest jedyna i niepowtarzalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i taki dumny jesteś z siebie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona umówiła sie z adwokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
żona walczy ale o byt nie pracuje ani jej sie usmiecha isc do pracy Woli leniwe zycie przed kompem Za zadne skarby nie pojdzie a teraz trzesie sie ze strachu ze to sie moze skonczyc Olwala mnie do tej pory a jak pokochala mnie G to dopiero zobaczyla ze cos traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Widzialy ale czlowiek jesli jest mlody mysli innymi kategoriami Pozniej rowijasz sie robisz cos ale druga osoba staje w miejscu Nie chce nie stara sie Mysli ze jesli jest ten akt slubny to juz tak jest przypisane do konca zycia Trzeba dbac o zwiazek Ja probowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Znalazlem G tylko ze ja nie chce rozwalc zwiazku ze wzgledu na dzieci nie na zone Zona nic dla mnie nie znaczy Ale dzieci musza miec stabilizacje musze dla nich byc tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Ja mam 3 a kochanka 1 dziecko. G jest gotowa byc ze mna ale ja nie jestem az tak zdecydowany No bo co? Przeciez dla moich dzieci najwazniejsza jest matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkwqjdbeahbg
ty nie badz tego taki pewien, ze w domu zostaniesz żona tez moze miec tego dośc stać cię aby płacic alimenty na 3 dzieci i zonę? a jak golutki zostaniesz to i kochanka sie zmyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Dzieci nie sa szczesliwsze ale nic nie poradze na to ze kocham i bez tej wariatki nie moge zyc ale jestem tchorzem bo nie umiem zdecydowac co dla mnie i dla nich lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwiedbuq34
żona jak zwykle zdecyduje za ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Juz decyduje !! Moja G dzisiaj wyłączyła telefon powiedziala ze licza sie dla niej czyny a nie słowa Moje zycie seksualne wyglada tak , odwracam sie do zony d...ona do mnie tez...to trwa nie tylko teraz w ciagu tych 2 lat ale i duzo wczesniej To nie moj wybor moja zona jest oziebla Robilem wszystko chcialem do seksuologa, nie chciala Nic nie robila aby ten nasz zwiazek przetrwal I stalo sie Poznalem G Warije za nia a jednoczesnie boje sie Ona jest inna niz ta moja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłośććććć
po 10 latach z pania G bedzie tak samo jak z zona, a moze jeszcze gorzej: 3x500zł alimentów na dzieci=1500 300zł na niepracujaca żonę to juz 1800 koszty rozwodu-2000- bo wina przeciez twoja bedzie powodzenia chłopie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
No to tkwic w tym marazmie ? W tym chorym zwiazku juz do konca zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja kocham takiechwile
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
w dalszym ciagu ma komorke wyłączoną , chyba kogos ma innego , sygnały doszły do mnie Nie chce juz mnie Inny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja kocham takiechwile
...gdyby to jeszcze prawda była co nam tu autor nawija, ale pewnie zdradza i jedna i drugą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Zabic? Ja bym muchy nie zabil Dlaczego ma komorke wylaczona? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale jak
zostanie sam z dziećmi to kochanka i tak zwieje- po co jej trójka obcych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Nigdy nie zdradzielm zony ani moja G meza To pierwszy raz Dlaczego ma komorke wylaczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale jak
ma wyłączona bo bzyka sie z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Znowu wkurzyla się na mnie To diabeł To prawdziwy diabeł w ciele anioła Dlaczego wyłaczyła Chyba jest z kims innym To co do mnie dotarło to prawda Ona ma mnie w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
Kur...zamiast pocieszac to pieprzycie Jest mi wierna Byla do tej pory Byla Co teraz robi nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×