Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misiek45

Porzucony -

Polecane posty

Gość Misiek45

Miałem romans, Kochankę Rozwalałem swoje małżeństwo Snułem plany na przyszłość z Nią ale jeszcze miałem parę spraw do załatwienia Na początku nie było mowy o wspólnych planach ale myślałem o tym żeby być tylko z Nią Pewnie jestem sam sobie winien bo zbyt długo to przeciągałem - ponad 2 lata odkąd byliśmy razem, a 4 miesiące od poważnej rozmowy przy której dostałem termin do końca roku Niestety nie dała mi szansy :-((( Treaz przeżywam koszmar Jadę na lekach uspokajających Chociaż nie bardzo w to wierzę i widzę sens szukam hipnoterapii żeby spowrotem pozytywnie zakodować się do małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprubój nic nie tracisz
sam tego chciałes wiedziałes co robisz . Teraz zale . A jak myślisz co czuła zona kiedy ją zdradzałeś oszukiwałes . Przychodziłeś i ciągle ją okłamywałeś a ty byłeś juz obślizgany nią .i JAK TU SIĘ NIEBRZYDZIĆ . tY PORZUCONY ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
W ten sposób tak w skrócie opisując spieprzyłem sobie życie Totalnie Nie mam pojęcia jak dalej żyć Z żoną nie potrafię a moja Wielka Miłość powiedziała mi że jest z kimś Co prawda dodała, że nie wie co z tego wyniknie ale jest stanowcza, uparta i konsekwentna Myślę o samobójstwie Odejść cicho i spokojnie Nikt nie będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Tak Wiem Też się brzydzę sam sobą Dlatego mam takie myśli Jednak temat nie jest tak prosty jak się wydaje W moich kategoriach myślenia też kiedyś nie było miejsca na zdradę, a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie truj dupy
niech cię gęś kopnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli jesteś pewien
że to ona jest Twoją prawdziwą miłością. Walcz o nią. Nie oszukuj żony, odejdź od niej, a Twoja ukochana, jeżeli nadal Cię kocha (po Twoich słowach uważam, że tak) wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem tak...
zakazany owoc lepiej smakuje, wiem co czujesz, ale nie umiem Ci pomoc...trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Tak! Jestem pewien że Ona jest moją Miłością Ona też mi pisała że będzie Kochać mnie do końca świata i jeszcze dłużej i stało się to co stało Boję się samotności albo kolejnych nieudanych i raniących związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Dlaczego żałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO BOSKA
TYPOWY 40 LATEK RZUCIŁEŚ ZONE DLA JAKIEGOS SCIERWA DOBRZE CI TAK TERAZ TY SOBIE POCIERP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatore
Popatrzcie co się dzieje w necie - na czatach, forach itd Pełno tu takich różnych przyapadków Jesteście pewni, że nikogo z was nigdy nic takiego nie spotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żałosny
Trzeba było wczesniej pomyśleć o konsekwencjach,dziwie sie,ze twoja zona nie kopnęła cie w tyłek.Jak mozna być z takim mięczakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem tak...
mowic to mozna wiele Misiek, czyny sie licza...milosci mozna byc pewnym teraz, co bedzie z kazdym z nas za pare miesiecy - lat, tego nie wiemy...patrz na czyny, slowa to tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Tylko proszę bez inwektyw Wypraszam sobie takie określenia Nie znasz ani Jej ani mnie a obrażasz Trochę kultury trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO BOSKA
TRZEBA SIĘ ZASTANAWIAM CO U CIEBIE RZĄDZI FIUT CZY GŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Tak Zastanawiałem się nad tym Słowa Tylko słowa Pewne jest tylko jedno słow - ŚMIERĆ To Nas na pewno czeka Wybawienie od problemów i święty spokój Tam nie ma już nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślisz że o co
jej chodziło? znalazła jelenia,żeby się zabawić, chyba nie masz 17 lat że tak dajesz się motać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Nie wierzę że byłem jeleniem Zanim cokolwiek się wydarzyło minęły 4 miesiące Zdąrzyłem Ją poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem tak...
no wiec nabierz troche dystansu do tego wszystkiego, zbierz wszystkie czyny i zobacz sam czy sa wystarczajaco przekonywujace zeby bylo na kogo czekac...zamiast myslec o samobojstwie, zastanow sie nad Waszym zwiazkiem i nie mam na mysli miodowych chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
A mam tyle lat ile w pseudonimie i coś o życiu wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żałosny
Własnie to typowe zachowanie facetów 40letnich.Zero odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem tak...
to ze Ty ja kochasz nie wystarczy zeby zbudowac zwiazek...kochac to wielkie slowo, czesto mylimy milosc z zauroczeniem i innym naszymi potrzebami...ktos to tutaj wczesniej dobrze ujal...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Próbuję nabrać dystansu ale pomimo racjonalizmu nie potrafię I wcalę nie myślę o tych "miodowych chwilach" O trudnych też Dlatego szukam hipnoterapi Może to coś da Odpowie na pytanie dlaczego i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślisz że o co
dokładnie tak, przechodziłes kryzys 40 latka , próbowałes sobie i innym udawadniać ze jeszcze "możesz", człowieku ocknij się -popełniłes błąd, zrujnowałeś życie przede wszystkim żonie, powiedz ile lat straciła siedząc z takim bydlakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem tak...
na pytanie dlaczego ona nie jest teraz z Toba a z kims innym, moze odpowiedziec tylko ona sama, Ty ewentualnie mozesz interpretowac...pisalam, wiem co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
Ok Pokrytykujcie Pojeźdźcie na mnie Może to mnie ostudzi albo dobije Chociaż podobno co nas nie zabije to nas wzmocni To były Jej słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
"a myślisz że o co" - jesteś odkrywczym (ą) geniuszem (ką) i orażanie łatwo Ci przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek45
obrażanie kogoś nawet takiego jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×