Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybieram sie pod koniec

PIMKIE, CA, NEW YORK!

Polecane posty

Gość wybieram sie pod koniec

pazdziernika do warszawy na zakupy. Zabieram wyplate z pracy i jade. Chcialabym kupic sobie jakies jeansy do 80zl w pimkie, c&a lub new yorkerze. Jak myslicie znajde cos? Jakie sa ceny w tyc sklepach? Mieszkam w malym miasteckzu, gdzie jest tylko cropptown i house. Wiem, ze tam mozna upolowac co po takich cenach. Ale jak jest z tymi kosztmai w sklepach z tematu? Moze trafie na jakies przeceny przed zima? Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuce cie nie ma juz Pimkie
nawet w warszafce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w takim razie
kieruje pytanie dotyczace C&A i New York

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydownie
wole hausa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeassssic
"zasmuce cie nie ma juz Pimkie "-widac,ze nie mieszkasz w wawie... pimkie jest w Galerii Mokotow,ale ogolnie to nie polecam tego sklepu jak dla mnie fajne spodnie sa w c&a i polecam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeassssic
a c odo ceny to ok 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawa jestem gdzie w
G. Mokotów jest Pimkie........... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka od urodzenia
w GM nie ma Pimkie:o Jest Orsay, z tych najtańszych sklepów. Poza tym dżinsy do 80zł to chyba tylko na bazarze albo stadionie:o W C&A kosztują około 130zł i to takie szmatowate zupełnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhhghggg
w GM jest i Pimkie i Orsay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla
A ja myslalam, ze w calej Polsce wszystkie Pimkie zamienili na Orsay. Zreszta co za roznica, tam zawsze byly takie same ciuchy. Ostatnio kupilam fajne jeansy rurki w Orasy za 140 zl bodajze. Za 80 zl nie wiem czy uda Ci sie jeansy nabyc droga kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie kupie zadnych za 80
na przelomie pazdziernik/listopad? nie bedzie nawet wtedy zadnych przecen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
jedz do Factory, tam kupisz tanie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry temat
Ja sie wlasnie przeprowadzilam do wroclawia na studia. Jestem zielona w tym miescie. Chcialabym wybrac sie na zakupy do sklepu typu factory. Jest tu taki>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorrrrrry ale w
październiku/listopadzie dopiero wchodzą zimowe kolekcję:o przeceny to będę w lutym, dziewczyno:o Nie kupisz dżinsów za 80zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeassssic
moze i kupi ale jakie badziewne i ze starej kolekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmuce cie nie ma juz Pimkie
no i co jeassssic wieeeeeeeelka warszwawianko....... :P w G.M. byłaś chyba sto lat temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc i ze starej kolekcji
CHodzi mi o to, zeby mi sie podobaly. A zarazem byly niedrogie. A czy w pazdzrniku/listopadzie znajde jeszcze jakies z byles koekcji za okolo 80 zl? nie musza byc to koniecznie jeansy, moga byc sztruksy its.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeasny za 80zl? nie, raczej nie kupisz w takich sklepach. chyba ze po jakiejs promocji, ale ostatnio nie widzialam takowych. za jeasy dasz ze 100zl +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaalena
Ja mysle, ze zawsze w sklepach sa jakies przecienione jeansy. A w listopadzie moze juz takowe beda. Ja kupialm w sieprniu w trolu jeansy po 50 zl. Super sie nosza. Z przecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam w CA
jeansy po 59 zł! śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaaa
Dla mnie fajne ciuszki sa w Reporterze..Reserved,Big Star House czy Cotton Club,,,zawsze jak tam wchodze nic tam nima ciekawego oprócz wysokich niewiem dlaczego rzeczy które nawet nie są ładne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ludzi o czym wy piszecie
Nawet gówniany Levis kosztuje obecnie ponad 200zł, normalne, nie jakieś marchewy,dżinsy kosztują 290zł (przynajmniej dwa tygodnie temu za tyle sobie kupiłam zwykły, prosty model dźinsów). Diesle kosztują juz ponad 450zł, nawet ponad 600. W jakichś gównianych sklepach nie ma dżinsów, tylko zwykłe robione na dżinsy rozciągające się szmatki:o Np. w Reserved można kupić jakies podróbki dżinsów za ponad 100zł, to samo w H&M. Ale to nie są dżinsy, tylko takie szmaty:o Już lepiej sobie kupić normalne spodnie, z materiału czy sztruksu, bo takie "dżinsy" to porażka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
rany ludzi: ja mam większość dźinsów z H&M i nie wiem w sumie o co Ci chodzi. są ładne, nie rozciągają się. a levisy, tak samo jak inne dżinsy, też mi się psuły po jakimś roku mniej więcej. to po cholerę mam płacić 2 cz 3 razy więcej? w H&M dostaniesz kolorowe sztruksy za 79 zł. dżinsów poniżej 13o zł tam nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie jeansy z H&M i Fishbone, chociaz niektore sa głupio wyciete w pasie. i nienawidze typowych sztywnych grubych jeansow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no super :/ widze że na forum wypowiadają się tylko dziewczyny, które zarabiają po kilkanaście tysięcy. niech wam wejdzie do tych blond głowek że nie wszyscy mają tyle kasy. markowe dżinsy faktycznie kosztują powyżej 200zł, ale jeśli kupisz w jakimś ny, reporterze czy innym pośrednim sklepie, to zapłacisz góra 140,a przy przecenach taniej, choć przeceny wprawdzie się już skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli nie chcesz spodni
z najnowszysch kolekcji to wejdz do np wranglera i spokojnie kupisz tam spodnie za 100 zl, nawet jak nie ma oficjalnych przecen :) mozna nawet za 90 przy odrobinie szczescia(ceny z wroclawia wiec w warszawie nie moze byc duzo drozej) a nikt mi nie wmowi ze wrangler produkuje szmaty... jak widac jesli sie dobrze poszuka mozna spokojnie dostac w dobrej cenie markowe i dobre jakosciowo ciuchy poza tym zawsze zostaja ci outlety, gdzie mozna kupic spodnie wyzej wymienionych form za 50, a czasem nawet 30% ceny sklepowej (np dzinsy vero moda za 55 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbb
;-d :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaabbbbbbbcccccbbb
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sztruksy w jakiej cenie znaj
de? albo takie z grubszego materialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×