Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

222ania222

kawa czy herbata pogaduszki o wszystkim i dla wszystkich !!!!

Polecane posty

Witam serdecznie! Pragnę wszystkich zaprosić na pogaduszki !!!! Będzie tu można porozmawiać na różne tematy np: o miłości, rozstaniach, problemach które otaczają Nas w życiu codziennym, polityce, seksie, żarty - ale kulturalne itp.:) Mam nadzieję, że będzie bardzo miła i sympatyczna atmosfera!!! Zapraszam!!! Jestem mężatką, mam trójkę rozbrykanych dzieci: syn Damian 9 lat, córka Daria 6 lat i najmłodszy syn Krzysztof 10 mieś. Życie przynosi Nam różne niespodzianki dobre i złe, z którymi chcemy się podzielić z innymi osobami mam nadzieję, że podzielicie sie również ze Mną....może zostaniemy przyjaciółmi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej masz fajna rodzinke duzą.!!!!!!!!!!!!!!!!!Jka dajesz rady ze wszystkim?/? Organizacja czasu??Ja sie stasznie boje drugiego dziecka mam 6 letnią córcie,kredyty do spalacenia i meża z którym czasem nie umiem sie porozumieć,fajna prace i dlatego nie potrafie zdecydowac sie na drugie jak to moj mąż mowi jeszcze dwa lata.Chodzi o moją prace...za fajna zby z niej zrezygnować.I zawsze podziwiałm osoby które mja więcej niż dwojke .Nas w domu byla Piątka mam dała sobie rade, a ja boję sie wstawania w nocy , więcej obowiązków choć moja córcia jest samodziela i strasznie grzeczne dziecko..a jednek .Trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj serdecznie magdulinska!!!:) Ja też pochodzę z wielodzietnej rodziny. Wiesz zawsze marzyłam mieć trójkę dzieci i mam. Trudno jest to prawda, ale jakoś sobie daję radę i zawsze dla każdego znajduję troszkę czasu. Nie bój się, że sobie nie poradzisz z drugim dzidziusiem, masz już odchowaną córcię, której przydałoby się rodzeństwo. Ale też Ty nie chcesz rezygnować z pracy ja wiem, że o dobrą pracę jest ciężko, ale jeśli się marzy o drugim dziecku to czy warto rezygnować z tych marzeń??? Pozdrawiam Ciebie i córcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Moja córcia strasznie chce miec rodzenstwo nawet imie mamy wybrane ma być Jasiek. Praca chodzi o to ,ze w dwójke szybciej idzie spłata kredytu,zawzse oszczedzalam i nadal to robie jestem z moim mezem juz 10 lat a na wakacjach nigdy nie bylismy zawsze brakowalo funduszy wymarzylismy sobie przyszly rok ale jak bede pracowac.Moze wtedy sie postaramy..zobaczymy... Patrzac ogolnie kazdy do swioch osiagniec zawsze mowi dziecko ,dom, to sa wartosci w zyciu a praca dzis jest jutro juz nie .Boje sie tego ze maja 34 lata nikt nie juz potem nie przyjmie a do pracy obecnej raczej nie bede miala powrotu i co wtedy.Jak potem doamy sobie rady.... Druga rzecz nie wiem czy dam rade w domku tak jak ty...jestem pelna podziwu. Pozdrowionka z gór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Miło Cię ponownie widzieć:) To prawda, tak to jest w tej naszej kochanej ojczyźnie. Przepraszam zapomniałam o kredytach. Moja droga więc dodam Ci otuchy, otóż ja jestem w takiej sytuacji, że ja i mój mąż w skrócie MM nie pracujemy, naprawiamy radia CB itp. i jakoś dajemy sobie radę. Ja mam 28lat, a MM ma 39lat i też mu trudno znaleź pracę, ale się trzymamy razem i nie poddajemy:) Co do kredytów to wiem jak jest gdyż niedawno skończyliśmy go spłacać. Imię dla dzidiusia jest super!!!:) Mój najmłodszy syn ma imię po tatusiu!!! Masz gadu-gadu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. gg jasne ,ze mam ale dostepu do kompa w domu to raczej ciezki,niestey jak wczesniej wspomialam, a w pracy niestey nie ma.Jak mnie \"uploujesz\"..pewno bede miala swoje 3 min..znam mojego slubnego to dopiero jestem po 18 w domku codzinne. Dzis w pracy fajny spokojny dzionek w domu tez super ,mala w ogrodku siedzi i sie bawi a ja mam juz prawie wszystko skonczone pozdr 1438672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtianko!!!! Bardzo się cieszę, że dzień miałaś udany :) A co do męża, który siedzi ciągle przy kompie to znam to - a nawet mogę powiedzieć, że znałam gdyż ja i MM mamy swoje osobne kompy. odgoń swojego na 2 godz i komp. będzie TWÓJ !!!! Pozatym moja droga KOBIETY GÓRĄ ha ha ha ......:( Pozrdowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdźcie już na to GG i nie zawracajcie prywatnymi wynurzeniami głowy innym. Dla mnie np trójka dzieci to katastrofa i przejaw zacofania. A nieumiejętność dogadania się z mężem na tema tkorzystania z komputera to paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małylordzie!! Jeśli trójka dzieci to dla Ciebie katastrofa tzn. że jeszcze nie dorosłeś do tych spraw, a pozatym zastanów się co piszesz gdyż Nas obrażasz w ten sposób!!! Mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wnuki (ale na szczęście nie troje!) i wcale nie czuję się obrażony. Podzielam zdanie Lorda. Takie głupawe pogaduszki; za chwilę zaczniecie wypisywać o kaszkach i pampersach albo przedszkolu - to na prywatnym forum, e mailem albo GG. Kury domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujemy 0
kawa nieslodzona, albo herbatka zielona- !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!! Nie zawsze i nie codziennie będziemy pisać na temat pampersów czy kaszek ten topic jest po to by można pogadać na różne tematy. A wy faceci już myślicie niewiadomo co??? Pozatym troszkę milej proszę ???? A będzie nam się wszystkim miło rozmawiało!!!!!! Nie każdy musi się wypowiadać na temat, który mu nie odpowiada gdyż są inne i napewno ciekawsze tematy do omawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszylam do pracyzrobilam sobie kawke i czytam. Forum jest dla wszystkich..i mozna pisac to co akurat sie czuje w danej sytuacji. Oby nadal taka jesien byla....pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja biegam tu i tam wszędzie mnie widać i słychać! Jak widzisz mieliśmy panów - no cóż wydaje mi się, że nie przeczytali dokładnie zaproszenia!!:) Ach poczytaj sobie miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po dzisiejszym dniu pracy nie wiem jak sie nazywam.. Jestem padnieta a w domku jeszcze musze zrobic obiadek rodzince.Dzis kapiel tylko dla mnie dluga wieczorkiem. Dostalo mi sie w pracy chyba za ogol pracownikow nawet za ksiegowa ktora myslenie uwaza jako zlo konieczne zero odpowiedzialnosci i poczucia sie do winy. Chyba dzis mam dosc..mam nadzieje ,ze choc moj popatrzy na mnie jakos tak milej. Pozdr wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dajecie sobie rady czasem ze wszystkim jak juz padacie? Poprosze o sposoby.......relaksu Ania a jak ty po calym dniu z rodzinka jak dzisiejszy dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulinska ja chyba do zmęczenia się już przyzwyczaiłam bo bardzo rzadko narzekam. Dzień dziś miałam bojowy!!!:) Przykro mi, że miałaś nieprzyjemności w pracy. Ale tak już jest \" pracuj i nie dyskutuj \" - to motto, które w naszym kraju jest często wypowiadane przez pracodawcę. Ale sie nie smuć :) :) :) pozdrowionka!!:) A właśnie czy ktoś oglądał mecz?????????? bo ja tak cztowałam na ten mecz, że aż go przegapiłam i niewiem jaki jest wynik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Mecz z tego co wiem jest wygrany dla nas 2 ;0 w ponoć piękny sposob.Powinnam mecze oglądac ze wzgledu na prace ale jakosc nie potrafie ,no miszczostwa byly wyjatkiem. Prawdopodobnie bede mogla go podziwic w pracy za 2 3 dni i ogladac potem przez miesiac))),. Ania wiesz ,ze moja corcia to tez 2000 tysięczniak i ma 6 lat -zerówka,tak jak twoja mala. Dostalam swoje 10 min na kompie,mój oglada wiadomosci i wlasnie mi sie spytala co ja tam tak klepie.? Napisz jakie są relacje miedzy twoimi synami?Bo roznica pewno wiekowa bedzie tak jak u mnie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! to ja tez poproszę kawe!!!:) No wreszcie nasi wygrali hurrrraaaaaaaaa!!!!!!! A co do moich szkrabów to są niemożliwe biją się na okrągło-oczywiście jak mnie nie ma, kłócą sie nawet jak zasypiają, ale do szkoły idą razem trzymając sie za reke i jedno bez drugiego życ nie może. Zaproponuj mężowi dobry film to bedziesz sobie siedzieć na kompie.HHIHI....:) uśmiechnij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH!! Jestem mama dwóch fajnych dziewczynek,jedna to juz nastolatka a druga skończyla roczek i rządzi calą rodzinką jest taka slodka ze trudno się jej oprzeć. Jutro napisze coś więcej bo oczka się już kleją .Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc śpioszki zglaszać sie na topicu zapraszam na kawe! hallo jest tu kto????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!! :D Czy zjawi się ktoś z kim będzie można pogadać??? 🌼 A gdzie się podziałyście magdulinska :D 🌼 ❤️ mamba72 :D ❤️🌼 Miłego dnia życzę i 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×