Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarot na poniedziałek

No wróżymy sobie teraz

Polecane posty

Gość to głupi tsrot
bo nie wiadomo,czy brań pod uwagę wersje optymistyczną czy też negację. Ja z tego tarota nie korzystam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 zdanie
eh, wyszło- aż się zdziwiłam- prawda w miłosci- ograniczenie i narzucenie i to czego nie chce zobaczyc. I tak jest. Partner mój chce mnie zdominowac:( poza tym- braki w wyksztalceniu- tez prawda- np jesli chodzi o jezyk- ja znam 2, partner-4, uswiadomienie wlasnej niewiedzy- to jw, i korzysci materialne- akurat o tym nie myslalam (partner zarabia o nibo wiecej ode mnie) :O a reszta kart- nijak sie ma do moich pytan zadanych- czyli- chyba sie nie zgadza :) wlasciwie to nie wiem jak sie powinno zadawac pytania przy tarocie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi wyszła prawda
chociaż nie rozumiem jak to możliwe.. hm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzyniczna marysia orencz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×