Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolaaa

sklep ineternetowy...

Polecane posty

Gość karolaaa

czy wie ktos jak otworzyc wlasny sklep internetowy? od czego w ogole zaczac? znalazlam garsc informacji w necie ale interesuja mnie konkrety, jak to wyglada w rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalna działalność, tylko, jako siedziba firmy Twój adres domowy. 1. rejestrujesz domenę (najlepiej .pl) 2. wykupujesz miejsce na serwerze (można połączyć z pkt1) 3. zakładasz sklep internetowy, lub zlecasz jego zrobienie (np . mnie) 4. wstawiasz produkty do sklepu, jak ktoś kupi to zamawiasz z hurtowni 5. Po kilku miesiącach już wiesz, co kupują i możesz trzymaćmały magazynek najczęściej kupowanych 6. Formy płatności - napisz do mBanku i Inteligo, żeby była możliwość płacenia online mTransfer itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaa
ok czy w takim razie moge zlecic wykupienie domeny oraz zaprojektowanie strony jednej z firm oferujacych swoje uslugi w tym zakresie? czy to dwie oddzielne sprawy? mam pomysl na sklep oraz na szate graficzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecę hosting i domenę oraz darmowy sklep online firmy: www.webd.pl Cennik mają na stronie, są najtańsi jakich widziałem (4 zł / mc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepne się
ja poszukuję firmy, osoby, która aby zrobiła dobry katalog firm z wyszukiwarką , oprócz tego troszkę miejsca na artykuły i porady miałoby byc jeszcze na tej stronie.... no i nieprzeciętnie ładna, lekka, grafika..... polecisz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepne się
to podeślij chociaż jakiś link z tym co robisz.... pooglądałabym wreszcie coś interesującego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepne się
to co ty jesteś taki pies ogrodnika? sam nie zje i drugiemu nie da.... ja firme tak czy tak wybiorę, bo mam terminy do unijnej dotacji.... jak nie chcesz pokazać co masz do zaoferowania ani nikogo polecić to nie.... trudno, skorzystam z innych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakktycznie pies ogrodnika :) Ja jestem w Kanadzie i szukam podobnego rozwiazania .. tutaj jest to bardzo proste, i procedura jest mniej wiecej taka jak przedstwil(a) DeGie, z tym ze sa kompletne \"pakiety\" sklepowe z roznymi szablonami wlacznie z procesowaniem kart kredytowych. Tak ze mozna miec sklep bardzo ladny bardzo szybko. Jedyne co trzeba zalatwic to tzw. \"merchant account\" w banku, co dla \"tubylca\" nie jest wiekszym problemem. Jak ktos ma ciekawe propozycje produktow i formy wspolpracy, zapraszam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież możesz wpisać w google i po sprawie. Setki firm są co zrobią tobie wszystko co chcesz... Ja po prostu nie podaję ich, bo z reguły nie podaję niesprawdzonych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepne się
oj w google to już wpisałam pół roku temu.... tyle ża ja szukam czegoś wyjątkowego, mogę dobrze zapłacić, ale nie chcę zwykłych szablonów..... chce solidnę robotę.... i wyjątkową grafikę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Ja robię sobie właśnie sklep internetowy, a znajoma firma chce mieć coś na wzór uczelnie.pl . Dostosowany do indywidualnych wymagań projekt wykonać można od zera, więc nikt nie pokaże tobie projektu. Dziś nie robi się kilku wariantów projektu, tylko opracowuje najlepszy, dostosowany do zamawiającego i podaje się mu taki projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepne się
ale ja nie chce sklepu tylko portal cały.... i nie chce aby ktoś mi robił projekt, tylko pokazał co robił wcześniej.... zeby mozna obejrzeć szatę graficzną i przetestować jak to wszystko chodzi.... bo na jakiej podstawie mam ocenić, czy to ta firma czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy ma ktos jakas interesujaca porada na otworzenie dzialalnosci we Wloszech?Znam perfekcyjnie jezyk,komputer,od lat pracuje w turystyce(kelner i odp sali) i mam mastera w organizacji przyjec i rekorencji.Dziekuje wszystkim.Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo Słuchajcie
Nic nie chcę pisać. Po prostu sprawdzam klawiaturę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×